Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MaestroSyntetyczny

Zarejestrowani
 • Zawartość

  20750
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Wszystko napisane przez MaestroSyntetyczny

 1. MaestroSyntetyczny

  Jak zwiększyć żonie Libido: Odpowiedź.

  Się samo przez się rozumie Miłego dnia.
 2. MaestroSyntetyczny

  Jak zwiększyć żonie Libido: Odpowiedź.

  Bezpieczniej będzie jak napiszę, że lokuję się pośrodku z lekkim odchyłem w kierunku głupoty
 3. MaestroSyntetyczny

  Jak zwiększyć żonie Libido: Odpowiedź.

  Niedobrze, że mi stoi czy niedobrze, że głupoty piszę?
 4. MaestroSyntetyczny

  Jak zwiększyć żonie Libido: Odpowiedź.

  Podnosimy terapeutycznie i seansowo libido. Mnie już stoi od tych głupot, które sam tworzę
 5. MaestroSyntetyczny

  Jak zwiększyć żonie Libido: Odpowiedź.

  "Świat" bardzo nieprawdziwy. "Świat" zbudowany z naszych oczekiwań, potrzeb, fantazji, pragnień. Zdrowe to. Zaczyna być chore w zetknięciu z podobnym "Światem" podobnego usera. Dla jednych to ciągle niekończący się wyścig australijski. I co z tego, że to akurat ja mam rację lub Twoja racja jest na wierzchu? Co to zmieni? Nic. Albo ma się rację albo święty spokój
 6. MaestroSyntetyczny

  Jak zwiększyć żonie Libido: Odpowiedź.

  Powstań! Padnij! Powstań! Padnij! Samo życie. Dobranoc. Kolorowych i erotycznych.
 7. MaestroSyntetyczny

  Jak zwiększyć żonie Libido: Odpowiedź.

  Przede wszystkim zagraża faktycznie sobie. Jeżeli nie szukasz to wątpliwości są zbędne.
 8. MaestroSyntetyczny

  Jak zwiększyć żonie Libido: Odpowiedź.

  A jeszcze inny będzie nastawiony tylko na jeden kierunek: kim jesteś naprawdę. Nie ważne co i o czym piszesz, ale kim jesteś
 9. MaestroSyntetyczny

  Jak zwiększyć żonie Libido: Odpowiedź.

  Przecież tonący nawet brzytwę chwyci. Trochę mi to przypomina zabawną sytuację. Dieta plus oczekiwanie na podniesienie libida plus niecierpliwość. Tak silna niecierpliwość i niepewność, że nawet wynik testu ciążowego przy tym wysiada.
 10. MaestroSyntetyczny

  PYT.DO FACETÓW- PIERSI CZY PUPA ????

  Inne wartości to zostawiam sobie na inne czasy. Działa to co ma działać, to czego nazwać nie potrafię, ale wiem, że jest na tyle silne, że mogę dostać od tego momentalnie przysłowiowego "małpiego rozumu".
 11. MaestroSyntetyczny

  Jak zwiększyć żonie Libido: Odpowiedź.

  Dwa razy nie. Gorzej zawsze będzie. Jestem pesymistą a pesymista to nie kto inny a tylko zorientowany optymista. Pracuję na swój rachunek jak każdy z nas. Jeszcze nie czas bym musiał tutaj szukać wsparcia czy rozglądać się za przyjaciółmi
 12. MaestroSyntetyczny

  Jak zwiększyć żonie Libido: Odpowiedź.

  Nie wiem. Jak mnie najdzie. Tak już chyba mam jak każdy z nas. W swojej wypowiedzi stworzyłaś parę węzłów myślowych, że muszę zastanowić się od czego zacząć. Ok. Powód dla którego człowiek tutaj przyszedł i oczekiwania względem tego miejsca. Ma być o mnie czy o innych? Mam oceniać? Co jest łatwiejsze? Chyba zdecydowanie ocenianie. Pisanie o sobie to tak jakbym zaczął rozbierać się do rosołu. Trochę krępująca czynność. W takim razie napiszę o swoich poczynionych obserwacjach. Mało kto wybiera drogę ekshibicjonistyczną, chyba że w pewnym zakresie, pisząc o preferencjach seksualnych, fetyszach, ale skrzętnie pomija to co w nim siedzi. "Wyrzucić z siebie wszystko" przejdzie człowiekowi po jakimś czasie. Łatwiej skupić się na celnych, zabawnych ripostach, na tym, żeby było wesoło. Bo? Bo już wiesz, że to miejsce rządzi się swoimi prawami i na takie "spowiedzi" nie ma tutaj miejsca. Nie warto pisać kiedy masz doła, żyjesz na "wku/rwie", bo Ci to będzie zapamiętane i kiedyś tam wyciągnięte. Osławione "teczki" się kłaniają. Mimo tego, że codziennie jesteśmy bombardowani tyloma wiadomościami, tyle ich przyswajamy w ciągu jednego dnia, że człowiekowi żyjącemu parę wieków temu wystarczyłoby na całe życie. Mimo tego, że każdy deklaruje dystans do tego miejsca, Twój wizerunek jest skrzętnie budowany ze zlepków faktów. "Jawisz się jako..." i teraz zależy czy będę adwokatem czy prokuratorem usera. Jeżeli będę oskarżycielem napiszę: jesteś stara, brzydka i biedna. Jeżeli wystąpię jako Twój adwokat to komuś odpowiem na postawione zarzuty: skąd wiadomo ile ta osoba ma lat? Mylisz się. Jest interesującą kobietą żyjącą na odpowiednio wysokim standarcie. Wystarczy. Fascynuje mnie to miejsce.
 13. MaestroSyntetyczny

  Jak zwiększyć żonie Libido: Odpowiedź.

