Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Max223

Zarejestrowani
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Cześć, mam taki problem a mianowicie jestem po operacji skoliozy kilka lat, mam w kręgosłupie implanty. Oprócz tego jestem w pełni sprawna. Uczę się zaocznie i chciałabym zacząć pracę w sklepie, na rozmowie z kierowniczką dowiedziałam się, że na badaniach u lekarza medycyny pracy w grę wchodzą takie badania jak prześwietlenie klatki piersiowej. I tu cały problem ponieważ zastanawia mnie czy moja operacja to jakieś przeciwwskazanie do takiej pracy? Czy lekarz może przez fakt, że przeszłam taką operację nie wystawić zaświadczenia o gotowości do pracy? Czy mam w ogóle po co startować czy na starcie będę odrzucona? Jestem kompletnie zielona w tym temacie, jednocześnie bardzo mnie to stresuję. Wiem, że fachowej rady może nie dostanę, ale według was mam się czym przejmować w tym wypadku? Istnieje możliwość, że po prostu takich badań " nie przejdę". Z góry dziękuję za pomoc.
  2. Cześć, mam taki problem a mianowicie jestem po operacji skoliozy kilka lat, mam w kręgosłupie implanty. Oprócz tego jestem w pełni sprawna. Uczę się zaocznie i chciałabym zacząć pracę w sklepie, na rozmowie z kierowniczką dowiedziałam się, że na badaniach u lekarza medycyny pracy w grę wchodzą takie badania jak prześwietlenie klatki piersiowej. I tu cały problem ponieważ zastanawia mnie czy moja operacja to jakieś przeciwwskazanie do takiej pracy? Czy lekarz może przez fakt, że przeszłam taką operację nie wystawić zaświadczenia o gotowości do pracy? Czy mam w ogóle po co startować czy na starcie będę odrzucona? Jestem kompletnie zielona w tym temacie, jednocześnie bardzo mnie to stresuję. Wiem, że fachowej rady może nie dostanę, ale według was mam się czym przejmować w tym wypadku? Istnieje możliwość, że po prostu takich badań " nie przejdę". Z góry dziękuję za pomoc.
  3. Cześć, mam taki problem a mianowicie jestem po operacji skoliozy kilka lat, mam w kręgosłupie implanty. Oprócz tego jestem w pełni sprawna. Uczę się zaocznie i chciałabym zacząć pracę w sklepie, na rozmowie z kierowniczką dowiedziałam się, że na badaniach u lekarza medycyny pracy w grę wchodzą takie badania jak prześwietlenie klatki piersiowej. I tu cały problem ponieważ zastanawia mnie czy moja operacja to jakieś przeciwwskazanie do takiej pracy? Czy lekarz może przez fakt, że przeszłam taką operację nie wystawić zaświadczenia o gotowości do pracy? Czy mam w ogóle po co startować czy na starcie będę odrzucona? Jestem kompletnie zielona w tym temacie, jednocześnie bardzo mnie to stresuję. Wiem, że fachowej rady może nie dostanę, ale według was mam się czym przejmować w tym wypadku? Istnieje możliwość, że po prostu takich badań " nie przejdę". Z góry dziękuję za pomoc.
×