Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

monia1999

Zarejestrowani
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. monia1999

  Pierwszy krok

  Dziewczyny czy wy naprawdę myślicie że każda jest odważna i wie co napisac do chlopaka
 2. monia1999

  Pierwszy krok

  Zapytam się czy ma ochotę porozmawiać, lepiej się poznać
 3. monia1999

  Pierwszy krok

  Chyba jednak wolałabym kilka dni popisać i dopiero się spotkać
 4. monia1999

  Pierwszy krok

  To jak mam zacząć rozmowę?
 5. monia1999

  Pierwszy krok

  Otóż poznałam przez snapa pewnego chłopaka i chciałbym zrobić pierwszy krok. Wogole się nie znamy i prawie nic o sobie nie wiemy. Ale po prostu czuje że możemy się dogadać i nie wybacze sobie jeżeli nic z tym nie zrobię żeby go poznać. Postanowiłam że wyśle mu taka wiadomość i proszę o opinie, czy się nie osmiesze. Hej. Po kilku miesiącach snapowania stwierdziłam że chciałabym Cię poznać. Może pomyślisz sobie że jestem dziwna albo pusta jeżeli napisałam, bo przecież dziewczyny pierwsze nie piszą. Ale stwierdziłam, że zaryzykuję bo przecież kto nie ryzykuje ten szampana nie pije. Oczywiście zrozumiem jeżeli jesteś niezainteresowany. Proszę o pomoc, tylko bez złośliwości.
 6. monia1999

  Pomocy

  Dziewczyny pomocy! Otóż snapowalam sobie z pewnym chlopakiem i stwierdziłam że jest całkiem spoko, obczaiłam wszystkie jego profile- z wyglądu też spoko ale nie miałam na tyle odwagi żeby napisać do niego ze swojego prawdziwego konta. Szybko założyłam fikcyjne, bez zdjęcia. Myślałam że nie będzie zainteresowany bo przecież nie ma zdjęcia profilowego ale on zaczął pisać. Super się ze sobą dogadujemy, mamy wspólne zainteresowania i możemy ze sobą pisać bez przerwy, zawsze znajdzie się jakiś temat. Co ja mam teraz zrobić? Boję się że jak napisze mu prawdę to zerwie ze mną kontakt.
 7. Witam Podczas mojej nieobecności w bloku byla sprawdzana instalacja gazowa. Poinformowałam o tym właścicielke mieszkania, jednak ona kompletnie mnie zignorowała. Co mam zrobić w tej sytuacji?
 8. monia1999

  Wymiana torebki

  Dziękuję za odpowiedź
 9. monia1999

  Wymiana torebki

  Wczoraj kupiłam torebkę w Mohito. Zepsuł się w niej zamek i chciałabym ja wymienić. Posiadam paragon i odcięta metke. Myślicie że mi ja wymienia?
×