Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

HerbacianaRóża

Zarejestrowani
 • Zawartość

  93
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Oczywiście. Jak wszyscy wiemy, w czasach gdy jedyne akceptowane społecznie poglądy odpowiadały przekonaniom współczesnej prawicy nie było pedofilii... PO ma w sumie tyle z lewicy, co PiS z prawicy. Ach, a już stwierdzenie, że lewica sama w sobie jest źródłem pedofilii jest już po prostu przejawem ignorancji. Albo głupoty.
 2. Tak, pewnie. Wcale ci nie wierzę ale nie zamierzam kontynuować tej rozmowy. Mam nadzieję, że ułoży ci się jeszcze w życiu.
 3. Im mniej alkoholu w organizmie tym lepiej, więc tak. Zmieniłoby
 4. Zaczynam dostrzegać źródło twojego problemu.
 5. Przynajmniej miałeś kobietę. Pomyśl sobie, że piszą tu tacy, którzy nawet nie dotknęli Może jak będziesz pił mniej piwa i o siebie zadbasz i wrócisz do formy to coś się zmieni?
 6. Tak. Mało Polaków interesuje się polityką bardziej niż jest to potrzebne na tyle, aby oglądać polityków w TV. Bardzo możliwe. Ale nie mówimy tutaj o innych narodowościach tylko o Polakach. A taka jest prawda. Mamy id lat słabych rządzących, i jakoś nikt się nie kwapi aby to zmienić... Cały czas to samo...
 7. Nie znasz żadnego utrzymanka konkubiny, narzeczonej lub bogatej żony? Dziwne. Nie łam się, może jeszcze kiedyś znajdziesz... Nigdy nie miałeś dziewczyny? Smutne...
 8. Zalety: - odwaga - gościnność - pracowitość (zazwyczaj) Wady: - zazdrość - uleglość i naiwność (wobec rządu i mediów) - brak wiedzy politycznej - brak świadomości obywatelskiej - średnia znajomość historii własnego kraju
 9. To, że ty się nie spotkałeś nie znaczy, że takich ludzi nie ma Pieniądz rządzi światem. Tutaj się z tobą zgodzę. Na kasę lecą i mężczyźni i kobiety. Nie ma co się oszukiwać. Pieniądze bardzo ważna rzecz. Ale nie najważniejsza i myślę, że nawet przeciętniacy mogą znaleźć sobie fajną partnerkę. Niekoniecznie piękną, ale fajną.
 10. Znam takie, co mówią. I spotykają się z facetami, którzy właśnie takich pań szukają. I wszyscy zadowoleni, a przynajmniej tak wyglądają. A to jedna dziewczyna na świecie? I coś mi się nie wydaje, że o jej serce tu chodzi...
 11. Nic tak nie poprawia humoru jak czytanie wypocin kolesia, który obraża kobiety na damskim forum Autorze, na litość. Czy jakaś pani przystawia ci pistolet na randce do głowy, wydaje rozkaz "płać!" po czym idzie do domu? Nie? To znaczy, że nie musisz za nią płacić. Możesz odmówić.
 12. To, że kobieta będzie śniada, nie sprawi, że będzie chciał mieć dużo dzieci. Może nie chcieć wcale. Ludzie są różni...
 13. Jak to się ma do polityki? Wyciąganie pieniędzy od państwa (lub konkretniej z pieniędzy zarobionych przez obywateli) jest postawą naganną społecznie. A posiadanie dziecka to nie jest "chcę" tylko "chcę, stać mnie, dam radę". Jeżeli ktoś nie umie rozmawiać z mężem/ żoną, to jasne, że będzie niespełniony. Ale sam jest sobie winien. Widziały gały co brały. To działa w obie strony.
 14. Wiem. Może na początek staraj się ukrywać ciąże najdłużej jak się da. Zdobędziesz trochę doświadczenia i pieniędzy. Możesz sobie odkładać go miesiąc np. 100-300 złotych, zależy na ile cię stać. I już jakieś minimalne zabezpieczenie finansowe będzie. Nigdy nie myśl że jesteś stracona. Straceni to byli powieszeni na szubienicy Szukaj metod. Odkłada pieniądze. Może masz coś, co da się nieźle sprzedać i nie jest ci niezwykle potrzebne?
 15. Panika w niczym ci teraz nie pomoże. Wykluczyłaś aborcję? Dobrze. Skoro tak musisz wziąć na klatę odpowiedzialność finansową i emocjonalną za potomka. Nie macie kredytu, to już jesteście na plus. Mieszkanie małe na sam początek starczy. Niemowlak się nie przemieszcza i wiele przestrzeni mu nie trzeba. Ty i mąż możecie w tym czasie ogarniać coś większego. Zanim pójdzie do przedszkola czy szkoły powinniście wyjść na prostą a przynajmniej tego wam życzę.
×