Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Literatka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

Ostatnio na profilu byli

651 wyświetleń profilu
 1. Pociągnie w znaczeniu, że długo nie pożyje... Gdzieś dwa lata temu natrafiłam w sieci na zdjęcie Roberta Leszczyńskiego, siedział w jury w jednym z popularnych programów rozrywkowo muzycznych Idol wraz z Zapędowską i chyba Cyganem ?? patrząc na niego przemknęła mnie myśl, że jest jakby już z innego świata. Miał taka bladą poświatę wokół siebie widać było, że coś mu dolega. Z rok temu taką samą sytuację miałam z Piotrem Woźniakiem, gdzieś w sieci natrafiłam na jego foto i strasznie długo się gapiłam w jego twarz, bladą w jasnej poświacie. Może to był błysk flesha...Po co komu te wszystkie bogactwa, jak wystarczy jeden dzień, który niespodziewanie zabierze albo może zabrać wszystko. Życie.
 2. Widzę, że jakiś alogarytm od wulgaryzmów w słowie zako(...) ą, wykropkował mi zręcznie cchuujjaa :D
 3. Co ciągnie inteligentne dorosłe kobiety do takich potworów, jak na przykład "popularny" Ted Bundy?... magnetyzm, charyzma, inteligencja...? Co sprawia, że się w nich zako...ą? Piszą listy miłosne do placówek penitencjarnych nawet...nie znając z autopsji nawet osobnika...? czy to działa na zasadzie szczeniackich platonicznych miłości z wyidealizowanym tłem romantycznych postaci?
 4. Tosia jeśli już musisz teściową odwiedzać, to zaopatrz się w kłódkę taką z sześciocyfrowym kodem i zamykaj wszystkie swoje rzeczy w walizce. Rzeczy trzymaj dodatkowo w workach, bo przypadkiem może się okazać, że zalała ci teściowa wybielaczem torbę. Zapisz sobie gdzieś kod, obyś nie zapomniała :) Albo jest złośliwa albo po prostu taka jest, jak jest. Jak wrócisz do chaty sprawdź czy walizka nie została "ruszana", jeśli tak to zwykła złośnica z niej. Weź też poprawkę na te szyfry bo łatwo je złamać... ja z zamkniętymi oczyma odgadłam zapomniany przeze mnie kod własnej kłódki trzycyfrowej. Kup lepszą kłódkę.
 5. z cala pewnością ten dekiel tu przejął staż sprzątaczki bo od razu usunął pytanie o sobie ten poojeeb :)
 6. Potrafisz odpowiedzieć na pytanie bez ingerowania w życie osobiste Kafeteranki? w życie, którego nawet nie znasz?
 7. Biedactwo Obawiam się, że by ci lufa nawet nie wlazła :D
 8. czy po przeczytaniu pytania pojawiła się u was konsternacja? czy gotowy plan działania?
 9. Dziwię się, jak można o cenę usługi nie zapytać przed jej wykonaniem...?
 10. Ja w sumie też rzadko chodzę 'po lekarzach', jeszcze nie ten wiek :D
 11. Okazało się, że przez Fb też nie mogę temu lekarzowi opinii wystawić. Opinia po leczeniu jest negatywna, napisałam ją rzeczowo i niestety ale tam na Znany Lekarz jest moderacja i nie chcą jej umieścić. Także ci lekarze, co mają same pozytywne opinie od początku swej "kariery" - powinni wzbudzić czujność.
 12. Ciekawi mnie za co tu w ogóle można bana dostać?:) ale z całą pewnością moderacja jest tu na kafeterii "rozumniejsza".
 13. Póki nie napiszesz na czym dokładnie ta ich "głupota" polegała, nie będziemy w stanie Ci sensownie odpowiedzieć.
×