maxlen
Zarejestrowani-
Zawartość
75 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Wszystko napisane przez maxlen
-
Kupić dobrą karmę to niestety teraz nie lada wyzwanie. Pieski coraz częściej mają różne alergie pokarmowe
-
Tak, dokładnie o ten środek mi chodzi. Powodzenia życzę!
-
Chcę posadzić maliny ale jest środek lata i nie wiem czy to dobry czas. Czy maliny posadzone teraz w lipcu mają szansę się przyjąć i czy będę miał owoce już w przyszłym roku?
-
=Mój facet stosował zarówno viamen jak i cum on. W działaniu i w efektach są bardzo podobne. Jeden i drugi środek jest całkiem wydajny, z tym ze cum on codziennie a viamen w chwiliach kiedy chce sie natychmiast poprawic swoja kondycje Ma to swoją wadę i zaletę. Zaleta jest taka, że facet jest cały czas w gotowości - jeżeli wiesz co mam na myśli Nie daje też efektów ubocznych - myślę, że cena do jakości jest całkiem dobra. Kupowaliśmy przez internet np na intymnosc pl. Są też dostępne na allegro, ale w e-sklepach jest to dobrze zapakowane. Pełna anonimowość.
-
Mój mąż ma zaburzenia erekcji. Nie chce kategorycznize iść do seksuologa i raczej go do tego nie zmuszę. Każda rozmowa z taką sugestią kończy się kłótnia. Znaczy to,że raczej nie będę mogła kupić tabletek viagry bo są na receptę z tego co się dowiadywałam. Może jest jakiś dobry zamiennik?
-
O tym piszesz? https://intymnosc.pl/pl/potencja-erekcja/5994-viamen-10-kapsulek-hit-na-erekcje.html Chciałabym się upewnić zanim zamówię. Wczoraj przeszliśmy burzliwą rozmowę. On przyznał sie,ze coś jest nie tak i że go to bardzo martwi. Im bardziej go to martwi tym bardziej się nakręca. No sama wiesz ;/
-
Jakie polecicie? Czym się bawią najczęściej Wasze maluchy?
-
Ile trwały Wasze starania o ciążę?
maxlen odpisał Evel888 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
My staraliśmy się przez pół roku i tu nagle pyk nie dostałam okresu, poszłam do ginekologa i powiedział, że jest ciąża. Tak bardzo pragnęliśmy tego dziecka. Mogę też od siebie polecić dobrą przychodnię ginekologiczną w Skawinie https://rcmskawina.pl/zakres-uslug/ -
Rozmawiałam już z nim o tym .Wydaje mi się,ze będę mogła go sklonić. Po prostu on wstydzi się iśc do lekarza. Trochę z jednej strony go rozumiem bo jednak trochę wstyd się przyznać przed inną osobą,ze się nie może. Z drugiej jednak strony ja widzę jak to rozbija nasz zwiazek. Gdzie kupowałaś ten viamen?
-
Witam. Mam 19 lat i ani razu jeszcze nie mialam orazmu. Zastanawiam sie czy ze mna jest cos nie tak. Co mam zrobic ? Moze jest cos co mi pomoze. Wspolzyje z chlopakiem juz od 3 lat i po dluzszej chwili kochania sie po prostu nie czuje nic. Nawet cos ze cos jest we mnie i czuje duskomfort.
-
Ile mozna dostać za samochód po szkodzie
maxlen odpisał jjkowalczyk na temat w Praktyczne informacje
Wartość wraka zależy od modelu, roku, stanu i wartości sprawnych części. Nowoczesne auto ze sprawnym silnikiem może być warte 5-20% jego oryginalnej wartości. Starsze i bardziej uszkodzone może być 1-5%. Sprawdź na https://carrot.pl/ ile mogą oferować za Twój konkretny model. Dla auta za 30 tys. zł to może być 2-6 tys. zł za wrak - to jest znacząca kwota! Jeśli zostawisz ubezpieczycielowi to on sprzedaje wrak i sobie bierze część. Ty stajesz na minusie. Polecam zawsze samemu sprzedać wrak - to 10-30 minut rozmowy z skupem, laweta przyjedzie, zapłacą od razu. Jeśli jesteś leniwcy: pewnie nie warto dla kilkutysięcznych złotych. Ale jeśli chcesz całą kompensatę: sprzedaj wrak. -
Ostro napisane, ale przedmówczyni ma chyba rację. też miałam kiedyś mega doła jeśli chodzi o chęci w sypialni. Również myślałam, że coś mogłoby pomoc, żal mi nawet chłopa było... I okazało się, że wystarczyła zmiana faceta, nagle okazało sie, że umiem, chcę a nawet sprawia mi to frajdę. Jeśli nie chcesz zmieniać to spróbuj rano, w dzień bo może wieczorem jesteś po prostu bardzo zmęczona?
-
Gdzie mozńa ten żel kupić?
-
Jak działaja zele stymulujące? W jakiś inny sposób niż tradycyjne?
-
Co z tymi pieniędzmi z płatności kartą, od razu lecą na konto czy trzeba czekać?
-
Szukam ginekologa w Rzeszowie na pierwszą konsultację. Kogo polecicie?
-
Mój brat zmarł nagle - nie wiem od czego zacząć powiadamianie ludzi, jestem w szoku.
