Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mandu9000

Zarejestrowani
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Ja oglądałem tą bajkę kiedy byłem mały i nic się ze mną nie działo, to jakieś bzdury i wymysły Wasze! Totalna bzdura!
 2. Dzisiaj chciałem włączyć Netflixa na Smart TV w telewizji Sony Bravia, niestety podczas włączenia Netflixa wyświetlił się taki komunikat: ''Nie można połączyć się z serwisem Netflix, spróbuj ponownie lub odwiedź stronę www.netflix.com/help'' Dodam, że na początku założyliśmy normalnie Netflixa, ale potem zrezygnowaliśmy i teraz odnowiliśmy subskrypcje darmową i mamy na chwilę obecną Netflix i wydaje się teraz być ciekawy, bo przybyło parę programów. Dodam, że konto jest takie samo jakie było wcześniej i ani hasło, ani nazwa użytkownika oraz adres e-mail nie były zmieniane. Wszystko jest tak jak przedtem. To na pewno nie jest wina internetu, bo hasło ani nazwa sieci nie były zmieniane i powinno wszystko działać jak należy. Czego to może być powód, jeśli Netflix nie działa na Smart TV marki Sony? Proszę o pomoc!
 3. mandu9000

  Gdzie obejrzeć odcinki Kocim okiem online?

  Dziękuje za odpowiedź.
 4. Bo dzisiaj w TV na kanale Metro o godzinie 10:00 leciał bardzo fajny program o kotach pod tytułem: ''Kocim okiem'' został wyemitowany 1, oraz 2 odcinek. Teraz właśnie szukam wszystkich odcinków tegoż serialu, ponieważ lubię koty i chcę sobie go ściągnąć na komputer, aby w przyszłości sobie go obejrzeć. Szukałem na necie, jednak nie ma odcinków. Prawdopodobnie to jest nowy serial, więc na razie nie ma. Ale jeśli ktoś widział to niech napiszę. Gdzie obejrzeć odcinki Kocim okiem online? Proszę o pomoc!
 5. Bo kiedyś w szkole zauważyłem, że na jednym komputerze ktoś zmienił kursor na z Windowsa XP w Windows 10, po powrocie ze szkoły do domu chciałem zmienić na kursor jaki był w szkole, jednak ta ''klepsydra'' cały czas się pokazywała zamiast zniknąć. Więc się wystraszyłem, próbowałem zmienić kursor na domyślny, wtedy coś się ścinał ten program do zmiany kursora aż po dopiero 5 naciśnięciu udało mi się zmienić na domyślny. Jak zmienić kursor w Windows 10 na Windows XP? Proszę o pomoc!
 6. Chodzi o to, że chcę zainstalować pewien program na mój komputer, ale nie mogę go zainstalować, gdyż mam hasło administratora. Więc wymyśliłem taki sposób, bo chodzimy do babci i u babci taki pewien mój wujek ma tablet z systemem Windows i on nie umie tak dobrze z niego korzystać, więc ja bym mógł zrobić taki numer, że bym zainstalował program, potem wrzucił na Google Dysk, następnie z Google dysk na mój komputer i myślę, że gdy odpalę ten program to mi będzie działał. Czy jeśli zainstaluje na tablecie z systemem Windows program i prześlę go na Google Dysk a potem z Google Dysku ściągnę na komputer to program mi się zainstaluje? Proszę o pomoc!
 7. Bo dawno temu jak logowałem się na Zapytaj to logowałem się nietypowo, no bo przez Google, nie logowałem się przez normalne logowanie, ponieważ nie miałem ustawionego hasła. Kiedy dziś próbuje się zalogować, to wyskakuje mi takie coś jak na tym zdjęciu: https://drive.google.com/file/d/1H-H1OIeOnXH5oeGFd0Ue2kXTFHL4VI1D/view?usp=sharing Wczoraj też mi takie coś wyskakiwało, ale jeszcze udało mi się zalogować a dzisiaj klapa. Czytałem wczoraj też na Zapytaj, że zmienili się moderatorzy i serwis pomału się rozsypuje. Dlaczego nie mogę się zalogować na Zapytaj? Proszę o pomoc!
 8. Witam, nie wiem czy jestem na dobrym forum, ale chciałbym się zapytać o pewną rzecz, ponieważ kiedy byłem mały, korzystałem z takiego pianina zabawkowego co jest na baterię i w tym pianinie były fajne dźwięki zwierząt i było również coś takiego, że w zależności od gatunku muzyki, ona grała tak jakby automatycznie i ja mogłem ją słuchać i przy okazji grać po swojemu i tworzyć taki koncert czy nie wiem jak to nazwać. Po tylu latach pianino się zepsuło. Moi rodzice schowali go na boisko, ponieważ nie korzystałem z niego. Pewnego dnia chciałem przynieść to pianino i go uruchomić, wymieniliśmy baterię, bo już były stare jak świat. Niestety pianino nadal nie działa. Co w tym wypadku zrobić? Co zrobić z tym pianinem? Proszę o pomoc!
 9. Ja się zawsze modlę podczas zasypiania. Tak mi jest wygodniej, ponieważ jeśli tego nie zrobię, to śnią mi się koszmary, przez które się boje otworzyć oczu, że zaraz mi coś wyskoczy.
 10. Bo dawno temu założyłem sobie konto w serwisie cda, pozwalającym na umieszczanie klipów wideo i dawno temu nawrzucałem jakieś głupie filmy takie bezsensowne i teraz chciałbym je usunąć. Pisałem do moderatora, napisał mi, żebym utworzył folder z nazwą: ''Usunięte filmy'', więc taki utworzyłem, jednak dalej nie usunął tych filmów. Teraz pytanie, jak usunąć filmy na cda.pl? Proszę o pomoc!
 11. Skoro nie ma prądu, to jakim cudem zadałeś to pytanie? Czyżby internet działał bez prądu?
 12. W Warszawie są kina, najlepiej iść do kina o nazwie Cinema City, bo tam najlepiej filmy grają.
 13. W Warszawie są kina musisz poszukać, jest Cinema City oraz Multikino.
×