Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Mandu9000

Zarejestrowani
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Chodzi o to, że chcemy odremontować pokój, aby przesunąć kaloryfer do okna, bo zamierzamy zainstalować drabinkę, która się nie chce zmieścić. Czy podczas przyjścia tej ekipy remontowej z tego programu, można powiedzieć, aby nie nagrywali i nie wrzucali do telewizji wyremontowanego pokoju? Czy można to zrobić za darmo? Proszę o szybką odpowiedź!
 2. Moja kotka u babci ma kleszcza, przypadkowo go dotknąłem i przesunąłem, bo nie wiedziałem, że to był kleszcz. Jest blisko jego ucha i nie wiemy co robić. Głaskałem go i szybko umyłem ręce. Kotka ma kleszcza, jak go wyciągnąć? Proszę o szybką odpowiedź!
 3. Wpisujesz download menager w Google Play i wybierasz pierwszą aplikacje, i już wiesz chyba co robić.
 4. przed chwilą wstawiłem film dokumentalny na YouTube i został on zablokowany, czy można go odblokować go, żeby wszyscy użytkownicy mogli go oglądać? Chciałbym dodać, że na filmie jest logo z pewnej stacji telewizyjnej, czy jest szansa, że go odblokują lub jak to zrobić? Proszę o szybką odpowiedź.
 5. Udało mi się ściągnąć film z chomikuj na telefonie przy użyciu pewnego downloadera na telefonie, tylko żeby chomikuj jeszcze bardziej nie zabezpieczyli strony, bo na komputerze już nie ma sposobu na ściągniecię filmu za darmo, pozdrawiam i dzięki za chęci pomocy.
 6. Ale to bardzo daleko, nie damy rady tam jechać, bo jest daleko, chodzi nam o to, aby było gdzieś koło terenu Zakopanego lub Nowego Targu, proszę mi podać koło tych terenów jakieś miejsca, pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
 7. Po pierwsze, chodzi mi o to, że np. kiedy instalujemy przeglądarkę Opera, ona instaluje się tylko NA JEDNYM koncie użytkownika, a w przypadku innych programów instalują się na dwa konta. Po drugie piszesz, że nie powinienem siedzieć na koncie admina, tylko na gościu, a potem piszesz, żebym usunął dwa konta.
 8. Nie wiem gdzie się zwrócić o pomoc, dlatego tu zadaje pytanie, pojawił się w internecie sposób na uruchomienie komputer na telefonie wykonuje zgodnie z poradnikiem, ale nie mam ustawienia qemu 32, tylko mam qemu 62. I dlatego przez to mi Windows nie chcę wystartować. Dodam, że mam nową wersję aplikacji. Proszę o szybką odpowiedź.
 9. Bo niektóre programy instalują się na jednym koncie a jedne na dwa, a ja bym chciał ustawić, żeby się instalowały tylko na jedno. Czy da się to ustawić? Jest to mi bardzo potrzebne, żebym nie musiał wpisywać tego cholernego hasła admina. Co zrobić, aby program zainstalował się tylko na jednym koncie? Proszę o pomoc!
 10. Bo pojawił się nowy film w kinach z Królem lwem, jestem obecnie na wakacjach i poszukuję linku do ściągnięcia, znalazłem pewną stronęo nazwie vorek i tam pisało, że ten film jest dostępny do pobrania na stronie lunatic files, problem w tym, że muszę się zarejestrować a nie mogę, bo nie dostałem wiadomości z weryfikacją. Dodam, że dawno pobierałem na dargwarez, ale ten serwis dawno zamknięto i od tego czasu szukam podobnej strony do dargwarez. Skąd pobrać film Król lew 2019? Proszę o pomoc!
 11. O jaką skrzyneczkę chodzi? Bo nie rozumiem. Możesz mi wytłumaczyć?
 12. Chodzi o to, że teraz jestem na wakacjach, znalazłem sieć o nazwie: "Darmowe Orange Wifi" poczytałem o tym co to jest i pisało coś o modemie, problem w tym, że my nie posiadamy modemu, tylko zwykły router w sieci Orange z Krakowa. Teraz jestem poza domem, więc nie mam dostępu do routera. Czy jeśli nie mamy modemu, to połącze się do Darmowego Orange Wifi? Proszę o pomoc!
×