Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Aga In

Zarejestrowani
 • Zawartość

  384
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutral

Ostatnio na profilu byli

978 wyświetleń profilu
 1. Aga In

  Narzekania.

  Narzekanie pogłębia stan beznadziejności, a do tego udziela się innym.
 2. Aga In

  Czy zostawilibyscie partnera partnerke

  Analogicznie: dlaczego niektórzy ludzie oddają swoich rodziców do domu opieki, domu "starców"? Przecież tak bardzo ich kochają.
 3. Aga In

  Czy zostawilibyscie partnera partnerke

  AmidaB ma rację. My nie możemy przewidzieć jak zachowali byśmy się w danej sytuacji. Teraz możemy sobie paplać jacy to wspaniali bylibyśmy dla swojego ukochanego, którego spotkało go nieszczęście, Przecież miłość pokonuje wszystkie przeszkody. A jeszcze jeśli ktoś jest katolikiem to przecież religia nakazuje mu być ze swoją połową aż do śmierci. Tylko trzeba pamiętać o tym, że człowiek długotrwałe chory, najczęściej się zmienia na gorsze. Staje się zgryźliwy, złośliwy, niecierpliwy i te frustracje przelewa na opiekującego się nim. Na dłuższą metę ciężko z takim człowiekiem wytrzymać, więc nie zakładajcie, że jesteście zdolni aż do takiego poświęcenia. Matką Teresą będziesz dopiero wtedy, gdy zmierzysz się z taką sytuacją i podołasz.
 4. Ludzie teraz poznają się przez internet, takie są czasy. Jednak trzeba pamiętać o tym, że w tym świecie wielu ludzi projektuje, więc przy weryfikacji INR może nastąpić rozczarowanie. Lepiej od początku wiedzieć na czy się stoi.
 5. A jak to w ogóle ma działać, skoro w sklepach gromadzi się więcej ludzi, a nie mówiąc już o tych którzy tam pracują?
 6. Aga In

  Kogo zwolnili z pracy przez koronawirusa?

  Mnie nie zwolnią, ale mam mniej pracy i to mnie wcale nie cieszy.
 7. Aga In

  Kiedy premier kłamie? Gdy mówi...

  W Polsce jest nie najgorzej, bo na razie panują nad tym wszystkim. Trzeba jeszcze trochę poczekać, aby podsumować działanie rządu.
 8. Wprawiłeś mnie w niemałe zakłopotanie, ale to dobrze, bo mój wpis był nietaktowny.
 9. A ja myślę że bardziej odrażający jest facet z dużym brzuchem.
 10. To wcale nie takie oczywiste. Wystarczy wejść na erotyczny i trochę poczytać, a zobaczysz jakie ludzie mają zboczenia i jacy dewianci na tym świecie żyją. Zadbane, zgrabne nogi kobiety, kręcą wielu facetów, więc nic dziwnego w tym nie widzę.
 11. To wydaje się przyzwoity fetysz jeżeli masz na myśli nogi czyste, pachnące i zadbane.
 12. To prawda. Mój pierwszy chłopak okazał się strasznym draniem, a pomimo to, gdy nachodzą mnie trudne chwile to tęsknię. I to jest silniejsze ode mnie.
 13. Aga In

  Pierwsza randka z facetem - gdzie

  Jak chcesz to się z nim spotkaj, ale zachowaj 1 metr odległości, a najlepiej załóż maskę, więc żadnego całowania i witania.
 14. Aga In

  Nie wiem na co dziś ponarzekać

  Przyjemnie czyta się Twoje narzekanie. Masz naprawdę cudowne życie, bo masz co robić, masz znajomych, pracę i czego chcieć więcej? Ja mam podobnie tylko mi nawet narzekać się nie chce.
 15. Aga In

  Nie wiem na co dziś ponarzekać

  Nie wysilaj się, bo to znaczy, że jest dobrze.
×