Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Olkaa343

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Olkaa343

  Związek z protestantem

  Od początku wiedziałam do jakiego kościoła chodzi i mówił mi wtedy że wolałby jakby było tak jak mówi ale się zastanowi, ale jakiś miesiąc temu powiedział mi że chce żeby było tak jak on chce i że nie może pójść na żaden kompromis
 2. Hej wszystkim! Nie wiem kogo mam się poradzić więc piszę tutaj. Od 1,5 roku jestem w związku, a mojego chłopaka znam od 3 lat i bardzo dobrze dogadujemy się w każdej kwestii oprócz kościoła. Ostatnio często się o to kłócimy. Chodzi o to że mój chłopak jest Baptystą a ja jestem katoliczką. Rozmawialiśmy jak to w przyszłości pogodzić (ślub, wychowanie dzieci w przyszłości) ale mój partner nie chcę ustąpić w żadnej kwestii względem tego. Uważa że ślub ma być u niego i dzieci mają być wychowane w jego kościele. Ja za to chcę żeby ślub był u mnie bo na wychowanie dzieci w jego kościele mogłabym się zgodzić, ale jemu to i tak nie pasuje. Bardzo go kocham i nie wiem co zrobić w tej sytuacji. Macie jakieś pomysły? Może jest tu ktoś z małżeństwa mieszanego? Podzielicie się swoimi doświadczeniami?
 3. Hej wszystkim! Nie wiem kogo mam się poradzić więc piszę tutaj. Od 1,5 roku jestem w związku, a mojego chłopaka znam od 3 lat i bardzo dobrze dogadujemy się w każdej kwestii oprócz kościoła. Ostatnio często się o to kłócimy. Chodzi o to że mój chłopak jest Baptystą a ja jestem Katoliczką. Rozmawialiśmy jak to w przyszłości pogodzić (ślub, wychowanie dzieci w przyszłości) ale mój partner nie chcę ustąpić w żadnej kwestii względem tego. Uważa że ślub ma być u niego i dzieci mają być wychowane w jego kościele. Ja za to chcę żeby ślub był u mnie bo na wychowanie dzieci w jego kościele mogłabym się zgodzić, ale jemu to i tak nie pasuje. Bardzo go kocham i nie wiem co zrobić w tej sytuacji. Macie jakieś pomysły? Może jest tu ktoś z tzw. małżeństwa mieszanego? Podzielicie się swoimi doświadczeniami?
×