Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Shy89

Zarejestrowani
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ja mam 30 lat i nigdy nawet nie próbowałam bo jestem chorobliwie nieśmiała i zakompleksiona.
 2. Shy89

  Co to za osoba?

  Mam znajomą. Ma 26 lat. Do tej pory miała 7 chłopaków. Czy to sporo? Jak to o niej świadczy? Dodatkowo, będąc jeszcze w związku z innym zaręczoną, flirtowała z innym w pracy. W efekcie jest teraz z tym drugim. Kwestie finansowe nie mają tu znaczenia, ale ten drugi jest przystojniejszy. Ona też jest leniwa, często narzeka na pracę i że coś ją boli, przekręca fakty lub słowa. Ma obfity biust i lubi go eksponować, a jednocześnie narzeka, że faceci jej się tam gapią. A i nigdy nie chce pić alkoholu jeśli się spotkamy. Jest też bardzo pomocna i wesoła. Jak byście ją zdiagnozowali?
 3. Mam znajomą. Ma 26 lat. Do tej pory miała 7 chłopaków. Czy to sporo? Jak to o niej świadczy? Dodatkowo, będąc jeszcze w związku z innym zaręczoną, flirtowała z innym w pracy. W efekcie jest teraz z tym drugim. Kwestie finansowe nie mają tu znaczenia, ale ten drugi jest przystojniejszy. Ona też jest leniwa, często narzeka na pracę i że coś ją boli, przekręca fakty lub słowa. Ma obfity biust i lubi go eksponować, a jednocześnie narzeka, że faceci jej się tam gapią. Jest też bardzo pomocna i wesoła. Jak byście ją zdiagnozowali?
 4. Marzena. Może być, ale nie lubię zdrobnienia. Kojarzy mi się z typową Mariolką
 5. Shy89

  30-letnia dziewica

  Właśnie tego się najbardziej obawiam, aktorów Dziękuję za rady i również pozdrawiam
 6. Shy89

  30-letnia dziewica

  A szerzej?
 7. Shy89

  30-letnia dziewica

  To prawda. Może dlatego nie mam zainteresowania... Zachowanie też może zniechęcić. Miałam kolegę z którym poszłam na zabawę. Zawsze traktował mnie z szacunkiem. Na zabawie była wulgarnie ubrana kobieta z biustem na wierzchu. Od razu do niej startował. Widząc że kobiety są dla niego tylko obiektami seksualnymi od razu się zraziłam.
 8. Shy89

  30-letnia dziewica

  Chcę ale nie w ten sposób
 9. Shy89

  30-letnia dziewica

  Ma, ale nie aż tak wielkie. Fizycznie podobali mi się przeróżni mężczyźni jednak to charakter ma kluczowe u mnie znaczenie.
 10. Shy89

  30-letnia dziewica

  Lubię ich zaradność życiową, prostolinijność, szczerość i dystans do siebie oraz szacunek do kobiet.
 11. Shy89

  30-letnia dziewica

  Nie, pewnie to w końcu zrobię by zaspokoić ciekawość jeśli nie spotkam odpowiedniej osoby. Przyjemności? Seks z czasem staje się mechaniczny... Bardziej chyba cierpię bo nie mam obok siebie tej bratniej duszy, a nie spoconego, nagiego ciała
 12. Shy89

  30-letnia dziewica

  Chcę się zakochać. Z resztą tylko zakochana mogłabym z kimś pójść do łóżka. I najlepiej wziąć za jakiś czas z tymnkimś ślub. Nie interesują mnie przelotne znajomości tylko dla seksu.
 13. Shy89

  30-letnia dziewica

  Ludzie z wyglądu dają mi max 25 lat. A mogę zapytać co młodego może w nich podniecać ?
 14. Shy89

  30-letnia dziewica

  Szmacenie to dla mnie pójście do łóżka z facetem bez uczucia, a worek... to wiadomo... wielu partnerów.
×