Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Elea

Zarejestrowani
 • Zawartość

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Idź na studia, inaczej będziesz skazana na taką sytuację. Poza tym spróbujsię inaczej dokształcać. Ja niedawno skończyłam pracę w jednej firmie i jeszcze nim jedną umowa o pracę się skończyła, już miałam kilka propozycji z innych firm trztrzeba umieć się wybić i zaprezentować... No i mieć dużą wiedzę.
 2. Ja mam wlasne mieszkanie, a nie mam 28 lat w nowoczesnej dzielnicy, dość bogatej. Nie narzekam, 50m2 bez kredytu, kupione za gotóweczkę
 3. Elea

  ochota na loda

  Ja mojemu ostatnio przez półtorej godziny robiłam loda było bosko
 4. Hej dziewczyny, czy od razu odpisujecie na wiadomości swoim absztyfikantom/kochankom, czy lubicie ich przeczołgać? Mój kochanek napisał do mnie po 3 dniach ciszy na linii i zastanawiam się, czy go nie przeczołgać i nie odzywać się do końca tygodnia. Co sądzicie?
 5. Elea

  z mezem bylismy na nartach

  Cały weekend w łóżku z kochankiem
 6. Elea

  Mój facet już kolejny

  Skoro sama wiesz najlepiej to po co tu piszesz? Żeby utwierdzić innych w przekonaniu, że jesteś głupią ci.pą, która nie potrafi żyć samodzielnie, tylko prześladuje swojego faceta?
 7. Każda kobieta ma wielu zalotników. Od 16 roku życia odrzuciłam ok. 300 mężczyzn, każda kobieta mniej więcej tylu odrzuciła. I nie chodzi o seks, tylko o nawet takie sprawy jak odmowienie pójścia na kawę czy do kina z jednym lub innym. To normalne, że ktoś nam się może nie podobać. Ale wielu kafeterian myśli tylko o r00chaniu i O tym, jakie te kobiety są złe i rozr00chane.
 8. Kolejny który nie umie czytać ze zrozumieniem
 9. Poczytaj trochę książek, serio. Znajdź coś co Cię zainteresuje, wtedy poprawi się Twoja elokwencja.
 10. To prawda, ostatecznie to my, kobiety wybieramy tych, z którymi chcemy się spotykać i sypiać. przesiewy jakie robiłam i robię... spokojne z 300 mężczyzn do tej pory odrzuciłam na etapie samych rozmów i niewinnych zalotów a trochę partnerów i kochanków już miałam... obecny jest znacznie starszy, ale w łóżku jest nieziemski! I nie tylko poza nim To co jest najważniejsze jednak to inteligencja, charyzma i dopasowanie charakterów. Wiem, że mogę z nim o wszystkim porozmawiać i to jest super.
 11. Dlaczego zauroczenie najczęściej działa w obie strony? Są na to jakieś badania czy jak?
×