Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tymczasowa.

Zarejestrowani
 • Zawartość

  81
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wszystko ma sens, dopiero życie weryfikuje czy było warto. Jeśli zachowasz odpowiedni dystans do takiej znajomości, przynajmniej do czasu spotkania, nie powinnaś się sparzyć.
 2. Poza tym służby słabo sprawdzają. Mi zostało jeszcze kilka dni kwarantanny po powrocie z zagranicy i nikogo w tej sprawie u mnie nigdy nie było. Wiele służb tego nie sprawdza, chyba tylko w tv, pod publiczkę.
 3. Teoretycznie żona tego gościa i córka mogą wychodzić z domu, bo kwarantanna ich nie obejmuje. Jedyne co powinny robić to trzymać dystans od pozostałych sąsiadów. Więc co to za różnica.
 4. Daj dziecku na imię tak jak chcesz. Ludziom nigdy nie dogodzisz.
 5. tymczasowa.

  Nigdy NIE Naucze sie gotowac!

  Jeszcze się nagotujesz.
 6. tymczasowa.

  Nigdy NIE Naucze sie gotowac!

  Do 25 roku życia nie potrafiłam zaparzyć nawet herbaty. Kiedy mój wtedy jeszcze chłopak poprosił mnie zrobienie sobie herbatki to załamał ręce. Ożenił się ze mną później, mimo to, a ja nauczyłam się gotować, bo byśmy z głodu pomarli. Teraz nawet to lubię, a z naleśników mam poziom mistrzowski.
 7. Albo obejrzeć. Jeszcze nie widziałam tego nowego serialu Netfixa. Wystarczy mi trauma po jego polskim odpowiednku i niechęć do tego typu produkcji. Ale może z nudów się skuszę.
 8. tymczasowa.

  Mąż choleryk

  Pomyśl teraz Lakier z paznokcia, że nie ma przyzwolenia społecznego na rozwód, bo mężu raz na miesiąc nazwał kobietę ku.rwa. Chociaż przyznaję ci like.
 9. Też tak myślałam na początku. A teraz leżę i kwiczę.
 10. Po co ci zdjęcie martwego borskuka?
 11. tymczasowa.

  Mąż choleryk

  Zakompleksiony choojek zawsze będzie odbijał sobie wszystko na kobiecie.
 12. tymczasowa.

  Jak rozumieć?

  Ludziom zaczyna odpitalać od siedzenia w domu. Co słychać u pani prywatnie? Właśnie jem makaron z sosem. Właściwie to może szuka przygody. Pogonić.
 13. tymczasowa.

  Kobieta odchodzi po pierwszym sexie.

  Jestem w tym wieku, w którym przestaje się liczyć lata, a zaczyna się chwalić doświadczeniem. Ale zostawię to na inne czasy.
 14. tymczasowa.

  Kobieta odchodzi po pierwszym sexie.

  Dlatego większość ludzi marzy o wielkiej miłości, a jest niezadowolona ze swoich związków. Nieliczni mają to szczęście, że pasuje im całe życie jeden konik. A większość nie ma wyboru, bo jakoś ten wóz trzeba ciągnąć.
×