Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Sansey

Zarejestrowani
 • Zawartość

  215
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

26 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Akurat nie miałam niczego złego na myśli, choć może ton mojej wypowiedzi to zasugerował? Nie wiem. No ale prawda jest taka, że ja i Unlan nie miałyśmy tu dobrego początku i bynajmniej nie z mojej winy. Ale tak jak kiedyś pisałam, nie jestem tu po to żeby się kłócić, to zupełnie nie mój target.
 2. Tak? Serio myślisz, że czas mojej rejestracji jest równy z tym od kiedy jestem na kafe?
 3. Podobno gownoburza pod takim tematem miała być niemożliwa, a tu proszę.
 4. Nie cały czas, tylko pojawia się kilka podobnych tematów pod rząd w momencie jak są na nie odpowiedzi. Później wszyscy nagle się orientują, że to prowo i jest jakiś czas spokój. A później schemat się powtarza.
 5. OKOdebrałam to tak, że się jawnie ze mnie nabijasz.
 6. Bo jak ktoś widzi pod tematem wysyp odpowiedzi (tak jak tu) do zakłada kolejne. No przecież dobra gownoburza nie jest zła
 7. No wiesz co, bardziej mam na myśli to, że odniosłaś się w sposób prześmiewczy do tego co ja napisałam wcześniej: czyli o tym, że każdy ma inny poziom wrażliwości i każdego co innego może dotknąć. Pytanie, bo skoro wiesz, że to prowo i drażnią Cię takie tematy, to po co bierzesz w nich udział? W takich topikach odpowiada zwykle jedna osoba, po czym temat umiera śmiercią naturalną. Przecież to proste.
 8. Rozumiem, że do mnie pijesz? Aż tak Cię bawi to co napisałam?
 9. Aaa fakt, ale to już inna bajka Miłej nocki.
 10. Zachowasz się jak uważasz. Ja Ci napisałam jak to wygląda, jak ktoś to czyta z boku. Może czasami lepiej powstrzymać się od komentarza? Bo po tej drugiej stronie kabelka siedzi osoba, zapewne z dużo mniejszym bagażem życiowym niż Ty, która jedynie o co prosi, to o opinię. I naprawdę nie ma w tym nic złego.
 11. A od kiedy odpowiedzialność to kwestia wieku?
 12. Nikt Ci tu nie broni mieć własnego zdania. Nie musisz wszystkiego akceptować. Natomiast w tym wszystkim nie musisz być złośliwa i dokuczliwa, bo to nikomu nie jest potrzebne. No chyba, że Tobie chwilo poprawi samopoczucieTyle, że będziesz tu tak traktowana, jak Ty traktujesz innych. Mi akurat taka atmosfera średnio odpowiada. Z całą resztą się zgadzam.
 13. Może masz rację a może nie. Ja zawsze wychodzę z założenia, że każdy ma inny poziom wrażliwości i może przeżywać różne tematy inaczej. A złośliwość to jednak brzydka cecha Z Ciebie jest naprawdę fajna i inteligentna babka i miło się Ciebie czyta, poza właśnie takimi komentarzami jak w tym temacie. Poza tym, jest to jednak forum dotyczące ciąży więc wysyp takich tematów będzie zawsze, niezależne czy to kogoś denerwuje czy nie.
 14. No ale przecież do tego służy forum. Tu się dzielimy własnymi doświadczeniami i przeżyciami. Wiadomo, że nikt wirtualnie autorce diagnozy nie postawi ale czasami wystarczy coś doradzić czy nawet wesprzeć dobrym słowem. Przynajmniej ja mam takie podejście do tego miejsca. Te błędy masz na myśli?
×