-
Niestety ale jest do zamówienia jedynie przez internet, raczej nie widziałam w sklepach stacjonarnych, w sklepach spotka się na pólkach raczej jedynie unimil i durexa, libi gel przynajmniej nie widziałam. Libi gel moim zdaniem jest poza tym o wiele fajniejszy niź durex intense, daje mocniejsze doznania.
-
Zastanawiamy się z chłopakiem nad kredytem hipotecznym i kupieniem czegoś w Szczecinie w przyszłym roku 1. Jakie macie rady? Od czego zacząć? 2. Co uważacie o kupowaniu mieszkania - od dewelopera - z rynku wtórnego ale w miarę nowego np. 2015 rok - z rynku wtórnego ale starszego - blok PRL - mieszkanie do gruntownego remontu - bliźniak/szeregówka z ogródkiem? 3. Lokalizacja - mieszkanie w mieście - mieszkanie pod miastem - mieszkanie w średnim mieście gdzieś dalej 4. Czy któraś z was kupowała tańsze mieszkanie, które nie jest domem marzeń, ale dzięki temu można spłacić szybciej hipotekę i potem kupić coś lepszego? Czy to nie ma sensu i lepiej od razu iść w docelowy wybór? Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi z waszym doświadczeniem
-
Czytając ten post, od razu pomyślałem o podróży dookoła świata :D Możliwe że to będzie poza Waszym zasięgiem (a kto może sobie na takie coś pozwolić...), ale podróż wydaje mi się naprawdę dobrym pomysłem. Nie w jakieś oczywiste miejsce, jak Paryż czy Rzym (chociaż może?), mam na myśli taką podróż, gdzie będziecie często skazani tylko na siebie, gdzieś, gdzie łatwo się zgubić i jednocześnie ma się dużo czasu na myślenie. No i jeszcze kwestia seksu W wielu związkach z dłuższym stażem pojawia sie problem rutyny i moim zdaniem warto jest działać tak aby tę rutynę przełamać bo seks wiąże. My lubimy testować nowości, ostatnio wypróbowaliśmy na przykład libi gel. Polecam bo jeset to najlepszy żel intymny zwiekszający doznania jaki ostatnio wypóbowaliśmy i rzeczywiście pomaga.
-
Jeżeli chodzi o cum on to rzeczywiscie, słyszałam pozytywne opinie. Pozytywne opinie słyszałam również o penis complete i viamenie
-
Szczerze odradzam szklana balustradę.Moja znajoma ma ją w dwóch miejscach. Na balkonie oraz na schodach, I o ile na balkonie spisuje się to jako tak bo z uwagi na duzą odległość nie widać na niej zabrudzeń, to nie sprawdza się to zupełnie jeśli chodzi o balustradę na schodach. Szklo brudzi się i jest delikatne. Jeśli zależy Wam na czymś porządnym i atrakcyjnym z wyglądu, polecam zastanowić sie nad balustradą kutą. Zobaczcie sobie jakie cuda potrafią robić firmy, które specjalizują sie w kowalstwie artystycznym: https://efekt-metal.pl
-
Polecam poszukać sklepów oferujących akcesoria polskich producentów. W sieci można znaleźć znacznie większy asortyment akcesoriów meblowych niż w takeij Ikei, w której wybór jest bardzo ograniczony. Daje namiar na sklep ze sporym wyposazeniem: https://uchwytymeblowe24.pl/zamki-meblowe Można w nim znaleźć profesjonalne zamki meblowe, odbojniki czy uchwyty.
-
Ja mam w planie poprowadzić kable Ethernetowe do wszystkich większych pomieszczeń w domu (pomijając oczywiście takie jak np. łazienka czy spiżarnia) I to od razu lepszym kablem (Cat. 6 a nie Cat. 5), żeby w przyszłości można było w dowolnym miejscu dać access pointy i mieć szybki internet Koszt naprawdę niewielki (np. 500-2000 zł zależnie od wielkości domu, ilości gniazdek itd.) a przynajmniej w przyszłości nie trzeba się już martwić, że gdzieś w domu jest słaby zasięg i przerywa połączenie Jesli chodzi o meble to też sobie przeglądaliśmy co jest w poszczególnych skleapch i pewnie zamówimy tutaj https://meblearkadius.pl/male-narozniki-200x140/ Widziałem dobre ceny na narożniki. Może ktoś kupował w tym sklepie? Jak wrażenia?
-
Moja pierwsza terapia była poznawczo-behawioralna. Było znakomicie, bardzo mi pomogło. Ale w pewnym momencie poczułam, że to już koniec. Potem miałam przerwę i po dwóch latach poszłam na psychodynamiczną. Mam wrażenie, że obecna pogłębia to, co wypracowałam w pierwszej. Co prawda jestem też na innym etapie życia i wtedy nie byłam gotowa na kolejne zmiany. W każdym razie psychodynamiczna pokazała mi jeszcze schematy i źródła, których poznawczo-behawioralna nie odkrywała. Na tym etapie było mi to bardzo potrzebne. Obecnie nie musicie umawiac sie stacjonarnie na przeprowadzenie terapii, jest wiele dobrych gabinetów, w których mozna zapisać się na terapię online https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/psychoterapia-online Jak tutaj.
