Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

dzialka4

Zarejestrowani
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutral

Ostatnio na profilu byli

1126 wyświetleń profilu
 1. 11.01.14 godz. 16.00 odbędzie się protest przed Sejmem przeciwko łamaniu prawa przez Tuska i Hołownię. Działacze PIS przyjmują zapisy na bezpłatny wyjazd autokarem. Wpisz w wyszukiwarkę "PIS (Twoja miejscowość)"- tam są nazwiska (można je znależć na facebooku) i telefony. Jeżeli nie godzisz się na niszczenie państwa- przyjedź. Tusk wyłączył telewizję, żeby nikt nie wiedział jak kradną, teraz niszczą sądy, żeby nikt ich nie ukarał za złodziejstwo. Następne będzie Centralne Biuro Antykorupcyjne, a potem usuną prezydenta. Tusk potrzebuje pełni władzy, nie cofnie się przed niczym. Trzeba zatrzymać szaleńca Tuska i zahamować rozkład państwa, bo obudzimy się w drugiej Białorusi.
 2. Szukam forum w internecie, na którym można dyskutować na tematy polityczne. Macie jakie ciekawe propozycje?
 3. Donald Tusk żąda zakazu rozpowszechniania filmu "Nasz człowiek w Warszawie" , kieruje pozew do sądu Dziś 7.01.23 godz. 21.20 w TVP1 film "Nasz człowiek w Warszawie" może ostatni raz!!!
 4. dzialka4

  Trzaskowski to wolność i demokracja

  Trzeba pamiętać, że Trzaskowski przyjmie uchodźców- będziemy mieli podpalane samochody i rabowane sklepy- tak jak we Francji i Niemczech. Będzie dalej blokował pieniądze z dzikiej reprywatyzacji w Warszawie, będą w całej Polsce marsze LGBT i tęczowe piątki szkołach, zniesie wszystkie 500+, 13 emeryturę- bo u niego to rozdawnictwo. Po za tym sprawuje wiele funkcji (jak on to ogarnia?)- jest wiceprzewodniczącym PO, prezydentem Warszawy, obecnym zastępcą Tuska w Partii Ludowej i z wszystkich tych miejsc dostaje kasę. Był wiceministrem w rządzie Tuska i po wygranych wyborach sprowadzi wszystkich dawnych kolegów- Tuska, Nowaka, Gawłowskiego, Neumana ... i będziemy mieli powtórkę z historii- wyprzedaż majątku Niemcom i afery, afery, afery...
 5. dzialka4

  Kaczka na taczkę...

  Trzaskowski wiceminister w rządzie PO PSL, obecny zastępca Tuska w Partii Ludowej, wiceprzewodniczącym PO (jak on to łączy, chyba, że tylko odbiera wypłatę), jak wygra wybory będzie wetował wszystkie ustawy z sejmu i wrócą jego koledzy Tusk, Nowak, Neuman, Gawłowski i ich afery: afra vat (Nowak przygotowywał i wprowadzał przepisy umożliwiające straty w budżecie), hazardowa, paliwowa, amber gold, melioracyjna, autostradowa- stracili polscy przedsiębiorcy, afera mieszkaniowa w Warszawie i innych miastach- bezprawne przejmowanie kamienic, sprzedaż majątku za bezcen (np.Ciech), Tusk i Pawlak podpisali umowę na najdroższy gaz w Europie, Kopacz podpisała niekorzystny pakiet klimatyczny (kazał jej Tusk), którego wynikiem jest drogi prąd.
 6. dzialka4

  Upokorzenie PAD

  Trzeba pamietać, że Tramp poparł Dudę i wyrażał się w superlatywach. Nie każdy może się tym pochwalić. Duda jest po prostu najlepszym prezydentem w dotychczasowej historii.
 7. dzialka4

  projektowanie ogrodu

  Piękny ogród to przede wszystkim zadbany trawnik. Jest on ozdobą domu, ale wymaga pracy. Polecam dobry poradnik http://dzialka.bazafirmy.pl/kwiaty/zakladanie-pielegnowanie-trawnikow.php
×