Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Laura_DeLoessian

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2730
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  25

Laura_DeLoessian wygrał w ostatnim dniu 29 Luty 2020

Laura_DeLoessian ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

929 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Laura_DeLoessian

  Minetka

  No ładny pieniacki troll Limit karmienia wyczerpano
 2. Laura_DeLoessian

  Minetka

  Nie wnikam. Oceniam poszczególne posty, nie autora. Ja nie nazwałam Cię dziadem, więc ciągle nie wiem, do kogo personalnie kierujesz swoje żale. Może to powinieneś ustalić.
 3. Laura_DeLoessian

  Minetka

  No ba. Przykre, że nie spełniono Twoich oczekiwań. Ale z drugiej strony Twój odbiorca nie miał takiego obowiązku, co nie? Nieważne, czy z przyczyny własnego niedorobienia (jak to diagnozujesz przyczynę), czy z innych powodów. Ty natomiast zachowujesz się, jakby ktoś złamał prawo i wszelkie dobre obyczaje, że nie spijał Ci z ust Twoich opowieści z życia. No tak to nie działa, szczególnie w internetach. Myślę, że jesteś zawiedziony i stąd ta złość.
 4. Laura_DeLoessian

  Minetka

  Myślę, że on to robi. Natomiast nie dałabym głowy, czy perspektywa żony (jej osobisty odbiór ich życia/pożycia) jest idealnie zgodny z tym, co on sam o tym sądzi i za kogo się uważa. Podobały mi się Twoje posty na skasowanym temacie o BDSM.
 5. Laura_DeLoessian

  Minetka

  Poczytałam Cię. Dość dobrze i nawet dowcipnie punktujesz pewien tutejszy sort, który na to w pełni zasługuje - niedorobionych prawi/ków mizoginów, trolli czy to pokolenie spod znaku rureczki nad kostkę (myślę, że niedługo zacznie się u nich fala samobójstw, bo fryzjerzy nie przyjmują z powodu wirusa). Szczególnie ci pierwsi to materiał odpadowy i pewnie, że ani nie umieją uprawiać seksu, ani w razie godziny próby liczyć na nich nie można. Natomiast chyba zagalopowałeś się w tym swoim zacietrzewieniu i obecnie walisz na oślep. Chętnie bym też posłuchała Twojej żony w godzinie szczerości, jak na terapii albo spowiedzi albo podpiętą do wariografu , czy rzeczywiście jest tak super, jak to niby jest super. Bo nieco mi to wszystko zgrzyta i nie całkiem kupuję tę cudną perspektywę Twoją. Ale to tak na marginesie
 6. Laura_DeLoessian

  Minetka

  Naprawdę pięknie. Tylko dlaczego zawsze na początku albo na końcu musisz kogoś obrazić.
 7. Laura_DeLoessian

  Minetka

  Tylko Ty. Cała reszta kobiet tego nienawidzi.
 8. Laura_DeLoessian

  Moja dziewczyna całuje mnie po rękach

  Pewnie to konta moderacji odpowiadają za te podbicia staroci. Kasują tematy, to statystyk trzeba inaczej robić. Co do tematu, głupio sformułowany, ale opisujący raczej normalne zjawisko. Chyba nie chodzi o całowanie dłoni jak biskupa Tylko o normalne gesty czułości (typu przytulenie do policzka dłoni, pocałowanie wnętrza dłoni).
 9. Dodam może, że raz jeden w życiu, pod wpływem złości, w gniewie, uderzyłam faceta (mojego). Niezbyt mi to wyszło (na szczęście), bardziej niż uderzyłam, "trzepnęłam" go "po kobiecemu". Ale mimo wszystko sytuacja okropna, bardzo wtedy przepraszałam, czułam się fatalnie z tym. Oczywiście mi nie oddał, ale miał do mnie żal i właśnie w ten sposób mi tę sytuację pokazał, że kobiety uważają, że mogą posunąć się do rękoczynów. Kajałam się mocno i miałam duże wyrzuty sumienia, także nie w tym rzecz, że to popieram.
 10. Nie jestem za agresją kobiet i przekonaniem niektórych, że mogą stosować przemoc wobec faceta, bo są kobietami. Natomiast zakładając, że ta historyjka miała miejsce. Impreza alkoholowa, wszyscy mają w czubie, kobieta też. Głupio i prymitywnie się rzuca, będąc pod wpływem alkoholu, reszta nawalonych ją zagrzewa. Człowiek, chcący uniknąć alkohokowej zwady, przede wszystkim zrobiłby wszystko, by oddalić się z pola rażenia. Lub obronić się poprzez inne formy, typu przytrzymanie, unieruchomienie słabej przeciwniczki, zamiast łamania nosa. Szczególnie, że jak sam napisał, jako jedyny był trzeźwy. Tymczasem on zdaje się nie miał nic przeciwko rozwojowi zdarzeń. A język, jakim się posługuje w opisie (niemal robi sobie dobrze pod plastyczne określenia typu "złapałem za kudły") oraz późniejsze groźby zrzucenia kobiety z wiaduktu na tory, wskazują, że typ też jest agresywny, w dodatku ma coś ewidentnie do udowodnienia i gdyby nie strach przed konsekwencjami, to stawiam tezę, że nie miałby problemu urządzić tę kobietę bardziej.
 11. Laura_DeLoessian

  Zadziwiające przypadki warszawskiego studenta.

  Dwudziestoletnią modelką to była tu inna, ale rzeczywiście ktoś to wtedy łyknął Także masz racje - kraina cudów
 12. Laura_DeLoessian

  Zadziwiające przypadki warszawskiego studenta.

  Rzeczywiście literacko wybija się ponad wszystkie inne ogłoszenia w typie "młody szuka starszej" Natomiast powątpiewam, czy autorem jest rzeczywiście młodzieniec, jakoś mi starszym bajkopisarzem trąci
 13. Wielka szkoda, że nie zawiadomili o kierowaniu gróźb pozbawienia życia, które wzbudziły w nich uzasadnianioną obawę, że groźba może zostać spełniona (cytat artykułu KK z pamięci).
×