Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DominikK

Zarejestrowani
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Ale to możliwe, żeby miała 3 okresy i była w ciąży?
 2. Nie spożywam alkoholu, raczej jestem człowiekiem, którego to nie przyciąga, ale poniosło mnie na domówce, nie powiem nie...
 3. Wie Pani, ja naprawdę czuję, że to jest moja (pierwsza dziewczyna i ostatnia), głupio tak pisać w wieku 16 lat, ale jestem z nią 1,5 roku i kocham ją tak jak kochałem z początku. Narazie tez nie chce tak szybko tracić prawictwa, ona nie chcę dziewictwa dlatego uzgodniłem z moją dziewczyną, że zrobimy to kiedy będziemy razem pewni. Ja też nie jestem chłopakiem który by cię na to narzucał, żeby uprawiać seks. Ale jestem bardzo nadopiekuńczy i strachliwy, dlatego napisałem ten post.
 4. Byłem pewny, ze do niczego nie doszło, ale jak napisała mi dziewczyna o tych objawach to dostałem wątpliwości.
 5. Niech Pani przeczyta jeszcze raz dobrze i uważnie co napisałem, bo trudno Pani wchodzi czytanie ze zrozumieniem.
 6. Ja chciałem zrobić test już, gdy moja dziewczyna nie miała 4 dni okresu, aczkolwiek powiedziała mi, żebyśmy narazie nie robili bo wyczuwa okres, że dostanie, aż w końcu dostała.
 7. Dziękuję za mądrą i dobrą odpowiedź.
 8. Obiecałem mojej dziewczynie, że nie dotknę ją aż nie skończy 17 lat. Wiem nie dorosłem, dlatego daje sobie czas. Nie patrz na mnie z góry, bo naprawdę staram się być jak najlepszy...
 9. No i dodam jeszcze, że pierwszy okres po tym incydencie spóźniał się 8 dni, ale dostała trwał 5 jak zawsze, następny okres był dzień wcześniej, a późniejszy 1 dzień później.
 10. Proszę o normalną odpowiedź bo naprawdę jestem aktualnie w złym stanie psychicznym...
 11. Witam mam taki problem, że na domówce za dużo wypiłem i byłem z dziewczyną w łazience (ma aktualnie 14 lat za miesiąc 15) i problem tkwi w tym, że od tamtego czasu moją dziewczynę mdli, miesiąc temu doszedł ból głowy, a nie dawno ból prawego jajnika. Sytuacja wydarzyła się 26 sierpnia 2019 roku. Moja dziewczyna miała już 3 okresy, ale boję się, że może być w ciąży (sam mam 16 za niedługo 17 lat) i nie wyobrażam sobie mnie w roli ojca. Do niczego nie doszło w łazience, ale teraz mam wątpliwości po tym co moja dziewczyn napisała. Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Teraz w sobotę jadę wykonać test ciążowy, ale napiszcie mi wszystko czy może być itd. Dziękuję z góry. Dodam jeszcze, że myślę o samobójstwie. Jeszcze dopowiem, że moja dziewczyna nie ma brzucha, ma taki sam jak na początku czerwca. Proszę mnie wesprzeć bo wymiotuję ze stresu od paru godzin. I co można zauważyć w połowie 4 miesiąca ciąży, jak by była?
×