Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kasia3245

Zarejestrowani
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Kasia3245

 1. Kasia3245

  alimenty

  Witam Parę lat temu rozwiodłam się z mężem. Nie układało nam się. Mąż płaci mi symboliczne alimenty. Gdy się rozwodziliśmy zarabiał tylko 20% więcej niż minimalna, ale teraz z tego co wiem wpływa na jego konto co miesiąc około 10 000 - 12 000. Czy jest możliwość by mój były mąż podzielił się dodatkowymi wpływami?
 2. Kasia3245

  alimenty

  Nigdy nie pracowałam a ukończyłam tylko politologie i nie znam angielskiego. Mogłabym pracować tylko w Biedronce ale to praca nie dla mnie, a skoro mąż ma nadmiarowy dobrobyt mógłby się z nim podzielić. To ja wychowuje nasze dziecko, ja nikt inny. Ja sprzątam, gotuje, dbam o córkę, pomagam jej w szkole i uważam że coś nam się należy...
 3. Miałam taką sytuację w przeszłości. Siedziałam w pociągu, to było już jakiś czas temu jeszcze przed tym całym koronawirusem. Koło mnie siedział facet, na oko dwadzieścia parę lat. W pewnym momencie podeszła do niego starsza kobieta. Oczywiście nie staruszka bo na oko miała pięćdziesiąt parę lat, na pewno poniżej 60. I powiedziała: chciałabym usiądź, czy mógłby mi pan ustąpić miejsca? Problem w tymże był to pociąg pośpieszny, wszystkie miejsca były zajęte ale wiadomo można było sobie kupić bilet ale bez gwarancji że się usiądzie i widać ta pani tak zrobiła. Facet odpowiedział że zapłacił za to miejsce i nie ustąpi. Ta kobieta zaczęła ubliżać temu chłopakowi, ale on nic już nie odpowiedział, Czy w takiej sytuacji mężczyzna ma obowiązek ustąpić kobiecie miejsca?
 4. Mam pytanie odnośnie alimentów na żonę po rozwodzie. Mój mąż chce się ze mną rozwieźć. Zdradzałam go. Mam kochanka. Mąż ma mocne dowody na to że zdradzałam go przez ponad rok czasu i jest ryzyko że rozwód będzie z mojej winy. Co wtedy? Czy mam szanse na wysokie alimenty? Nigdy nie pracowałam a mam 32 lata i skończoną politologię i nie znam języków więc na rynku pracy nie zdziałam nic. Mąż natomiast ma spore dochody. Chciałabym by alimenty były jak najwyższe. Jak myślicie czy mam szanse na wysoki alimenty?
 5. Ogladałam ostatnio film bruce wszechmogący. Musze przyznać że jestem zniesmaczona. Jest w nim bóg, ale ja otwarcie mówię że boga nie ma i sprzeciwiam się takim gównianym filmom. Nie rozumiem jak można nagrać takie .... Jeśli komuś ten film się podoba i co gorzej jest osobą wierzącą dla mnie jest nikim innym tylko ścierwem. Zapamiętajcie sobie: PO ŚMIERCI CZEKA NAS TYLKO PUSTKA I ZAPOMNIENIE A boga NIE MA, NIE MA, NIE MA I KROPKA.
 6. Tak jak w tytule. Ja ich po prostu nienawidzę. Jak można być tak durnym by wierzyć w coś i to bez znaczenia czy mówimy o Judaizmie, Chrześcijaństwie, Islamie, Buddyźmie - ci wszyscy wyznawcy dla mnie są tak durni i głupi że nie mogę tego opisać słowami. Moim zdaniem jakakolwiek wiara powinna być zakazana prawnie. Nie tylko zakaz budowania kościołów, świątyń, ale również posiadania jakichkolwiek rzeczy związanych z religią, zakazać modlitwy a nawet rozmowy o religii. Jeśli ktoś wierzy że po śmierci coś go czeka to powiem do kogoś takiego: "Jesteś zerem i nawet nie chcę na ciebie splunąć" Po śmierci jest tylko pustka i zapomnienie, nic więcej. Kiedyś moja córka spytała mnie o wiarę, religię itd, gdy tylko o tym wspomniała Ja zbiłam ją na kwaśne jabłko, od tej pory miała nauczyć się na pamięć tego zdania: "Bóg nie istnieje, po śmierci nie ma nic tylko pustka, każdy wierny jest dla mnie zerem." Tłukłam ją do momentu aż to zapamiętała i uwierzyła w to. Prawda jest taka że największe umysły tego świata min. Albert Einstein udowodniły że na 100% nie ma Boga ani żadnej innej istoty lub prawa lub siły wyższej która byłaby odpowiedzialna za budowę świata. Udowodnił on również na 100% że po śmierci nie ma nic tylko pustka, a zatem jeśli on tak mówił to tak jest, dlaczego ...ni wierni tego nie mogą przyjąć do wiadomości. Powiem w skrócie: "Wszyscy wierni jesteście dla mnie zerem, gardzę wami."
 7. Kasia3245

