Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Anastazja 88

Zarejestrowani
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

291 wyświetleń profilu
 1. To tak jak ja - góry , Bielsko , Gliwice .. teraz usiadłam na tyłku. Tzn powiem tak uciekłam tylko z jednego miasta które mi nie pasowało. Resztę mega dobrze wspominam. Teraz jestem w Oświęcimiu ale wracam do Bielska tam mi się zawsze podobało - Brenna / Żywiec itp. Świetne , spokojne miasto. Góry na miejscu , widoki. Znajomych tam mam świetnych. Także jak pewne miejsce koniecznie trzeba zmienić by ułożyć się w innym wygodnie - to nic tylko jechać. Każde miasto ma swoje + i -. Może jeszcze właściwie wyjade na pół roku do pracy za granicę ale to tyle. Także autorka powinna posłuchać Waszych rad ! Owszem - są zle wspomnienia z lat , Wszystko się kumuluje w człowieku to jest niechęć do czegokolwiek i tutaj tylko zmiana miejsca pomoże. Druga sprawa - zapał i chęć przetrwania w tym miejscu . Bo co z tego że wyjedzie ? A sobie rady nie da i po tygodniu wróci ? Dopiero wtedy się rozczaruje ! Plan działania . W moim przypadku czysty spontan to był strzał w dychę ! Żyje ? Żyje ! Mam się dobrze. Trochę szaleństwa też warto mieć w sobie .
 2. Ja doskonale czytając wpisy tego człowieka którego tak nie trawicie rozumiem. Mój facet studiował Ekonomie - On i komputer + Łeb na karku i kochana Giełda się nie rozstawali. Inwestycje wszelkie. Pomnażał kasę. Niestety finał tej historii był bardzo smutny : bo juz nie żyje. Ale wygrał 30 000. Pomnażał dalej. Nie raz mi pokazywał o co w tym chodzi. Waluty itp. Ja do tego głowy nie miałam. Ale posłuchać zawsze lubiłam. I jeśli jest tak jak myślę : to oczywiście że się opłaca . Jak ktoś jest bystry i Wie doskonale co robi. To z czasem pomnoży nie zła sumkę . Tak ludzie dochodzą do bogactwa . Ja sama odkładam / odkładam ile się da ! Z 10 000 pomnozysz do 20 . Masz 100 000 to trzeba dalej zbierać. A inwestycja w mieszkania to moim zdaniem - zwrot w skali miesiąca duży a co dopiero roku. Taki człowiek w życiu nie zginie. Mam jedno mieszkanie / chciałabym drugie kupić do końca roku. Dać na doby. I dalej kombinować.
 3. DOSKONALE CIE ROZUMIEM ! PRZECZYTAJ UWAŻNIE ! Ja wszystko to co Ty przeżywasz miałam - miałam obrzydzenie do mieszkania , ludzi którzy mnie otaczali i ta straszna PIPIDOWA w której tkwiłam. To była totalna porażka mojego życia gdzie rok temu zastanawialam się - CO JA WŁAŚCIWIE TUTAJ ROBIE ?? Jakieś totalne nie porozumienie. Spakowałam się rok temu z dnia na dzień . Wyjechałam do Bielska mając kasę na przetrwanie. Czyli : chata to punkt nr jeden Dach nad głową. Reszta szybko ogar - musi byc robota. Organizacja czego kolwiek. Myślę - znajomi bliscy to zawsze mnie odwiedza . A ludzi ciekawych szybko poznam. Grono na pogaduchy / kawę / wycieczki . Były momenty że ciężko było nawet myłam się w zimnej wodzie i gazu nie miałam bo nie miałam za co rachunków zapłacić. Mieszkanie zarąbiste ale woda zimna miesiąc czasu. A jedzenie zamawiałam z knajpy i tak rok minął - przyjadę / zobaczę co tam w mym kochanym mieście którego nie trawie słychać. I spier ! Także ja się dziwię co Ty tam wgl jeszcze robisz. Są oferty np nad morzem potrzebują ludzi do gotowania , czego kolwiek. Człowiek sobie pozwiedza / poje . Tętni życiem. Za granicą gdzie wystarczy się spakować i także za bilet odtrąca po pierwszej wypłacie jest tyle w życiu opcji. Że trochę pomyśleć i działać . Jak jesteś zaradna to wszędzie sobie poradzisz. Ja zima na pół roku w góry wyjechałam - śniegu dużo w 2018 r . Paliłam w piecu . Kwestia tygodnia a już nawet robotę miałam / jedzenie / dom. Wszystko tak jak ma być ! Teraz to jak coś logicznie mi się wyda bardziej korzystne to torbę mam - pakuje się i jadę.
 4. Anastazja 88

  Czy poznajecie czy ktoś jest inteligentny?

