Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

agnieszka_

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Heej! Dziś założyłam sobie Twittera i zaraz jak mi sie uda ogarnąć co i jak to z chęcią bym kogos poznała ciekawego. Tak więc ma ktoś konto i chce sobie na luzie popisać? Możecie pisać swoje nazwy. Jeśli to ważne to jestem młodą dziewczyną:)
 2. agnieszka_

  Jak zawrzeć znajomość

  Hej! Sprawa wygląda tak, że spodobał mi sie chłopak ( nazwijmy go Z ). Kiedyś chodziliśmy do tego samego gimnazjum, jest 3 lata starszy więc wtedy nie zwracałam na niego uwagi. Teraz, pare lat później sie spotkaliśmy. Wracałam z przyjaciółką pociągiem i wtedy podszedł do niej kolega ( niezbyt go lubi ) a z tym kolegą był Z, i jeszcze inny kolega z tej samej miejscowości co ja. Pomimo że jest pełnoletni mieszka w domu dziecka ( chyba, pewna nie jestem ) dwie miejscowości dalej. I teraz nie wiem jak zawrzeć z nim znajomość. Prosiłam tą koleżankę, żeby jakoś z tym kolegą sie zakumplowała i mogłaby byc sznasa że może bedzie wracać akurat z nim Z, ale no dlatego, że go nie lubi to nie chce a nawet jeśli to nie powiedziałaby mu (temu koledze, którego nie lubi )żeby jakoś z nim wracał albo coś bo by pewnie zaraz powiedział to Z. Jakas męska solidarność czy coś. Chodzimy do innych szkół, które są od siebie nie za daleko ale jednak, jeździmy tym samym pociągiem tylko wysiadamy na innych stacjach. Mam nadzieję, że rozumiecie.
 3. Zacznę od początku i postaram się wszystko zrozumiale opisać. Miałam przyjaciela. Mówiliśmy sobie wszystko, przytulalismy się, chodziliśmy razem za rękę, mówiliśmy sobie rzeczy takie jakie mówią osoby w związku pomimo że w nim nie byliśmy. Osoby które nas nie znały mogły by powiedzieć że jesteśmy para. X ( tak będę oznaczać tego chłopaka) dawał mi sygnały że mu się podobam. A ja jak to ja zaczęłam być wredna, i on chyba sobie pomyślał że już go nie lubię, ale go lubiałam i to powiedziałam. X po pewnym czasie zaczął mnie olewac. Nie pisze, nie odzywa się, nawet gdy czegoś potrzebuje do szkoły to nic nie mówi, a wcześniej to robił. ( Dużo osób mi mówiło, że bylibyśmy idealna para, i może jeśli on nie robi tego kroku do tego to ja powinnam ) Przestał mnie obserwować na instagramie ( tak, tak wiem ) i chyba jest dla mnie to taki znak że chce się ode mnie odizolowac, bo przecież jeśli nie chcemy o kimś myśleć, albo kogoś nie lubimy to nie obserwujemy. Bardzo chcialabym to naprawić ale nie wiem jak. Więc proszę o pomoc. Co wy o tym myślicie? Warto się starać? I co robić jeśli tak?
×