Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Karteczka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1202
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

220 Excellent

Ostatnio na profilu byli

6327 wyświetleń profilu
 1. Jak wyglądały wasze relacje przed porodem??
 2. Człowiek to nie tylko "okładka", ale także jego wnętrze.Wygląd stał się obsesją, czasami niestety stawiamy go ponad inne wartości .
 3. Czasami takie słowa dają właśnie kopa do działania .Powodzenia
 4. To nie rozwiąże problemu. Mieszkając w bloku zawsze będziesz narażona na wrzaski i hałasy.Jedni lubią ciszę i spokój osiedlają się na obrzeżach miasta inny wręcz przeciwnie.Oczywiście plac zabaw jest miejscem dla dzieci .Co jeśli znajduje się daleko ,lub w najbliższej okolicy go nie ma? Niestety w pojedynkę nie masz szans.
 5. To są tylko dzieci .Mają potrzebę ruchu i hałasowania .Jeśli Tobie to tak bardzo przeszkadza pozostali nie reagują przeprowadź się na prowincje tam będziesz miała ciszę i spokój .Pozdrawiam
 6. To mogła napisać tylko jedna osoba która zna mnie realnie .Poprzednie wpisy gdzie pisałeś zalogowany Taki co to ..z kąta i tam rzucales szczegółami porównaliśmy. Wykonaliśmy potężna pracę aby być pewnym na 10O % i wykluczyc ale jak się okazuje to twoje IP i z gościa też .Nie jestem tu sama. Jestes bacznie obserwowany .Nie chce już z tobą dyskutować. Odczep się raz na zawsze bo nie potrzebnie mnie zaczepiasz i tylko sobie robisz źle.Tak jak mówiłam czekam na ten telefon .Wiesz gdzie mnie znaleźć. Jeszcze raz padnie jakie jakiś epitet pod moim adresem a skończymy żartować.
 7. Daj mi spokój .Nie boje się ciebie i nie pisz do mnie no sobie nie życzę. Nie masz prawa mnie wyzywać i zastraszać . Przekaz że czekam na telefon
 8. Nie robię nic złego jesteście okropni
 9. Cały czas jestem zalogowana i nie zamierzam się ukrywać .
 10. Dopóki nie zostanę zbanowana będę tu pisać czy się wam podoba czy nie .Nie robię nic złego a to jest nagonka na moja osobę .
 11. Na pewno wystosuje odpowiednie pismo .
×