Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

HerbacianaRóża

Zarejestrowani
 • Zawartość

  110
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. HerbacianaRóża

  Jaki najlepszy komplement usłyszeliście

  Może nie najlepszy, ale najzabawniejszy. Kiedyś w podstawówce oglądaliśmy film dokumentalny o Czarnobylu. Mój kolega z ławki zaczepił mnie po lekcji i powiedział "działasz na mnie jak promieniowanie na Prypeć".
 2. A, to przepraszam. Pomyliłam cię z tamtym gburem
 3. Może to kwestia twoich poglądów. Jak jakaś kobieta usłyszy, że wszystkie zdradzają i mają głowy w odbytach, chcą tylko adrenaliny i pieniędzy to ucieknie od ciebie jak najdalej. I słusznie.
 4. A ja tak. Znam siedem takich małżeństw. A internet też to pokazuje.
 5. Podaj te powody bo aż jestem ciekawa. Wszystkie. Nie musi być przez 35 lat. Ale niedopasowanym widać już na początku. Po roku już wiadomo. I tak, problemy widać. Ale nie wszystkie da się naprawić. A już twoje chamstwo i złe zdanie o całym kobiecym gatunku...
 6. Normalne kobiety też nie. Chociaż normalność to rzecz względna. Dokładnie. Można czekać z seksem do ślubu. I być bardzo niedopasowanym jeśli chodzi o upodobania. A to często bardzo niszczy związek.
 7. Zgodzę się. Ale to zaniedbani mężczyźni częściej publicznie narzekają na swoje zadbane żony niż na odwrót Nie moja wina. Coś robisz nie tak. Tylko co?
 8. Taak. Bo mężczyźni wcale nie działają pod wpływem instynktów i nie zdradzają, prawda? Jest wiele małżeństw, które się kochają i ich pożycie kwitnie. Jeżeli ktoś musi się zmuszać do seksu, to jego partner nie jest dlaniego odpowiedni. Po co się zmuszać albo zdradzać? Lepiej wziąć rozwód.
 9. Mówię o małżeństwach i o tym, czemu żony odmawiają seksu mężom! I to też nie jest reguła, ale łatwo można to zjawisko zaobserwować. To może chodzi o twój charakter?
 10. Ilu się che. Co tu możemy Ci doradzić? Dla jednych wcale, dla innych obojętnie. Ważne żeby nie musieć niczego żałować. I dobrze dobrać sobie tę prawdziwą miłość. Są tacy, którzy skrzywią się gdy usłyszą o jednym partnerze seksualnym, i tacy na których 100 nie zrobi większego wrażenia
 11. Tak, kobiety też lubią seks. Ale jak popatrzeć na mężczyzn na ulicach... Często zadbane kobiety idą z mężami, których wygląd pozostawia bardzo wiele do życzenia. Zakola, piwne brzuchy, beznadziejne ubrania... I tacy się dziwią że ich kobiety boli głowa...
 12. HerbacianaRóża

  Co sądzicie o zwolnieniu pracownika przez IKEA?

  Pracodawcy wiele do tego, ponieważ konstytucja zabrania nawoływania do nienawiści. Gdybyś tak robił to poprawną reakcją twojego pracodawcy byłoby zwolnienie cię. Konstytucja jest nadrzędna do Biblii, jako prawo państwowe, które dotyczy wszystkich a nie prawo religijne, dotyczące tylko wyznawców takiej czy innej wiary. I swoją drogą, dlaczego ktoś miałby tolerować twoje poglądy skoro ty nie szanujesz czyichś?
 13. Wiem. Tylko "żadnych rzęs żadnych paznokci " zabrzmiało jakby absolutnie każdy przejaw dbania o siebie był zły
 14. To był przykład... Człowieku. Dobrze, może być 500 zł. Lepiej?
×