Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Nasstyy946998

Zarejestrowani
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Nasstyy946998

 1. Nasstyy946998

  czy sny wam się sprawdzają?

  Dziwny sen miałam. Znowu śniło mi się , ze byłam nad woda to trochę wyglądało jak Bagry , był piasek , pełno ludzi bardzo ciepło , leciała muzyka puszczona i śniły mi się ptaki , ze je karmiłam ale to nie były gołębie tylko takie białe z bardzo długim ogonem ,rzucałam im chleb i w pewnej chwili bałam się , ze zabiłam jednego , bo rzuciłam mu chleb pod koła samochodu (auto przyjechało z nienacka ), ale on przeżył na szczęście i normalnie chodził po trawie
 2. #dziwnesny #serceimiecz Miecz i serce To kolejny, dziwny, przeszywający sen. Pamiętam tylko kawałek. We śnie nie widziałam żadnej walki. Niewiem czy serce było moje, ponieważ nie czułam przy tym emocji. Serce było bardzo czerwone w środku przeszyte mieczem. Nie krwawiło, nie było pęknięte w pół. Ale miało w środku miecz, jednak bez ran? Miał ktoś z was podobny sen?
 3. Nasstyy946998

  czy sny wam się sprawdzają?

  #dziwnesny #serceimiecz Miecz i serce To kolejny, dziwny, przeszywający sen. Pamiętam tylko kawałek. We śnie nie widziałam żadnej walki. Niewiem czy serce było moje, ponieważ nie czułam przy tym emocji. Serce było bardzo czerwone w środku przeszyte mieczem. Nie krwawiło, nie było pęknięte w pół. Ale miało w środku miecz, jednak bez ran? Miał ktoś z was podobny sen?
 4. Zdaje się, że mam problem.. A mianowicie nie ciągnie mnie wgl do facetów (do kobiet tym bardziej nie). I to nie tak, że jest to aseksualnosc od dziecka.. Po prostu nie msm na to ochoty, rozmowa o tym temacie związki itd nie jest dla mnie ciekawa itd... Po prostu jakoś tak nagle przyszło to i bach.. Nie jest to stan który trwa miesiąc pół roku, czy rok a trochę więcej.. Wcześniej bylsm w związkach. Nie chcę o nich tu opowiadać, zabudzac i zjeżdżać z tematu.. Ale czy aseksualnosc może mi już po prostu nie minąć?
 5. Można pisać, ale od razu zaznaczam że nie ciągnie mnie do poznawania kogokolwiek. Za to potrafię nawiązywać przyjaźnie i w takich relacjach się poświęcam.
 6. Jak w pytaniu wyżej. Jeśli wasza sytuacja byłaby beznadziejna.. Pracowalibyscie tutaj od rana do późnych godzin wieczornych.. A dalej byłoby źle.. Bez wykształcenia itd?
×