Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

jutka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  137
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

16 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Spróbuj czymś zająć myśli. Czytaj, oglądaj coś w telewizji, wymyśl sobie jakieś nowe interesujące zajęcie, takie, które wymaga myślenia. Po jakimś czasie myśli o nim się wyciszą i będzie Ci o wiele lżej.
 2. jutka

  Jesienne wieczory.

  Pytanie jest tak obłędnie niedyskretne, że czuję się zwolniona z odpowiedzi :)
 3. jutka

  Zerwanie

  Ani Ty nie jesteś winna ani on. Po prostu coś się skończyło. Jeśli myśli o Tobie źle a Ty nie czujesz się winna, to pewnie jest Ci z tym bardzo ciężko, ale nic na to nie poradzisz. Zapomnij. Pamiętaj tylko te miłe chwile.
 4. jutka

  Jesienne wieczory.

  Owszem. Bywa. Ale nie zawsze. Czasem dzieje się w życiu coś, co sprawia, że ta pora roku staje się dla kogoś najpiękniejszą. To, jak postrzegamy pogodę czy porę roku zależy czasem od wielu innych czynników.
 5. jutka

  Jesienne wieczory.

  A jak sam myślisz? Lepiej dla wielu ludzi byłoby, gdyby przemijała. Dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą być razem. Potrafi dać tyle szczęścia albo tyle smutku, że nie każdy da radę to udźwignąć.
 6. I właśnie to coś innego nie powinno być przeszkodą. Odsuwać od siebie obiekt miłości, czuć się może mniej ważnym z powodu, który nic wspólnego z uczuciami nie ma?
 7. Dlaczego przywiązujecie aż tak dużą wagę do spraw naprawdę mało istotnych? Od kiedy to siła miłości zależy od stanu materialnego zakochanych?
 8. jutka

  Jesienne wieczory.

  Dużo tych zdjęć Ci się zachowało?
 9. jutka

  Jesienne wieczory.

  Życie jest surowe. Po co je jeszcze bardziej utrudniać wymyślając obostrzenia
 10. jutka

  Jesienne wieczory.

  Ta jesień też przeminie. Tak, jak wszystko inne
 11. Tak. Bardzo naruszyłaś jego prywatność. Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale weszłaś mu z butami do duszy. Chciałabyś, żeby ktoś powyrywał kartki z Twojego pamiętnika i wkleił tam jakieś inne a Twoje spalił?
 12. Jak najwięcej wychodź z domu. Nie wolno Ci siedzieć i myśleć. Wymyśl coś, co Cię zajmie i zaabsorbuje. Odwiedzaj rodzinę i przyjaciół. Zapraszaj ich do siebie. Czytaj coś, co Cię interesuje. Ból będzie się zmniejszał aż wreszcie gdzieś zniknie. Potrzeba na to czasu.
 13. Właśnie po to to robi, żebyś cierpiał. Rozumiesz teraz? Specjalnie! Ulokowałeś uczucia w niewłaściwej osobie. Zrozum to wreszcie.
×