Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ben_19

Zarejestrowani
 • Zawartość

  229
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

29 Excellent

Ostatnio na profilu byli

732 wyświetleń profilu
 1. Fantazje to ukryte pragnienia. Trzeba z nimi uważać.
 2. A dlaczego mamy mu współczuć? Napisał, że nie ma pretensji z tego powodu. A autorze zastanów się co piszesz. Podpisujesz się jako Rozczarowany, a piszesz, że nie masz pretensji. Moim zdaniem z jednej strony nieładnie, że zataiła to przed Tobą, ale z drugiej strony jeśli ją kochasz, nie powinno to mieć dla ciebie znaczenia. Zastanów się czego chcesz. Tu nikt nie powinien ci w tym pomagać. Ma to być twoja decyzja, bo to twoje życie.
 3. Zasada pierwsza i druga: nigdy nie w pracy i nigdy w miejscu zamieszkania. Dodatkowo jeśli nie masz zamiaru niczego zmieniać jesteś od razu skazana na porażkę chyba, że masz tak silny charakter i zasady, że chodzi o chwilę uniesienia i po wszystkim koniec, było minęłom żyje się dalej. Ale myślę, że tak nie jest skoro pytasz. Zauroczenie pdobno trwa do dwóch lat. Będzie fajnie, ale co potem. A jeśli do tego się zakochasz? Wtedy będziesz prosiła o pomoc w wątku: Jak zapomnieć o byłym? Przeczytaj, to ciężkie przypadki. A jeśli co gorsza się wyda to już w zasadzie nie ma czego ratować. Lepiej nie próbuj. Teoche będziesz żałowała, ale tak będzie łatwiej.
 4. Ben_19

  Lepiej mieć dużego...

  Bo krowa, która najgłośniej ryczy najczęściej mało mleka daje.
 5. Niestety powodów jest wiele, tylko trudno jest określić który jest tym właściwym. Od diety, poprzez emocje, dojrzewanie do zwykłej higieny. Trzeba próbować i obserwować. Niestety to czasochłonne.
 6. Ben_19

  Ogloszenie matrymonialne

  Tak, jak dla mnie to wyjątkowy brak dobrego wychowania, kultury bycia. Słoma z butów jednym słowem. Dlatego sądzę, że to prowo.
 7. Ben_19

  Ogloszenie matrymonialne

  Nie tylko początek i koniec. Byle ciekaw co jest na końcu
 8. Wolę kiedy kobieta ściąga stringi w restauracji, przy stole i podaje bez zbędnego ukrywania. Jest ciekawiej, bardziej wzywająco i większa szansa, że ktoś zobaczy.
 9. Ben_19

  Ogloszenie matrymonialne

  Btw to niezłe prowo.
 10. Ben_19

  Ogloszenie matrymonialne

  Niestety opracowując te punkty i pracując nad własną karierą umknął ci jeść fakt, a mianowicie w tym wieku takie cudeńka już są dawno zajęte. A nawet jeśli się zdarzy jeden, nie sądzę aby poleciał na księżniczkę z taką listą wymagań. Spełniam niejeden punkt, ale dla mnie nawet gdybyś na dzień dobry kupiła mi nowe BMW odpadasz. Dlaczego? Bo związek nie opiera się na planie, punktach, wymaganiach. Związek to iskra, namiętność i przede wszystkim dawanie bez oczekiwania na branie. Ale powodzenia.
 11. Zbyt długo to znam, ale niestety z roku na rok jest coraz gorzej.
 12. Jak widać większość piszących tu nie ma odwagi się zalogować. Najczęściej nie jest też w stanie wziąć udziału ciekawej rozmowie. Ot i cała prawda. To co ktoś pisze, że za to, czy za tamto to jedna bzdura. Ale wystarczy, że jeden napisze podobnie coś kilka/naście razy i już opinia idzie. Takie typowo polskie zachowanie.
 13. Właśnie dlatego mają do nich ale, w przeciwieństwie do nich one umieją rozmawiać.
 14. Ben_19

  Pochwa po porodzie

  Nie zamonajcie, że seks to nie tylko sypialnia wieczorem i wszystko będzie dobrze.
 15. Raczej nie wiesz o czym piszesz. Są i to bardzo ładne.
×