Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ben_19

Zarejestrowani
 • Zawartość

  404
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

52 Excellent

Ostatnio na profilu byli

1256 wyświetleń profilu
 1. Na całe szczęście kobiety nie są tak monotematyczne żeby rozmawiać tylko o seksie. Stąd też jeśli nie potrafisz rozmawiać na inne tematy ciężko ci będzie znaleźć partnerkę do rozmów. A nawet jeśli, to szybko zabraknie ci tematów.
 2. A po co ci ta wiedza? Będziesz zbierać informacje o ludziach tutaj, czy piszesz kolejny artykuł na wp.pl?
 3. Można jeśli znajdziesz .
 4. 0/10 Ale nawet jeśli, to jesteś potencjalnym numerem 1 do wy...nia z roboty przy najbliższej okazji. Taka prawda.
 5. To tylko część prawdy. Każda z używek powoduje, że smak staje się przykry. Zdrowe jedzenie i jak najwięcej owoców, szczególnie tych słodkich powoduje, że smak spermy staje się lepszy.
 6. Nie ma lepszych i gorszych. Trzeba cierpliwie szukać, aż znajdziesz kogoś kto ci odpowiada. Ideałów też się nie spodziewaj. Nikt nie jest doskonaly.
 7. To nic dziwnego, czy niespotykanego. Jesteś świadoma, wiesz co lubisz i robisz to. Niestesty wielu facetów ni dorównuje do ciebie i stąd ten kłopot. Niestety też część jest zwykłymi egoistami. Kobieta jest osobą podległą, a im się należy. Dopóki nie znajdziesz faceta o podobnych upodobaniami i większej świadomości nie licz na fajerwerki. To musi być facet, który będzie wiedział jak sprawić przyjemność kobiecie, albo będzie umiał to odczytać z twojego ciała.
 8. Ben_19

  Kulki w cipuszce

  Wzmacniają mięśnie kegla, dają więcej przyjemności w stosunku, a w przyszłości pomagają w dolegliwościach związanych z nietrzymaniem moczu
 9. Ben_19

  Sex analny bez oporów....

  Może i powrócił, ale jeśli nie, a oboje to lubią to ich sprawa. I nie powinniśmy tego komentować, choć gość się o to prosi.
 10. Ben_19

  Sex analny bez oporów....

  Normalnścią jest to co was kreci. Nie pytaj o innych, bo zaraz usłyszysz od kogoś, kto ma celu zbawienie świata, że jesteście zboczeni.
 11. Nie napiszę Ci co lepiej. To musisz sama rozsądzić. Ale warto zacząć rozmowę. On próbował, a Ty nie dałaś mu szansy. Teraz twoja kolej, bo sama tego chcesz.
 12. Jest prostsze niż Ci się wydaje, ale sama sobie stwarzasz problemy. Wynajdujesz je byle był pretekst. Porozmawiaj z nim. Może najpierw przez bloga, potem telefon.
 13. To chyba lekka przesada. Jesteś dorosła tak naprawdę, czy tylko po dacie w dowodzie?
 14. Rozmowa. Niby nic, a jednak. Bez tego będziesz pisać tylko posty z lamentem na Kafeterii. Tylko rozmowa z sensem, o tym co myślisz, a nie o pogodzie.
×