Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

milen-ka88

Zarejestrowani
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O milen-ka88

 • Urodziny 20.08.1985
 1. W żadnym wypadku. Jestem po 30. i jak obserwuję znajomych z klasy z lieceum czy z podstawówki nawet, to życie ma niezbadane koleje losu i bardziej liczą się Twoje umiejętności czasami niż wiedza. Skończyłam studia, całkiem niby niezłe, a okazuje się, że można wieść szczęśliwe i dostatnie życie będąc fryzjerką lub prowadząc firmę budowlaną - to takie dwa przykłady osób z mojej klasy, które ledwo co zdawały co roku. Są do tego sympatycznymi ludźmi, z rodzinami i do dziś utrzymujemy kontakt. Także głowa do góry! To tylko szkoła. Zadbaj tylko o maturę i otwórz się na świat.
 2. milen-ka88

  Muzyka

  Zależy od nastroju. Od Pink Floyd do Quebonafide
 3. Dokładnie. Może też doprowadzić do zdrady i to po obu stronach. Znam taki przypadek. Smutne to jest...
 4. milen-ka88

  prezent dla ukochanego na urodziny.

  Odradzam popularną stronę toys4boys - kupilam kiedyś mężowi zapalniczkę plazmową markowaną. Zepsuła się po dwóch tygodniach użytkowania (!) i miałam straszne problemy z reklamacja. Sprawa sie przeciągała a ja nie miałam pieniędzy na nowy prezent.
 5. Uwielbiam, koniecznie ze świeżą, młodą cebulką. Polska pizza
 6. Moim zdaniem wina zawsze leży po obu stronach... Nie znam sytuacji, ale tak jest najczęściej. No chyba, że rzeczywiście nawet na najdelikatniejsze i romantyczne podchody reaguje wrzaskiem i groźbą odbezpieczenia granatu ręcznego...
×