Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Everhart

Zarejestrowani
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

171 wyświetleń profilu
 1. Everhart

  Rude są takie piękne

  Marzę o ognistowłosej piegusce jak pająk o muszce
 2. Mało bracie szczegółów podałeś, zna Cię, wie że istniejesz? Może podskoczyła, bo była na czymś mocno skupiona.
 3. Everhart

  Trudny zwiazek

  Moim zdaniem gość staje się wampirem energetycznym. będzie prowokować, inicjować konflikty, dopóki Ciebie nie załamanie. Kiedyś miałem takiego współlokatora ale to oczywiście niewspółmierne z twoim problemem. Tylko spokój Cię uratuje :^D
 4. Współczuję Marek, macie budżet domowy oscylujący na około 13 tyś złotych miesięcznie czyli więcej niż 80% gospodarstw domowych w Polsce, i dalej jest źle. Zamiast cieszyć się resztą życia, czerpać radość z dzieci, kochać się na ile zdrowie pozwala, to ludzie skupiają się na bzdetach. Szkoda, bo życie jest krótkie i kruche..
 5. Everhart

  Starsi czy młodsi?

  26 here
 6. Everhart

  Od jutra zaczynam znow randki

  Wystarczy lojalność, wierność i odrobinę wsparcia. To są podstawy o które obie strony muszą dbać reszta przyjdzie sama :^)
 7. Czy istnieje takie zjawisko gdzie obserwator nie może w pierwszym momencie stwierdzić czy kobieta jest piękna? *** Osobiście moją uwagę zawsze przykuwały dziewczyny / kobiety , które miały unikalne cechy (niedoskonałości?) burzące schemat standardowej atrakcyjności. Detale takie jak naturalnie rudawe włosy, piegi czy dołeczki w policzkach, a nawet plamki różnych barw w tęczówce oka, kompletnie odwracały moją uwagę od reszty. Są też kobiety bez żadnych cech szczególnych, raczej się niewyróżniające ale mają taką charyzmatyczną mimikę twarzy, że i tak się przebijają ponad ogół. Taką charyzmę moim zdaniem mają na przykład aktorki Emily Blunt i Eva Green. *** Jak sądzicie?
 8. Ten argument jest tak kiepski.. no bo kiedy ostatnio śmiałaś się z Mołdawii? PiS źle gospodaruje naszymi pieniędzmi opierając wzrost gospodarczy na bieżącej konsumpcji i dlatego nie zagłosuję na nich.
 9. Piję warszawską kranówkę tylko uprzednio przepuszczam przez filtr.
 10. @pyta.pl Chcę napisać tylko, że Ksenia to słodziak. Dziękuję
 11. Everhart

  Czy jestem ładna? fota

  bella bellissima
 12. Everhart

  damska wersja Piotrusia pana

  Może poszukaj jakiejś pasji. Wiem banał ale nic na siłę. Proponuję aby było to coś na tyle wymagającego aby czerpać z tego satysfakcję. Podpatruj ludzi, którzy Cię inspirują, a najlepiej otaczaj się nimi. Lepiej nie planować ad hoc, bo wyjście za mąż i wzięcie kredytu nie jest dobrym planem kiedy tego nie chcesz. Jestem w podobnym wieku co Ty i jestem w podobnej sytuacji, więc w jakimś stopniu piszę to też do siebie :^)
×