Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

anawojtowiczz

Zarejestrowani
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O anawojtowiczz

 • Urodziny 06.04.1999

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ja już nie wiem co mam o tym myśleć. Z jednej strony chce zapomnieć, ale z drugiej... Mam nadzieję, że kiedyś mi to przejdzie.
 2. Myślę, że dla mnie jest to kłopot. Nie chce psuć mu rodziny i mieszać w głowie. Myślę też, że kochać to za dużo powiedziane, ale może podejrzewać, że może mi się podobać.
 3. Właśnie problem w tym, że nie bardzo mogę uniknąć tego widywania go. Dodatkowo mam teraz wolne i to wcale mi nie ułatwia.
 4. Ten mężczyzna ma żonę Dowiedziałam się o tym niedawno i mocno mnie to zaskoczyło.
 5. Mam pytanie, jak mam zapomnieć o mężczyźnie z którym wiem, że nie mogę być? Dodam tylko, że widuje go niemal codziennie, więc jest mi z tym podwójnie ciężko.
 6. Mam pytanie, jak mam zapomnieć o mężczyźnie z którym wiem, że nie mogę być? Dodam tylko, że widzę go niemal codziennie, więc jest mi z tym podwójnie ciężko.
 7. anawojtowiczz

  szukam mężczyzny, który zaproponował mi rozmowę!!

  proszę do mnie napisać
 8. anawojtowiczz

  szukam mężczyzny, który zaproponował mi rozmowę!!

  niby tak, ale trochę teraz żałuję bo, jeśli to nie podpucha oczywiście, to może mógłby mi pomóc ☺
 9. szukam mężczyzny, który po opublikowaniu mojego wyznania o "zakochaniu się" (ja młoda on dużo dużo starszy) napisał komentarz w którym napisał, że mial podobną sytuację i zaproponował mi rozmowę. napisałam, że chciałabym już o tym zapomnieć, ale przemyślalam to i chciałabym z nim porozmawiać. to dla mnie bardzo ważne. jeśli to czytasz - napisz do mnie.
 10. szukam mężczyzny, który po opublikowaniu mojego wyznania o "zakochaniu się" (ja młoda on dużo dużo starszy) napisał komentarz w którym napisał, że mial podobną sytuację i zaproponował mi rozmowę. napisałam, że chciałabym już o tym zapomnieć, ale przemyślalam to i chciałabym z nim porozmawiać. to dla mnie bardzo ważne. jeśli to czytasz - napisz do mnie.
 11. szukam mężczyzny, który po opublikowaniu mojego wyznania o "zakochaniu się" (ja młoda on dużo dużo starszy) napisał komentarz w którym napisał, że mial podobną sytuację i zaproponował mi rozmowę. napisałam, że chciałabym już o tym zapomnieć, ale przemyślalam to i chciałabym z nim porozmawiać. to dla mnie bardzo ważne. jeśli to czytasz - napisz do mnie.
 12. szukam mężczyzny, który po opublikowaniu mojego wyznania o "zakochaniu się" (ja młoda on dużo dużo starszy) napisał komentarz w którym napisał, że mial podobną sytuację i zaproponował mi rozmowę. napisałam, że chciałabym już o tym zapomnieć, ale przemyślalam to i chciałabym z nim porozmawiać. to dla mnie bardzo ważne. jeśli to czytasz - napisz do mnie.
 13. anawojtowiczz

  zakochałam się w 60-cio latku...

  chciałabym żeby to było prowo
 14. anawojtowiczz

  zakochałam się w 60-cio latku...

  wątpię, żeby była taka okazja, ale dziękuję również życzę zdrowia i wytrwałości. pozdrawiam!
 15. anawojtowiczz

  zakochałam się w 60-cio latku...

  dziękuję za odpowiedź! jeśli sama sobie nie poradzę wybiorę się do psychologa, ale mam nadzieję, że to nie będzie konieczne.
×