Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PRISCILLA

Zarejestrowani
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

296 wyświetleń profilu
 1. Jak się czujecie w ich obecności? Czujecie litość, współczucie, strach, obojętnosc, czy może parskacie śmiechem? A może nie zwracacie uwagi na to i traktujecie ich na równi z innymi? (wózek, niepełnosprawność intelektuakna/upośledzenie)
 2. Miałam fajnego przyjaciela, z którym uwielbialam spędzać czas. Jakoś tak wyszło, że spotykaliśmy się a ja mu nie powiedziałam, że jestem w związku. Jak wyznał mi miłość to wszystko leglo w gruzach... A ja mu wcale nie dawałam żadnych nadziei. Czy jest szansa aby to naprawić?
 3. Jakie macie pomysły na jesienne, chłodne wieczory? Ostatnio mało gdzie wychodzę, i zaczynam mieć tego dość.
 4. "Mądry polak po szkodzie " nie, nie da się tego naprawić, nawet się nie łudź. Traktujesz ludzi jak zabawki i lecisles tam gdzie ci wydawało się że będzie dobrze, a jak coś się okazało nie w kolorki, to pragniesz ot tak wrócić do dawnej ukochanej. Mam nadzieje, że ta dziewczyna nie będzie na tyle glupia by do ciebie wrócić
 5. PRISCILLA

  Lemon Tree

  Co to za słownictwo, proszę o spokój na sali
 6. Byly takie lalki ala Barbie, co śpiewały po naciśnięciu guziczka Shakira - Whenever, whenever, bardzo chciałam mieć te lale i tatuś mi kupił mimo, że miałam nowa Barbie w domu jejku takie to stare czasy aż tęsknię za nimi.
 7. Nudzę się i szukam atencji
 8. PRISCILLA

  Lemon Tree

  A ja twego chvjostwa nie znam, peszek
 9. PRISCILLA

  Lemon Tree

  Piękna piosenka w wykonaniu Fool's Garden. Zapewne każdy ją już kiedyś słyszał. A czego wy słuchacie lub słuchaliście dziś i zapadło wam w serce?
 10. Nie wyszłam jeszcze za mąż a jestem w tym wieku. Mam to gdzieś w planach, ale nie potrzebuje póki co formalizowania związku. Rodziny zakładać nie planuje, nie teraz. Wszystko chyba zależy od środowiska w jakim się wychowujesz. Zauważyłam, że na wsiach zazwyczaj ten wiek zamążpójścia i rodzenia dzieci jest niższy niż u kobiet w mieście. No, pomijając karyny
 11. Nie musi, ale jednak dobrze by było, jakby w filmie biograficznym/historycznym bohater jednak choć trochę przypominał graną postać.
 12. W nowym filmie o generalne Piłsudskim Borys Szyc się w niego wciela, a nawet podobny ani trochę nie jest. Co kierowało producentami?
 13. Oo zalążek kowbo się pojawił. Pozdrawiam wszystkich gorąco
×