  Przychodząc tutaj miałem potężny niedosyt emocjonalny. Wszystko siedziało kumulowane we mnie. Gdybym wybuchnął w realu to pewnie jeszcze do tej pory siedziałbym w pace. Wolałem zrobić to tutaj. Trochę przesadziłem, tak bardzo trochę, że słusznie zapracowałem sobie na przydomek Endriu miesiączka lub jak Kusza zaznaczyła, niezrównoważonego emocjonalnie. Ważne, że mnie to pomogło. Tego mi trzeba było. Że kosztem innych? Też płacę swoją cenę.
 14. MaestroSyntetyczny

  Jak zwiększyć żonie Libido: Odpowiedź.

  Dlaczego w relacjach międzyludzkich mamy tendencje do obwiniania siebie? Zawsze mnie to fascynuje. Coś nie pykło i po ptokach. Jest jak jest. Zastanawianie się nad tym doprowadza do jednego, do z czasem idącego przerzucania winy na drugą stronę. Przecież to niemożliwe żeby to była tylko moja wina. A może to wina nas dwojga? A może to jego wina? Tak, zdecydowanie to jego wina! Taki sobie typowy schemat.
 15. MaestroSyntetyczny

  Jak zwiększyć żonie Libido: Odpowiedź.

  Nie miałem na myśli satysfakcji męża, a raczej "zmęczenie" Stąd propozycja dalszych poszukiwań. Częstotliwość jest pojęciem względnym. Co do tego miejsca. Z dużą "częstotliwością" lubię nadużywać swoich powiedzeń. Dlatego napiszę tylko tyle: rób jak uważasz ale uważaj co robisz. W moim przypadku nadzieje są zgubne i wkur/wiaj/ące Odmaszerować Olimpio! Proszę o raport opisujący doznania smakowe gości
 16. MaestroSyntetyczny

  Jak zwiększyć żonie Libido: Odpowiedź.

  Ale fajnie! Zazdroszczę! Nie tego, że oszalałaś bo to trafienie faceta w Twój punkt, ale tego, że udało mu się trafić Kurczę, no nie wiem czy on żałuje, że to zrobił, czy to faktycznie kwestia różnicy wieku, nie wnikam, ale ja zdecydowanie poszedłbym dalej. Jest tyle technik, które ból głowy oddaliłyby na dalszy plan, a ja nie musiałbym tak się przy tym "fizycznie męczyć". Mnie nie pytaj, jestem świetny w podejmowaniu nieprzemyślanych decyzji. Raczej nie odwołuj. Oni są już nastawieni na wizytę. Bierz to godnie na klatę. Teraz wypada byś Ty to OSZALAŁAM oddała gościom w postaci wyjątkowego świątecznego obiadu. Niech oni oszaleją z zachwytu. Powodzenia!
 17. MaestroSyntetyczny

  Jak zwiększyć żonie Libido: Odpowiedź.

  Zostawmy technikę, kiepskiego kochanka a zostańmy przy rozmowie, a właściwie przy jedzeniu, bo to dominujący temat w tym miejscu. Masz rację, rozmowa jest najważniejsza. Rozmowa a nie przepychanka słowna. Kiedyś przeczytałem taką przypowieść, co prawda w innym kontekście, ale spróbuję. Stare dobre małżeństwo. Niby szczęśliwe. Facet uwielbiał piętki chleba. Wydawało mu się, że jak on lubi to żona też. Za każdym razem oddawał ją kobiecie. Ona, chociaż nie przepadała, nie chcąc mężowi robić przykrości konsmowała ją. Tak sobie żyli szczęśliwi obok swojego szczęścia. Nie wiem jak to u nich w łóżku wyglądało. Oprócz rozmów, bo nie każdy mimo wszystko potrafi otwarcie mówić o seksie, skupiłbym się na subtelnych próbach i obserwował reakcje partnerki.
 18. MaestroSyntetyczny

  Szczęśliwego Nowego Roku 😆👽

  Tobie również Co złego to nie ja.
 19. MaestroSyntetyczny

  Szczęśliwego Nowego Roku 😆👽

  To wszystko zależy od faceta. Do twarzy Ci z tą skromnością.
 20. MaestroSyntetyczny

  Szczęśliwego Nowego Roku 😆👽

  Nie BBB.
 21. MaestroSyntetyczny

  Szczęśliwego Nowego Roku 😆👽

  Myślę, że Poetka z niejednego pieca chleb już jadła
 22. MaestroSyntetyczny

  Szczęśliwego Nowego Roku 😆👽

  Zaraz się zawijam BBB. Spędziłem parę chwil w towarzystwie uroczej Poetki. Ona sącząc jakieś Piccolo a ja o suchym pysku.
 23. MaestroSyntetyczny

  Szczęśliwego Nowego Roku 😆👽

  Bo to jest prawdziwe wyzwanie a nie lubię dróg na skróty To tylko zależy od tego czy dasz się prowadzić czy płynąć w tańcu.
 24. MaestroSyntetyczny

  Szczęśliwego Nowego Roku 😆👽

  A jeżeli do tego bym Cię poprosił?
 25. MaestroSyntetyczny

  Szczęśliwego Nowego Roku 😆👽

  To akurat klasyka, chyba każdy przynajmniej powinien od tego zacząć, nie mówię o polubieniu. Dla mnie czymś takim jest Pink Floyd z swoimi opowieściami i solówkami gitarowymi. Pytałem czy tańczysz.
×