Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Monikaw12

Zarejestrowani
 • Zawartość

  397
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A czy przy takiej wadzie może pojawić się zez ?
 2. Czy syn wyrośnie tej wady?
 3. Ojciec nie nosi . Ja noszę ale mam małą wadę . Za to u męża w rodzinie wszyscy mają okulary ale on nie
 4. To źle że przeczytał wszystkie rzadki ?
 5. Przeczytał wszystko z tablicy właśnie...
 6. Monikaw12

  Wada wzroku u 4 latka

  Witam . Syn 4 lata . Byliśmy profilaktycznie u okulisty sprawdzić wzrok . Syn z tablicy przeczytał wszystko raz jednym okiem raz drugim . Z bliska też . Po badaniu komputerowym wyszła wada OL+2.5 OP+3.25 . Ma zapisane okulary o mocy 1.5 i 2.25 . Jednak ja nie jestem przekonana do postawionej diagnozy. Czy te okulary nie będą dla niego za mocne ? Czy on naprawdę ich potrzebuje ? Okulista mówił że jest coś takiego jak nadwzroczność fizjologia ale po kroplach jednak stwierdziła że okulary żeby oku z czasem nie zaczęło zezować bo jest różnica między jednym okiem a drugim . Czy jest szansa że jak będzie nosił okulary to wyrośnie z tej wady ? Czy to duża wada ? Okulary są po to żeby zez się w przyszłości nie pojawił ?
 7. Witam . Syn 4 lata . Byliśmy profilaktycznie u okulisty sprawdzić wzrok . Syn z tablicy przeczytał wszystko raz jednym okiem raz drugim . Z bliska też . Po badaniu komputerowym wyszła wada OL+2.5 OP+3.25 . Ma zapisane okulary o mocy 1.5 i 2.25 . Jednak ja nie jestem przekonana do postawionej diagnozy. Czy te okulary nie będą dla niego za mocne ? Czy on naprawdę ich potrzebuje ? Okulista mówił że jest coś takiego jak nadwzroczność fizjologia ale po kroplach jednak stwierdziła że okulary żeby oku z czasem nie zaczęło zezować bo jest różnica między jednym okiem a drugim . Czy jest szansa że jak będzie nosił okulary to wyrośnie z tej wady ? Czy to duża wada ? Okulary są po to żeby zez się w przyszłości nie pojawił ?
 8. Witam . Syn 4 lata . Byliśmy profilaktycznie u okulisty sprawdzić wzrok . Syn z tablicy przeczytał wszystko raz jednym okiem raz drugim . Z bliska też . Po badaniu komputerowym wyszła wada OL+2.5 OP+3.25 . Ma zapisane okulary o mocy 1.5 i 2.25 . Jednak ja nie jestem przekonana do postawionej diagnozy. Czy te okulary nie będą dla niego za mocne ? Czy on naprawdę ich potrzebuje ? Okulista mówił że jest coś takiego jak nadwzroczność fizjologia ale po kroplach jednak stwierdziła że okulary żeby oku z czasem nie zaczęło zezować bo jest różnica między jednym okiem a drugim . Czy jest szansa że jak będzie nosił okulary to wyrośnie z tej wady ? Czy to duża wada ? Okulary są po to żeby zez się w przyszłości nie pojawił ?
 9. Witam . Maja mama choruje n zwyrodnienie stawów. Od jakiegoś czasu odczuwa pulsowanie, drżenie w prawej pachwinie. W nocy nie może spać bo noga jej drętwieje . Co może być powodem ? Jakie badania można wykonać ?
 10. Tata ma przerost prostaty 44x35 ale nie wiem co to znaczy
 11. Tata miał piasek w nerkach ale teraz chyba na USG chyba nic nie wyszło
 12. Monikaw12

  Zastój moczu w nerce

  Tata lat 65. Zastój moczu w nerce . Nie ma innych objawów. Czym to może być spowodowane ? Dawniej miał piasek w nerkach
×