Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Lost and Found

Zarejestrowani
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Lost and Found

 1. Lost and Found

  Bez makijażu 99% wygląda lepiej

  A ja jako facet napiszę, że lubię jak dobrze się czuje z tym jak wygląda. Wszystko inne to kwestia gustu, komuś podoba się to, komuś tamto. Nie da się obiektywnie stwierdzić co jest piękne, a co nie jest, bo to kwestia podlegająca subiektywnej opinii. Ostatecznie każdy ma prawo ubierać się i wyglądać tak jak ma ochotę, i tak jest dobrze. W tytule tematu zabrakło mi słów "Moim zdaniem"
 2. Twoim zdaniem człowiek, który ogląda tego typu rzeczy jest jakoś gorszy? Rozrywka jest tylko rozrywką i nie definiuje w żaden sposób tego kim jesteśmy. Co prawda sam nie oglądam takich rzeczy, ale nie miałbym nic przeciwko komuś, kto to robi, bo po to to jest, żeby to oglądać. Tak jak muzyka jest po to, żeby jej słuchać, nawet disco polo. Takie podejście jak Twoje to przejawiałem w czasach gimnazjum, więc albo jesteś bardzo młody, albo powinieneś nieco zastanowić się nad sobą xD
 3. Lost and Found

  Smutno mi samej...

  Kermit z kowbojek?
 4. Polecam brać mniej amfetaminy na przyszłość
 5. Lost and Found

  Beznadziejne zycie

  Skoro przeszkadza Ci Twoja obecna sytuacja życiowa oraz status społeczny i materialny, to dlaczego nie podejmiesz kroków by jakoś swoją sytuację poprawić? To akurat dość ważne, by czuć się przynajmniej dobrze z tym, co się w życiu robi - choć pewnie niewielu ma takie szczęście... Poza tym daleko mi do twierdzenia, że założenie rodziny jest miarą życiowego sukcesu, aczkolwiek wierzę, że dla kogoś może nią być, ale wydaje mi się, że człowiek w wieku 30lat ma na to sporo czasu.
 6. Lost and Found

  Śmiać mi sie chce z mojej kuzynki

  No faktycznie, boki zrywać
 7. Lost and Found

  Prawdziwa miłość

  Nie wiem, czy to troll, czy nie, ale jeżeli to nie chętnie bym poznał argumentacje, bo ciężko mi to sobie logicznie wytłumaczyć.
×