Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Marcin Miły

Zarejestrowani
 • Zawartość

  100
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Marcin Miły

  Moje biseksualne fanazje

  Do pełni szczęścia bi przydałby się jeszcze jeden koleś który by wsuwał się na tę która siedzi na buzi. Nie ma co, jesteś zboczony. Fajna fantazja.
 2. Marcin Miły

  Dość perwersyjne spostrzeżenie.

  Masz rację. Powiedziałem o tym żonie to stwierdziła że jestem i tak zbok, więc się nie dziwi. Tak myślę sobie. Przeglądam różne zdjęcia i bardzo dużo opcji w seksie lubię. Jednak przewijam gdy ktoś pokazuje 4nal z wypchniętym odbytem I odbytnicą. Przy nich, moją początkująca przypadłość zdrowotna to mały pikuś.
 3. Marcin Miły

  Dość perwersyjne spostrzeżenie.

  Na pewno masz rację. Myślę, że nie doczytaleś że zrozumieniem wszystkiego.
 4. Od jakiegoś czasu mam niestety hemoroidy. Leczę się i jest ok. Pobocznym jest to, że gdy trochę się nasilą to swędzą. No to drapię, znaczy staram się nie drapać ale gdy już lekko drapnę to jest takie uczucie bąbelek w mózgu. Z przyjemności oczywiście. Delikatnie i z wyczuciem. No i pod prysznicem niedawno połączyłem tą ową przyjemność z inną przyjemnością. Było mega. Mógłbym tak codziennie,tylko się obawiam o swoje zdrowie. Czy ktoś miał takie myśli? Jest to trochę chore. Powód błachy: połączyłem dwie przyjemności. Tą tylną dosłownie na chwilę gdy szczytowałem.
 5. Marcin Miły

  Fantazje

  Ja mógłbym obie strony.
 6. Marcin Miły

  Kobieta bez fantazji seksualnych???

  Moją żona zawsze twierdzi, że nie ma fantazji ale np mówi mi, że od dawna chciała podmalować moich sutków, albo seks analny ją kręci. Boję się co by wyszło gdyby miała się całkiem otworzyć.
 7. Marcin Miły

  Facesitting

  Moją bardzo lubię. Wie, że może mnie tak mocno. Dałem jej już niejednokrotnie znak, mocniej przyciągnąłem jej łono do twarzy. W międzyczasie zachowałem jej ...eczke, jaka jest cudowna i dalej liznałem.
 8. Marcin Miły

  Gang Bang z żoną .

  Dokładnie. Z kim masz realizować fantazje?
 9. Marcin Miły

  Wylizał mi że spermy było super

  Mnie i żonę kręci gdy ja jej wyliżę po wystrysu. Najczęściej jednak ona siada na mojej twarzy. Jest naprawdę super. Jednak naprawdę byliśmy podnieceni gdy po prostu doszedłem na biust i potem wszystko wylizałem.
 10. Jednoworkowe, są to takie, którym zakładamy worek na głowe i jazda... Dwuworkowe, to takie, którym zakładamy worek na głowe oraz sobie (tak na wszelki wypadek)... Trzyworkowe, są to takie, że zakładamy jej worek na głowe, sobie i psu, żeby nie stracił do nas szacunku...
 11. Marcin Miły

  Gang Bang z żoną .

  Poznasz mnie s tym słownikiem? Po skserowaniu też nie straci na funkcjonalności?
 12. Marcin Miły

  Gang Bang z żoną .

  Słownik mi zmienił ale nawet pasuje.
 13. Marcin Miły

  Gang Bang z żoną .

  Kolejną kwestią jest zaprószenie chętnej Pani lub pary
 14. Marcin Miły

  Gang Bang z żoną .

  Rozwiniesz?
 15. A co jeśli OP ma niezwykle wysokie wymagania? Jeśli będzie się nie masochistował z kimś kto mu się nie podoba to nie będzie uprawiał masochizmu z powodu braku seksu? Znamy przecież klasyfikację kobiet na jedno, dwu i trzyworkowe.
×