Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ognia

Zarejestrowani
 • Zawartość

  55
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

20 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ognia

  Kocham moją pacjentkę

  Ciekawe Artykuły Pamiętajmy, że mili doktorzy nie zawsze są dobrzy w swoim fachu i odwrotnie – dobrzy wcale nie muszą być mili. To, że lekarz z nami żartuje w gabinecie, jest otwarty i serdeczny, nie jest wyznacznikiem tego, że jest dobrym specjalistą. Abyśmy jednak mogli bez przeszkód z nim rozmawiać, często o sprawach intymnych, musimy czuć się przy nim komfortowo. Lekarz nie zmienia diagnozy mimo sygnałów świadczących o tym, że jest błędna Umówmy się – czasy, gdy lekarz miał zawsze rację, już dawno minęły. Pacjenci są teraz bardziej świadomi swojego ciała i wiedzą więcej o zdrowiu niż kiedyś. Nie chodzi tylko o „doktora Google”, który pomaga w (często mylnym) samo diagnozowaniu się. Więcej czytamy, więcej się dowiadujemy, po prostu: więcej wiemy.
 2. ja też miałam i wygrałam z chorobą, cierpiałam tez myślałam o ś/m/i/e/r/c/i ale nie podałam się. Dodam że straciłam kogoś bliskiego z powodu choroby nie dawno. Choroba nie wybiera.
 3. Przeczytaj sobie ciekawą książkę, idzie do kościoła, zwiedzaj Polskę w celu cieszenia się życiem, miłość pojawiła się w we właściwym momencie. Nie szukaj miłość to sama się znajdzie.
 4. 2x raz w tygodniu po 60min. 1x w tygodniu na basen po 45m plus codziennie bieganie :). Uwielbiam wysiłek fizyczny.
 5. Ognia

  moje libido umarlo

  Może masz zaburzenia hormonalne, też tak mam.
 6. Nie wolno się podawać, bądź wytrwała w tym, co robisz jeśli wierzysz w to, że to ważne dla Ciebie i innych. Musisz uwierzyć w siebie i być waleczna jak lwica. W życiu każdego człowieka przychodzą czasem dni, kiedy ma się wrażenie, że wszystko jest nie tak, jak być powinno. Powody mogą być różne: zwolnienie z pracy, koniec długoletniego związku, śmierć bliskiej osoby… Albo wszystko to naraz. Człowiek czuje wtedy, że świat wali mu się na głowę. Ma wrażenie, że jego życie gubi sens. Traci kontrolę nad wszystkim wokół i nad sobą samym. Patrząc na sprawę obiektywnie, nie jest możliwe, żeby ZAWSZE wszystko się sypało. W końcu po nocy nastaje dzień, po zimie wiosna i tak dalej. Każda pora dnia, każda pora roku i każda pora Twojego życia ma jakiś cel. Może go nie zauważasz, może go lekceważysz, ale on gdzieś tam jest. Zaakceptuj to i spróbuj wykorzystać lekcję, której udziela Ci życie. Powodzenia!
 7. Ognia

  nienawisc do dziewczyny

  Dwie całkowicie przeciwstawne sobie emocje występują u każdego człowieka. Z pewnością nie raz i nie dwa miałeś okazję odczuwać ten rodzaj mieszanki sprzecznych ze sobą emocji wobec drugiej osoby. Nie jesteśmy jednak w stanie tego racjonalnie wytłumaczyć.
 8. Miłość nie pyta o wiek. Oddaj serce bez strachu.
×