Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Olkaa343

Zarejestrowani
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Olkaa343

  Wczesne małżeństwo

  Nie i oboje podjęliśmy decyzję że nie zamierzamy mieszkać razem przed ślubem ze względu na religię
 2. Może jeśli ona ma jakiegoś przyjaciela albo przyjaciółkę to niech on również zabroni się jej z nim/nią spotykać "bo jest zazdrosny"
 3. Olkaa343

  Wczesne małżeństwo

  Znamy się 5 lat a jesteśmy razem 4
 4. Olkaa343

  Wczesne małżeństwo

  Hej! Słyszałam wiele opinii o wyjściu kobiety za mąż w wieku 21-22 lat ale czy są tu jakieś osoby które w takim wieku wzięły ślub? Chciałabym poznać waszą opinię bo wiem że wypowiecie się z własnego doświadczenia. Pytam bo razem z narzeczonym myślimy o ślubie w takim wieku. Ja mam 20 a on 21.
 5. Olkaa343

  Związek z protestantem

  Od początku wiedziałam do jakiego kościoła chodzi i mówił mi wtedy że wolałby jakby było tak jak mówi ale się zastanowi, ale jakiś miesiąc temu powiedział mi że chce żeby było tak jak on chce i że nie może pójść na żaden kompromis
 6. Hej wszystkim! Nie wiem kogo mam się poradzić więc piszę tutaj. Od 1,5 roku jestem w związku, a mojego chłopaka znam od 3 lat i bardzo dobrze dogadujemy się w każdej kwestii oprócz kościoła. Ostatnio często się o to kłócimy. Chodzi o to że mój chłopak jest Baptystą a ja jestem katoliczką. Rozmawialiśmy jak to w przyszłości pogodzić (ślub, wychowanie dzieci w przyszłości) ale mój partner nie chcę ustąpić w żadnej kwestii względem tego. Uważa że ślub ma być u niego i dzieci mają być wychowane w jego kościele. Ja za to chcę żeby ślub był u mnie bo na wychowanie dzieci w jego kościele mogłabym się zgodzić, ale jemu to i tak nie pasuje. Bardzo go kocham i nie wiem co zrobić w tej sytuacji. Macie jakieś pomysły? Może jest tu ktoś z małżeństwa mieszanego? Podzielicie się swoimi doświadczeniami?
 7. Hej wszystkim! Nie wiem kogo mam się poradzić więc piszę tutaj. Od 1,5 roku jestem w związku, a mojego chłopaka znam od 3 lat i bardzo dobrze dogadujemy się w każdej kwestii oprócz kościoła. Ostatnio często się o to kłócimy. Chodzi o to że mój chłopak jest Baptystą a ja jestem Katoliczką. Rozmawialiśmy jak to w przyszłości pogodzić (ślub, wychowanie dzieci w przyszłości) ale mój partner nie chcę ustąpić w żadnej kwestii względem tego. Uważa że ślub ma być u niego i dzieci mają być wychowane w jego kościele. Ja za to chcę żeby ślub był u mnie bo na wychowanie dzieci w jego kościele mogłabym się zgodzić, ale jemu to i tak nie pasuje. Bardzo go kocham i nie wiem co zrobić w tej sytuacji. Macie jakieś pomysły? Może jest tu ktoś z tzw. małżeństwa mieszanego? Podzielicie się swoimi doświadczeniami?
×