Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kamila.k160

Zarejestrowani
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Kamila.k160

  Pomoc

  Dziękuję. A szlaban długo będzie miał.
 2. Kamila.k160

  Pomoc

  Mimo wszystko dziękuję za słowa otuchy.
 3. Kamila.k160

  Pomoc

  Wiem że w dogodnych warunkach może żyć długo. Pytanie czy po tych dwóch godzinach na pewno nie zostawił mi jakiegoś swojego kolegi z ogonkiem. W sieci są różne opinie na ten temat. Zabiję go jeśli tak. Już ma szlaban na seks.
 4. Kamila.k160

  Pomoc

  Nie 16 lat tylko 19. I poważnie pytam jak duże może być ryzyko. Jeśli takowe jest. Widzę że tylko panowie się udzielają nie mając nic sensownego do przekazania. Jestem zła na chłopaka bo dopiero po wszystkim mi się przyznał że wcześniej się masturbował. Gdybym wiedziała nie pozwoliła bym mu nawet mnie dotknąć bez gumki.
 5. Kamila.k160

  Pomoc

  Bardzo zabawne. Liczyłam no poważne odpowiedzi.
 6. Kamila.k160

  Pomoc

  Aż tak duże ryzyko?
 7. Kochałm się z chlopakiem. On wcześniej ok 2 godzin przed masturbował się. W sumie włożył go tylko na chwilę po czym wyszedł i założył prezerwatywę. Skończył już w prezerwatywie. Według kalendarza w tym dniu miałam owulację. Czy mogłam zajść w ciążę? Czy na jego penisie mogły być jakieś plemniki?
 8. Kamila.k160

  Pomoc

  Kochałm się z chlopakiem. On wcześniej ok 2 godzin przed masturbował się. W sumie włożył go tylko na chwilę po czym wyszedł i założył prezerwatywę. Skończył już w prezerwatywie. Według kalendarza w tym dniu miałam owulację. Czy mogłam zajść w ciążę? Jak duże jest ryzyko? Czy jego plemniki mogły przeżyć na penisie? Nie wiem czy po masturbacji go umył.
×