  zrozumcie to w końcu

  Po śmierci nie czeka nas nic, a Boga nie ma. Zrozumcie to głupi wierzący prostacy. Nie ma Boga, nie ma Boga!!! Dlaczego nie rozumiecie. "Wiara" to słowo powinno być zakazane a ci którzy chcą wierzyć niech się wynoszą z kraju. Nie chcę tutaj wierzących. Wynocha. Mam dosyć wmawiania że Bóg lub jakaś siła prawo istnieje bo nic takiego nie ma a po śmierci jest tylko pustka, ciemność i zapomnienie tylko to. Zrozumcie to oszołomy.
 8. Kasia3245

  zrozumcie to w końcu

  Ale ja nie chcę wierzących w Polsce i to bez względu czy chodza do kościoła czy wierzą po cicho u siebie w domach, za słowo wiara powinno wyrywać się języki.
 9. Kasia3245

  zrozumcie to w końcu

  to po co ta wiara? Po co?
 10. Nie dawno umarł mój szwagier, jego córka przeżyła to bardzo ponieważ na chwilę obecną ma dopiero 7 lat. Jakiś czas temu wywiązała się miedzy nami rozmowa. Powiedziała że tęskni za tatusiem i marzy o tym by go znów spotkać. A ja na to odrzekłam: "Nigdy już nie zobaczysz swojego ojca on umarł i teraz jest już tylko zapomnieniem." A ona na to: "Ale spotkam go w niebie." Strasznie mnie to zirytowało. Jestem zagorzałą ateistką i trzęsę się ze złości gdy ktoś mówi takie pierdoły. Krzyknęłam na nią: "Twój Ojciec umarł, po śmierci nie czeka na nas nic tylko pustka i zapomnienie tylko pustka i zapomnienie, zrozum to w końcu głupia dziewucho." Zaczęła płakać, a moja siostra czyli jej matka się do mnie nie odzywa. Dlaczego? Dlaczego? Głupie wierzące oszołomy nie mogą podstosować się do tej prawdy? Dlaczego jesteście tacy durni?
 11. Kasia3245

  przystojny facet

  Na pewno wszyscy słyszeli o aktorze Jason Momoa - albo przynajmniej wielu z was. Od zawsze mi się podobał. Chętnie wylądowałabym z nim w łóżku nawet za cenę rozpadu małżeństwa. Tak jednak było tylko do niedawna. Myślałam że to inteligentny facet, że daleko mu do mocherów w czerwonych beretach. Myślałam że jest ateistą, ale przeżyłam niemiłe zaskoczenie gdy czytając informacje na jego temat dowiedziałam się że jest buddystą. Od tamtej pory uważam go za zero, za nic nie myślący kawałek mięsa. Sorry panie Jason ale u mnie nie masz żadnych szans!!! A wy co o nim sądzicie?
 12. Kasia3245

  Nienawidzę ludzi wierzących

  Jeszcze raz powtórzę nigdy nie biłam swojego dziecka, to był jedyny powód, jedyny! Po za tym nigdy nie podniosłam na nią ręki bez względu na to co zrobiła. Czy to takie złe że chce ją oduczyć tych głupot? Jest to naukowo udowodnione że Bóg ani żaden twórca itd. nie istnieje i po śmierci nie czeka nas nic tylko pustka. - Rozumiem że gdy twoje dziecko powie że 2 + 2 = 5 to też powiesz niech wierzy w co chce, albo jak włoży rękę do gotującej wody z przekonaniem że nic się nie stanie. - Dziecku trzeba wpoić pewne oczywistości dla jego własnego dobra.
 13. Kasia3245

  Nienawidzę ludzi wierzących

  Jesteś wierząca? - A zatem wybacz ale z tobą dyskutować nie mam zamiaru, nie jesteś człowiekiem rozumnym.
 14. Kasia3245

  Nienawidzę ludzi wierzących

  To był jedyny powód dla którego uderzyłam moje dziecko jedyny! To ważne by dziecko zrozumiało jak działa świat, że mamy tylko jedno życie a potem znikamy, dzięki temu będzie silną kobietą a nie słabowitą wierną.
 15. Kasia3245

  Nienawidzę ludzi wierzących

  Zrobiłam to dla jej dobra by zrozumiała proste oczywistości.
×