Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Keffy

Zarejestrowani
 • Zawartość

  332
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

249 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Keffy

  In vitro 2021

  Oj tak zleciało. Jak dziś pamiętam że zaplanowałam wyjazd z dziewczynami nad morze i w drodze odebrałam wyniki że jestem w ciąży więc wiedziałam że będzie to spokojny weekend a nie pełen szaleństwa. Ale ta wiadomość była już dla mnie istnym szaleństwem. A dziś mój okruszek smacznie śpi. Choć nadal w szpitalu to już z dobrym nastawieniem i szansa na wyjście jutro do domku
 2. Keffy

  In vitro 2021

  Dziewczyny, ostatnio mało się odzywałam ale już Was informuje iż 23 Marca na świat przyszła moja cudna córka całe 3170 g i 53 cm. Poród olanowane cc niestety komplikacje i zakończyło się na ogólnej narkozie. Do dnia dzisiejszego jesteśmy w szpitalu i dochodzę do siebie... Ale mam swoje szczęście czego i Wam życzę. Nigdy nie tracie wiary i walczcie do końca!!
 3. Keffy

  In vitro 2021

  Tak, niestety progesteron tak może działać.
 4. Keffy

  In vitro 2021

  Hej to nie jest tak dużo ja do tego brałam jeszcze zastrzyk z prolutex i metyored. A do kiedy to tak naprawdę zależy od wyników i Twojego lekarza. Ja w pierwszej ciazy brałam prawie wszystko do 12 tyg a w drugiej odstawiłam część już po potwierdzeniu ze jest dobrze.
 5. Keffy

  In vitro 2021

  MamoAniola, nie spodziewałam się takiej wiadomości zwłaszcza od Ciebie bo niesiesz nadzieję innym... Ale wiemy że życie i walka o dziecko nie jest usłana różami... Bardzo mocno tule i wysyłam dużo pozytywnej energii. Z tego co pisałaś dotychczas wiem że jesteś twarda i jeszcze ostanie słowo nie padło tak więc trsym kciuki i mocno Ci kibicuje!!
 6. Keffy

  In vitro 2021

  Hej to że leukocyty podwyższone to norma w ciąży. Mi do 13 lekarz kazał się nie martwić i nigdy tego nie przekroczyło. Co do moczu to w ciąży bardzo często coś wychodzi. W 1 ciąży miałam z tym przeboje i to spore bo aż 2 razy kolka nerkowa i podwyższone parametry, a w drugiej cisza i spokój. Ale w tej ciazy pije zdecydowanie więcej wody i innych płynów i myślę że to ma też duży wpływ. A wyniki nie są straszne i głupot w necie nie czytaj!! Więcej pij wody z cytryna może zajadaj żurawinę i wyniki będą lepsze. A na wizycie lekarz zadecyduje czy daje już leki czy jeszcze nie i powtórzysz badanie moczu.
 7. Keffy

  In vitro 2021

  Hej mi pomógł sudocrem. I można powiedzieć że ulga od ręki. A na same wargi stosuje Tisane. Kupisz w aptece ja uwielbiam te produkty do ust bo mają dobry skład i nie czujesz sztuczności na ustach.
 8. Keffy

  In vitro 2021

  To i ja dołączam. Mam termin na drugą połowę marca i będzie dziewczynka
 9. Keffy

  In vitro 2021

  To normalne. Macica się rozciąga więzadła itp. Dzidzia robi sobie miejsce. Jak boli to odpoczywaj jak jest nieznośne to mi pomagały leki rozkurczowe. A jak bardzo Ciebie niepokoi to wtedy porozmawiaj z lekarzem. Teraz będziesz musiała się przyzwyczaic do takich różnych ciągniec kochana.
 10. Keffy

  In vitro 2021

  Aja to mnie zastrzeliłaś!! Ale pozytywnie!! Czułam że coś skrywasz ale fakt że byłaś dużym dla nas wsparciem odsuwał ta myśl bo każda z nas zawsze zostawia coś dla siebie... Gratuluję Ci szczęścia które trzymasz w ramionach. Ja jedno już mam które ma 3,5 roku i jest moim największym skarbem - wyczekanym 5 lat. A teraz 32 tydzień i pod sercem kolejne szczęście na które czekałam 2 lata. Ogromne gratulacje!! Teraz Twój Świat jest pełen zupełnie innych kolorów!!
 11. Keffy

  In vitro 2021

  Iryza!!! Jak dobrze Cię czytać!! Jak tam Twoje babelki?
 12. Keffy

  In vitro 2021

  Hej napisze Ci na priv
 13. Keffy

  In vitro 2021

  Dziewczyny jest tu jakąś która leczy się w Plocku w Gravida?
 14. Keffy

  In vitro 2020

  Masz rację Aja dlatego ja chodzę również na NFZ głównie dla tych badań... Jak i tak za to place to czemu mam płacić podwójnie.
×