Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Lampka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  245
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. No bo na siebie pani ma zarobić, ale jak będzie opieka naprzemienna to nie dostanie pani pieniędzy na córkę, o to chodzi
 2. Bzdura, te pieniądze są po to żeby pani wykarmiła dziecko i zrobiła podstawowe opłaty oraz dołożyła do tego swoją część. Skoro będzie opieka naprzemienna to nie dostanie pani od niego żadnych pieniędzy.
 3. Temat jest sprzed 12 lat,więc nieaktualny.Bo teraz małe dzieci już mają telefony, moja 6 letnia córka od dwóch lat ma swój telefon,dałam za niego tysiąc zł.
 4. Dlaczego większość teściowych jest taka nienormalna ?Moja kiedyś zrobiła mi awanturę że ona na chrzest naszemu dziecku dała więcej pieniędzy niż moja mama.
 5. Ja mam podobnie. A mąż powiedział mi "przecież nie mogę zabronić przychodzić mojej mamie "a gdy ja kiedyś powiedziałam żeby się stąd wynosiła bo mi awanturę zrobiła że jest brudno i więcej nie przychodziła to odpowiedziała "właśnie że będę przychodziła!"
 6. Rodzice?? Przecież prezenty i pieniądze są dla dziecka a nie dla rodziców. Wiadomo że każde dziecko chce dużo dostać.
 7. Powód jest prosty autorka nie chce opieki naprzemiennej bo wtedy nie będzie miała alimentów
 8. Ciebie też nikt nie pytał o zdanie a się udzieliłaś.
 9. Biblie sobie podaruj. Bo żadne dziecko nigdy nie przeczyta Biblii,może ministrant.
 10. Widzisz, niezupełnie tak jest. Ja też bardzo chciałam żebyśmy komunię bliźniaków zrobili w lokalu, ale mój mąż na to nie wyrażał zgody ,powiedział że wszyscy goście będą się komfortowo czuli u nas w domu bo jest ogród,sad, jest gdzie wyjść posiedzieć ,będzie dużo dzieci więc będą wariować , trzeba będzie ich w lokalu pilnować chodzić za nimi a tutaj są bezpieczni. I wcale nie chodziło o koszta, bo pieniędzy nam nie brakuje a bliźniaki wszystkie pieniądze które dostali na komunię mają dla siebie. Komunię mieli w tamtym roku a zostało im jeszcze 3.000 zł.
 11. Moja bratowa miała termin porodu na 4 kwietnia, a urodziła 10 lutego.Rehabilitacja, wizyty po lekarzach ale wszystko jest w porządku.Dziecko rozwija się prawidłowo, ma już 6 lat i 3 miesiące,mądry chłopiec.
 12. Dokładnie.Moja przyjaciółka nie chciała mieć dzieci.Narzeczony zaakceptował to.Ale po ślubie gdy minęły 2 lata zaczął namawiać ją na dziecko.Powiedzial,że czegoś tu brakuje,że myślał że jej przejdzie i zapragnie dziecka.Że małżeństwo jest niepełne itp.Po 6 latach rozwiedli się bo...ona związała się z kobietą...
 13. Bo mąż nie chciał to musiałaś się zabezpieczać.
×