Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Danonek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  73
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jestem w stanie zjeść cały worek cukierków chipsy 3 lody paczkę ciastek i 3 kawałki mięsa w godzinę. Robię tak głównie w tedy gdy coś czuję jem jak mi smutno i wesoło. Potem idę ćwiczyć tak ok. 3 godziny i znowu idę jeść ale tylko warzywa a potem przez 1 dzień nie jem nic tylko piję wodę i potem znowu się obżeram i potem znowu nie jem nic i ćwiczę. Nawet jeśli bym chciała skończyć na 1 ciastku to nie jestem w stanie.
 2. Rozumie zakaz żeby nie wychodzić bo jest wirus ale rozumie też ludzi którzy mają dość siedzenia w domu szczególnie tych z miasta. Czy jeśli poszłabym się przejechać rowerem bo ulicy gdzie zawsze prawie nikogo nie ma to mogła bym dostać mandat?
 3. A ja chciałbym zrobić sobie wyżerke z znajomymi ale teraz jest to nie możliwe. Były takie piękne plany i tego kto te zaraz wyprodukował ino ub...
 4. To oni nie wiedzą że jak się zabije człowieka to ma się życie zniszczene z drugiej strony dobrze że pilnują ale już ciężko usiedzieć i zjadło by się coś smacznego. W tamtym roku o tej porze to już dawno była bym na wagarch i jadła lody z koleżankami.
 5. A jeśli schudnę to ile to będzie kg na tydzień. Rano płatki z mlekiem ok 9 - 10 potem ok 13 coś normalny obiad i potem nie a na koniec na kolacje ok 21 bułka z czymś i czasami jakieś warzywo.
 6. W ciągu godziny zjadłam 3 duże paczki chipsów banana marchewkę 3 naleśniki paczkę ciastek i miskę frydek. Jak myślicie ile bym przytyła jedząc tak przez tydzień i oczywiście potem też jadłam. Jak to są jakieś błędy to nie jest troll tylko porostu mam dysortografię.
 7. Rano zjadłam płatki z kakałem potem o 12 coś zjadłam rogala potem o 17 coś zjadłam zupę 3 kromi chlepa z masłem 2 kawałki pomarańczy 1 cukierka trochę jajecznicy
 8. Mam nadzieję że nie wyślą nas do szkoły w lecie.
 9. Mam tak 2-3 razy w tygodniu dni w tygodniu dni w których potrafię zjeść na raz 2 duże paczki chipsów czekoladę żelki 2 duże porcje obiadu 3 bułki z czymś potem ważę się na wadzę i gdy widzę że przytyłam zaczynam się głodzić i jem tylko warzywa i owoce następnie znowu ważę się na wadzę i gdy widzę że schudłam znowu się obżeram i tak już od 3 miesięcy. Z tym że przestałam prowokować wymioty.
 10. Mam 18 lat. Jestem dziewczyną. Ważę 57 kg i mam 160 cm wzrostu.
 11. Nie chcę już dziecka bo muszę się w nocy wyspać. Po za tym tak sobie myślę że gdyby chłopak mnie rzucił to musiał by płacić alimenty ale teraz do nie ma znacznia. Co ja mam robić? Wszystko mi się znudziło komórka komputer telewizor sport. Uczyć się nie muszę. Zainteresowań żadnych nie mam. Zostaje tylko jedzenie.
×