Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Beznadziej

Zarejestrowani
 • Zawartość

  77
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

6 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ty przecież obciągasz swojemu ojcu. Nie macie kibla w domu więc on szczy Ci do ryja. Ale ty to uwielbiasz.
 2. Nie myj już więcej tych okien... Jak Pani zacznie narzekać, że okna nie pomyte to powiedz, że były myte ale nie było płacone więc myte więcej nie będą. No i jeszcze druga sprawa. Bo córka była to się nie upomniałaś... To ile ty masz lat? Wstydziłaś się córki?
 3. Beznadziej

  pasywny, ciapowaty facet

  sorrki ale o czym Ty pier.dolisz? Czyba Ci sie tematy ....ały
 4. No, coś z nim nie teges. Stawiałbym na niebezpieczny.
 5. Beznadziej

  pasywny, ciapowaty facet

  Może zanim już mu dasz dupy to zapytaj się go gdzie leżą Helsinki... Wtedy dowiesz się czy tylko plzda, czy może tępa plzda?
 6. O co w ogóle chodzi? Ten bełkot to na jaki temat jest?
 7. Beznadziej

  Kobiety Są BI !!!!!!! ??

  No ja też tak dokładnie myślę. Chodzą nawet za rączkę przyjaciółeczki w podstawówkach. Buziaczki na przywitanie. No coś musi w tym być no ale moja żonkosia jest tego całkowitym zaprzeczeniem niestety i strasznie nad tym ubolewam... Taka żona bi to skarb
 8. Beznadziej

  Kobiety Są BI !!!!!!! ??

  Moja żona na pewno nie jest Bi. Jak jej mówię, że fajnie by było w trójkąciku z inną laską to prawie rzyga. Pokazuje jej śliczne cipeczki i mówie zobacz aż chce się to całować to też rzyga. Ma tak ja do kolesi też rzygam na samą myśl. Jacyś ch.jowi naukowcy.
 9. Beznadziej

  Rajstopy takie o..

  Witam w szczególności Panie, ale facetów też może się będą też znali heh Szukam rajstop takich jak na zdjęciu, zboczonych dla żony. I nigdzie nie mogę znaleźć. Ciągle tam coś jest. Jak nie szef to jakiś klin, jakieś części majteczkowe... Co to w ogóle ma być? Nawet w zboczonych seks-shopach nie mają takich. Macie jakiś sklep online gdzie można dostać rajstopy przez które będzie widać no co? C i p k ę! Taki fetysz, a co nie można? ((( mafemmeestunesalope.com/wp-content/uploads/2018/02/eurexhib83-9818.jpg )))
 10. Beznadziej

  Stracił zainteresowanie

  Ja się zakochałem w Alicji B.C i też nie mogę o niej zapomnieć ciągle o niej myślę.
 11. Beznadziej

  Bibi

  Nadziej jest kimś kto powinien się chu.j obchodzić nieudaczniku i zboku. "Czy ta znajomość trwa nadal?" Co chciałbyś sobie strzepać przy historyjce?
 12. Beznadziej

  fetysz-ssanie piersi.

  No dokładnie tak jest jak mówisz...
 13. W mojej rodzince jest 7 patoli. 5 alkoholików i 2 ćpunów. Sorki 3 alkoholików bo 2 niedawno zeszło. I jak to wygląda. Ich żony i dzieci niestety ale upodlone, poniżone, bezradne i bez perspektyw na zmiany. Jedynym ratunkiem dla nich jest to, że mężuś się przekręci.Jeden z ćpunów był na odwykach wieluuuu i co i nic to nie zmieniło, jedyne że chwila był spokój, a jak się zaczęło to ze zdwojoną siłą. Jebn.ij go bo wpadniesz w taką patologię i będzie ci ciężko z niej wyjść. Ty go kochasz, jeśli on tego nie docenia i ćpa dalej to znaczy, że on ciebie nie bardzo. Zaraz się zaczną szantaże emocjonalne i będzie tylko gorzej. No najgorsze jest to że ty będziesz stawała na głowie żeby on to rzucił ale nic nie zdziałasz bo to on musi tego chcieć, a nie ty za niego. To że będziesz mu robić ciepłej herbatki z rumiankiem też nie pomoże jak będzie na głodzie... On sam musi się walnąć w ten durny łeb i z tym skończyć. Poza tym kierowca ciężarówki na Mefedrynie heh prędzej czy później i tak go stracisz. On nie zginie ale zabije kogoś i pójdzie siedzieć.
 14. Beznadziej

  Zdrowy mężczyzna a kobieta

  El ty może sprawdź czy ona nie ma kochanka? Ty w robocie, a ona lachona sąsiadowi jedzie cały dzień. Wracasz z pracy to ona zmęczona po całym dniu harówy... albo szef w pracy ją dyma i też padnięta po 'robocie' jest...
 15. Beznadziej

  Zdrowy mężczyzna a kobieta

  Wredna prawniczka? hehe Ładnie to wszystko napisane jest...
×