Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Baba

Zarejestrowani
 • Zawartość

  157
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Baba

 1. Robię jeszcze jedno danie, to lubię najbardziej. Znowu resztka ugotowanych i sprasowanych ziemniaków, plus jajko surowe plus kilka surowych ziemniaków startych jak na placki ziemniaczane, po odlaniu zbędnej wody, mieszam te ziemniaki i robię czarne kluski.
 2. To jest taka potrawa na winie, dodajesz do resztki ziemniaków co Ci się nawinie . Kiedyś zostało mi dużo kurczaka z rożna, podrobiłam na drobne kawałeczki i dodałam do resztki ugotowanych ziemniaków, zrobiłam placuszki według w/w przepisu . Można takie jeść bez jakichkolwiek dodatków, potrawa jednak jest suchawa, więc zalecam sosy lub surówki.
 3. Wracając do tematu, j/w wspomniałam średnio lubimy pyry, gotuję mało i zawsze coś zostaje, przerabiam to na kluski lub kopytka a także placki smażone. Do masy ziemniaczanej ( dobrze utuczonej) dodaję koperek , jajko surowe, odrobinkę mąki ziemniaczanej , formuję placki, lekko obtaczam w bułce tartej i smażę na oleju. Polewam je sosem sosem np. pieczarkowym.
 4. @okonek co Ty z tym nieharmonijnym? czy Ty aby z ziemnioków jakiego zacieru nie zrobiła ?
 5. ...gdy spojrzy na nasze życie z perspektywy czasu , z czego może być dumna, o czym chce zapomnieć, co wspomina z rozrzewnieniem? Spowiadajcie się
 6. Ja wyrosłam na dość zasadniczą babę , trudno mnie zwieść na manowce, ale chęć przypodobania się rodzicom był i chyba nadal jest. Spokojnie, pępowina odcięta
 7. Baba

  Proba

  Urodzi się człowiek z talentami i tadaaaammmm :))))
 8. Co nie znaczy, że nie kocha
 9. Nie wiem co odpowiedzieć.
 10. Moja mama zawsze doradzała, kierowała w prostolinijny sposób, a na koniec dodała, zrobisz jak zechcesz, jak sobie pościelisz....
 11. Moja mama bardziej faworyzowała siostrę, odczuwałam to , ja z kolei jestem córką tatusia, tak czy siak starałam się obojgu przypodobać i zgarniać jak najmniej minusów. Jedno jest pewne, wielu dobrych i pożytecznych rzeczy mnie nauczyli.
 12. Baba

  Proba

  Nic nie dostałam :))
 13. O to pytam, właśnie chodzi mi o rozmowy przy kawie, na luzie, kiedy zwyczajnie wspominacie dawne czasy.
 14. Tęsknota, pamięć i zapachy dzieciństwa nigdy nie odejdą , prawda?
 15. Czuję się bardzo dziwnie, nadal widzę jej twarz jak żywą.
 16. Ja tak mam z moim synem.
 17. Moja mama "odeszła" w styczniu.
 18. 3 minutki z przerwą na reklamę nie można nazwać staraniem hahaha
 19. Nie chodzi o to,żeby nas dorosłych upominały, nawracały i naszym życie sterowały, pytam o czym rozmawiacie przy kawie, z czego są dumne a z czego nie.
×