Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Hhge

Zarejestrowani
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wydaje mi się że ludzie dość często teraz dają dzieciom Julia Maja Alicja Aleksandra Emilia Zuzanna Zofia Wiktoria ale to może tylko moje zdanie. Mi się podoba Karolina, Emilia. Aleksandra, Eliza, Julia, Anna, Magdalena. Najlepiej tak dziecku takie imię jakie ci się podoba. Nie słuchaj ludzi że brzydkie czy ładne bo każdy człowiek ma inny gust.
 2. Jestem dziewczyną. Mam 164 cm wzrostu i ważę 52 kg. Jeszcze nie dawno jak miałam 13 lat to miałam 158 cm wzrostu i ważyłam 49 kg. Zaczełam więcej jeść bo podobno przed tem jadłam za mało. Rano jem jakiś owoc i 2 albo 3 kromki z czymś w szkole jem też zazwyczaj bułkę z domu i ewentualnie jabłko potem jem obiad i na wieczór jem surowe warzywa
 3. Jestem dziewczyną mam 13 lat ważyłam 49 kg przy 158 cm wzrostu teraz mam 160 i ważę 44 kg bo się odchudzałam. Co by się zdało gdybym przez tydzień jadła tylko śniadanie?
 4. I czy jeśli ktoś nigdy nie pił to może się upić już po paru łykach?
 5. Mam 13 lat. 158 cm wzrostu i ważę 49 kg. Na śniadanie zjadłam płatki z mlekiem i kromkę jasnego chleba z serem. Potem obiad 1 schabowy i ogórki, jabłko. 0 16 zjadłam 2 kromki z serek szynką i masłem.
 6. Opis sposobu jedzenia w poprzednim pytaniu
 7. Hhge

  Czy dobrze jem? Co zmienić?

  Mam 13 lat. 158 cm wzrostu. Ważę 49 kg. Jestem dziewczyną.
 8. Hhge

  Czy dobrze jem? Co zmienić?

  Co znaczy obroną włosy i że mi nos urośnie?
 9. Na śniadanie jej 2 kromki z szynką pomidorem ogórkiem itp. Do szkoły biorę podobną 1 kromkę. W domu jem obiad co to jest potem jem tylko warzywa i owoce z ograniczoną ilością owoców ewentualnie jogurty
 10. Większość ludzi gdy mnie widzi mówi że nie jestem chuda ani szczupła. Mam 13 lat. 158 cm wzrostu i ważę 49 kg.
×