Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

iftar'

Zarejestrowani
 • Zawartość

  660
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

49 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. iftar'

  Kaczka na taczkę...

  Otulina oczywiście i bezdyskusyjnie - każdy ma prawo. Więc jeśli o mnie chodzi to Gajos siedział cicho w grudniu 70, siedział cicho w grudniu 81, siedział cicho kiedy pałowano ludzi na ulicach. Teraz zabrał głos? kiedy każdy może mówić to co chce? Słabe to. A Olbrychski? Facet biegający ze szturmówką podczas pochodów 1 majowych niech siedzi cicho i rozmyśla nad własnym żywotem. Nie jest on dla mnie wyznacznikiem czegokolwiek, a już na pewno nie moralnosci.
 2. iftar'

  Kaczka na taczkę...

  Przecież przychodnia która prowadzila Ewa Kopacz przed wejście do Wielkiej polityki też miała katastroficzny bilans finansowy. A to nie przeszkodziło Pani Ewie w zostaniu premierem.
 3. iftar'

  Kaczka na taczkę...

  Gajos jest wg mnie najlepszym żyjącym polskim aktorem. Ale to nie znaczy że jego wypowiedzi pityczne uważam za trafne i mądre. A już na pewno nie jest dla mnie wyznacznikiem i drogowskazem. Komediant. Niegdyś zawód nizin specznych. Obecnie, z bliżej niezrozumiałych względów, celebryta i duchowy przywódca narodu.
 4. iftar'

  Kaczka na taczkę...

  Naprawde uważasz że każdy ma obowiązek znania i pamiętania kto grał Rybę?
 5. iftar'

  Kaczka na taczkę...

  Jacek Sasin, wicepremier, minister aktywów państwowych, jedna z głównych twarzy Prawa i Sprawiedliwości chyba będzie dziś źle spał. Mamy w ręku dowody jego niekompetencji. Wojciech Czuchnowski, nasz dziennikarz śledczy przebrany za robotnika, wyniósł je z magazynu poczty w Łodzi. xxx Sasin śpi doskonale, a Człuchnowskiego już od dawna nikt poważnie nie traktuje.
 6. iftar'

  Kaczka na taczkę...

  Wróble ćwierkaja że abw ma nagranie na którym Sławomir N bierze udział w zbiorowym gwałcie na żonie jednego z nieposłusznych gangsterów. W Austrii.
 7. iftar'

  Kaczka na taczkę...

  Shatyn nie cwaniakuj. Nie pisałam czy chodzi o Polskę czy o Ukrainę.
 8. iftar'

  Kaczka na taczkę...

  Ale ja nie napisałam o co chodzi.
 9. iftar'

  Kaczka na taczkę...

  CBA: Dariusz Z., b. dowódca JW „GROM” zatrzymany wraz z b. ministrem Sławomirem N.
 10. iftar'

  Kaczka na taczkę...

  Prokuratura: były minister transportu Sławomir N. został zatrzymany w związku z podejrzeniem korupcji, kierowania zorganizowaną grupą przestępczą i prania brudnych pieniędzy.
 11. iftar'

  Kaczka na taczkę...

  Jeżeli już podajesz info to przynajmniej staraj się to robić rzetelnie https://www.rp.pl/Rzad-PiS/200719401-Minister-rodziny-Marlena-Malag-Przygotowujemy-sie-do-wypowiedzenia-konwencji-stambulskiej.html
 12. iftar'

  Kaczka na taczkę...

  Myrek to ma być sofa i fotel do większego pokoju. A tam mam ciężkie meble Bydgoskie w kolorze wenge.
 13. iftar'

  Kaczka na taczkę...

  Dzięki. Mi się też podoba ale zostałam za ten wybór skrytykowana
 14. iftar'

  Kaczka na taczkę...

  Pytanie mam. Zupełnie off tematyczne. Podoba Wam się taka kanapa? https://mebloo.pl/wersalka-oliwia-m,id1702.html Pytam o styl nie o kolorystykę.
 15. iftar'

  Kaczka na taczkę...

  Szczęśliwie nie oglądam. Zdarzyło mi się raz i wystarczy. Ostatnio byłam zmuszona do obejrzenia Faktów. Taki sam syf tylko w drugą mańkę. Surowym zasadom mojej Mamy zawdzięczam zdolność do życia bez tivi. Jestem szczęśliwym człowiekiem
×