Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Shy89

Zarejestrowani
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hej Pracuję na recepcji. Razem ze mną 2 jeszcze inne dziewczyny. Każda z nas ma przydzieloną inną recepcję. To co dalej napiszę może się wydawać drobnostką, ale zapewniam, że wykańcza psychicznie na dłuższą metę. Mamy mniej więcej takie same obowiązki lecz czasem zdarza się, że trzeba wspomóc inną recepcję lub zostać dłużej. Wynagrodzenie mamy takie samo. Opiszę nas pokrótce bo to raczej ważne. Daria - z zachowania i z wygląda dziewczyna jak z instagrama. Wysoko nosi głowę choć studiów nawet nie ma. Mieszka niedaleko miejsca pracy. Zdarza się jej spóźnić bo... zabalowała. Ma w pracy fory. Nikt się jej nie czepia. Marysia - prosta dziewczyna, która sporo dojeżdża do pracy tak jak ja. Pomocna i uległa, co jest wykorzystywane do cna. Nie dogadujemy się super bo lubi ściemniać i plotkować. Ja - miła i poukładana. Niestety też mało asertywna. Lubię spokój i dobrą atmosferę. Nie lubię kłótni ale niesprawiedliwość i nierówność doprowadzają mnie do białej gorączki. Mam dość tego, że tylko ja i Maria wykonujemy od czasu do czasu dodatkowe obowiązki mimo że mamy długi i kiepski dojazd a Daria posiedzi u siebie i do domku. Ewidentnie jest faworyzowana a nasi przełożeni to mężczyźni i zawsze mają dla niej wytłumaczenie. Nigdy się na nią nie skarżą. Raz miała wtopę ale kto się tym przejął... Co mogę zrobić w tej sytuacji? Ja nie jestem z tych co się podlizują albo wykorzystują urodę. Po prostu robię co do mnie należy. Skarżyć się na dyskryminację?
 2. Shy89

  Ilość partnerów

  Powinno się dobierać adekwatnie. Jeśli miałeś liczne partnerki to takiej szukaj. Jeśli masz za sobą poważne relacje to szukaj partnerki z podobnym podejściem .
 3. Ja mam 30 lat i nigdy nawet nie próbowałam bo jestem chorobliwie nieśmiała i zakompleksiona.
 4. Shy89

  Co to za osoba?

  Mam znajomą. Ma 26 lat. Do tej pory miała 7 chłopaków. Czy to sporo? Jak to o niej świadczy? Dodatkowo, będąc jeszcze w związku z innym zaręczoną, flirtowała z innym w pracy. W efekcie jest teraz z tym drugim. Kwestie finansowe nie mają tu znaczenia, ale ten drugi jest przystojniejszy. Ona też jest leniwa, często narzeka na pracę i że coś ją boli, przekręca fakty lub słowa. Ma obfity biust i lubi go eksponować, a jednocześnie narzeka, że faceci jej się tam gapią. A i nigdy nie chce pić alkoholu jeśli się spotkamy. Jest też bardzo pomocna i wesoła. Jak byście ją zdiagnozowali?
 5. Mam znajomą. Ma 26 lat. Do tej pory miała 7 chłopaków. Czy to sporo? Jak to o niej świadczy? Dodatkowo, będąc jeszcze w związku z innym zaręczoną, flirtowała z innym w pracy. W efekcie jest teraz z tym drugim. Kwestie finansowe nie mają tu znaczenia, ale ten drugi jest przystojniejszy. Ona też jest leniwa, często narzeka na pracę i że coś ją boli, przekręca fakty lub słowa. Ma obfity biust i lubi go eksponować, a jednocześnie narzeka, że faceci jej się tam gapią. Jest też bardzo pomocna i wesoła. Jak byście ją zdiagnozowali?
 6. Marzena. Może być, ale nie lubię zdrobnienia. Kojarzy mi się z typową Mariolką
 7. Shy89

  30-letnia dziewica

  Właśnie tego się najbardziej obawiam, aktorów Dziękuję za rady i również pozdrawiam
 8. Shy89

  30-letnia dziewica

  To prawda. Może dlatego nie mam zainteresowania... Zachowanie też może zniechęcić. Miałam kolegę z którym poszłam na zabawę. Zawsze traktował mnie z szacunkiem. Na zabawie była wulgarnie ubrana kobieta z biustem na wierzchu. Od razu do niej startował. Widząc że kobiety są dla niego tylko obiektami seksualnymi od razu się zraziłam.
 9. Shy89

  30-letnia dziewica

  Chcę ale nie w ten sposób
 10. Shy89

  30-letnia dziewica

  Ma, ale nie aż tak wielkie. Fizycznie podobali mi się przeróżni mężczyźni jednak to charakter ma kluczowe u mnie znaczenie.
 11. Shy89

  30-letnia dziewica

  Lubię ich zaradność życiową, prostolinijność, szczerość i dystans do siebie oraz szacunek do kobiet.
 12. Shy89

  30-letnia dziewica

  Nie, pewnie to w końcu zrobię by zaspokoić ciekawość jeśli nie spotkam odpowiedniej osoby. Przyjemności? Seks z czasem staje się mechaniczny... Bardziej chyba cierpię bo nie mam obok siebie tej bratniej duszy, a nie spoconego, nagiego ciała
 13. Shy89

  30-letnia dziewica

  Chcę się zakochać. Z resztą tylko zakochana mogłabym z kimś pójść do łóżka. I najlepiej wziąć za jakiś czas z tymnkimś ślub. Nie interesują mnie przelotne znajomości tylko dla seksu.
×