Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Domen___202020

Zarejestrowani
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Domen___202020

  piłkarz

  Mój kolega ma 20 lat i chciałby zapisać się do klubu piłkarskiego. Nie jest za późno czasem już? Wezmą go? Przeważnie kluby mają kadry juniorskie max.do 21 roku życia. Dodam,że umie skurkowany dobrze grać. Drybluje,kiwa,główką podbija piłkę,nogą chyba z 200 razy podbił. Jest niezły,nadawałby się. Na meczach amatorskich których się spotykamy co tydzień,gdy jest w formie kosi wszystkich.
 2. A podobno więcej kobiet przypada dla jednego mężczyzny.... Jakoś tego nie widzę w swoim życiu. Gdzie się nie obroce któraś ma chłopaka. I jak tu żyć?
 3. Domen___202020

  warto?

  Warto mieć konto na badoo? Po kilku miesiącach mam wątpliwości. Mało która wchodzi na mój profil,o polubieniach nie wspominając (brzydki przeciez chyba nie jestem,super ładny też,taki przeciętny) . Mam wrażenie że jak nie zapłacisz tam tzw.kredytów to na polubienia nie ma co liczyć. Jeśli nawet któraś wysyła polubienie to są konta niezweryfikowane albo dziewczyny krótko mówiąc są otyłe. Tak w ogóle to na niezweryfikowane nie zwracam uwagi bo wiadomo że ktoś się może podszywać pod dziewczynę Jak tak dalej pójdzie to usunę konto. Szkoda czasu....
 4. Domen___202020

  warto?

  Witajcie. Mam takie pytanie. Czy warto mieć konto na badoo? Po kilku miesiącach korzystania z portalu mam wątpliwości czy są tam wartościowe dziewczyny. Po drugie polubiam,polubiam cały czas a mnie nikt. Wchodzę na profile,a na mój wejdzie może jedna dziewczyna na jakiś czas i nic. Jeśli któraś mnie polubiła na początku korzystania z tego portalu to jej konto było niezweryfikowane,a ja takie ignoruje bo wiadomo że nie ma gwarancji że to jest dziewczyna albo była gruba. Zastanawiam się czy nie usunąć konta.
×