  Zdecydowanie. Gęsty , zachowanie , rozmowa. Styl życia jak kogoś bliżej poznam. Działanie i podejmowanie decyzji w życiu codziennym.
 5. Anastazja 88

  Czy zgadzacie się z tym że

  I spędzić życie. Na życie się nie bierze kogoś kto np : ma fajny tyłek a wszędzie gdzie się nie pokażecie to wstydu tylko narobi. Seks , uczucia , wychowanie , dogadywanie , pasje , zainteresowania , uczucie - Wszystko stoi w równym rzędzie na półce. Nie ma tak że seks na najwyższej a kultura o półkę niżej. Tak to może wyglądać 1 razowy numer na dyskotece gdzie nawet nie ważne jest jak ktoś ma na imię. W dzisiejszych czasach to nawet największy tępak prędzej czy później otworzy oczy.
 6. Anastazja 88

  Bezsensowne życie

  Z tego co zdążyłam zauważyć - przede wszystkim musiał byś nad sobą koniecznie popracować. Tutaj tkwi głębszy problem bo obrales nie do końca dobry styl życia. Owszem , praca musi być ! Obowiązki by czuć się spełnionym człowiekiem. Ale jeśli masz tą kobietę i twierdzisz - że nie czujesz potrzeby zmieniać się dla kogoś - to jest błędne podejście. Każdy człowiek co x lat zmienia się ! Upodobania itp Generalnie bardzo dużo rzeczy . Z tym faktem że obydwie strony powinny nad sobą pracować by było dobrze. Przykład : masz wolne , jesteś wypoczęty/ wyspany... Ja np proponuję ( narty , basen , spacer .. cokolwiek ) po raz 5/10 a Ty wciąż jesteś na nie ( po co ) lepiej tkwić w domu i jak woła na porwozie nie idzie wyciągnąć nigdzie. To jaki jest sens? Jeśli z tego co widzę to nie do końca Ci odpowiada takie życie. Czujesz się jak stary dziadek bez sensu życia. Masz prawko , masz 25 lat ! Nie marnuj swojego życia !
 7. Poczytam z ciekawości . Oczywiście , niestety choroba nie wybiera. Nie wiem co powiedzieć bo Go nie znam ale najważniejsze by się trzymał i nie poddawał.
 8. O to przepraszam , nie wiedziałam myślałam że to normalna osoba która ma problem z zdaniem. W takim razie muszę mniej więcej zapamiętać Nick by się bez sensu nie rozpisywać w takim razie - odpowiedź czemu nie może być za kółkiem , każdy zna
 9. Anastazja 88

  Znajdę przyszłą żonę w walentynki? :D

  Ja też pół roku mieszkałam w Górach , pół roku w Bielsku , teraz 2 gi miesiąc w Oświęcimiu. Wynajęłam domek z ogródkiem , sądzę że jakiś czas tutaj zostanę. Z podróżami - samochodem i motorem nie jestem na bakier. Tuż , tuż będzie marzec i do Października będę pewnie w trasie. Podróże są ciekawe i fakt - do zwiedzania brakuje bliskiej osoby.
 10. Albo : istnieje opcja - za rok / 2 lata ponownie próbować. Nie którzy do tego także muszą dorosnąć . W późniejszym wieku człowiek więcej dostrzega i rozumie . Jednym coś przychodzi - jak by z Nieba spadło. Innym ludzia potrzebny jest czas. Nie którzy ludzie od razu mają smykałkę . Ja w wieku 18 lat byłam zapisana na prawo jazdy , byłam za młoda i totalnie się myliłam / zapominałam najważniejszych rzeczy w ruchu drogowym. I się nie łamałam że Basia ,Ania ,Staszek już mają. A wiedziałam że przyjdzie czas - że sama do tego dojrzeje. Grunt to się nie skreślić w tak młodym wieku i nie poddawać. Bo życie przed Tobą dopiero się zaczyna.
 11. Czemu uważasz że nie możesz mieć ? Jaki jest tego powod że możesz pomarzyć ? Baza pytań wcale nie jest trudna. E- testy prawko. Przerobić krok po kroku każde pytanie. Nauczyć się. I już o jeden poziom do przodu. Potem już praktyka - tutaj jak ktoś jest słabszy to jednak lepiej wykupić godziny dodatkowe. Ale przynajmniej próbować a nie spoczywać na laurach. No chyba że rzeczywiście podchodzić z 6/7/8 x ... To lepiej odpuścić i sobie uświadomić że bycie kierowca to raczej nie Twoje powołanie.
 12. Anastazja 88

  Pomysl na walentynki z zona w ciazy

  Teraz doczytałam - szczegóły . Moim zdaniem będzie czas wyjątkowo spędzony
 13. Anastazja 88

  Pomysl na walentynki z zona w ciazy

  Proszę bardzo Walentynki już jutro , pochwal się jak Wam czas minął Pozdrawiam.
 14. M. 175 a M.177 to nie duża różnica. Obecnie znam pary gdzie jednak mężczyzna jest sporo niższy od kobiety. Ale czy to rzeczywiście jest bardzo duży problem ? Szczęście jest najważniejsze / zdrowie i by byli dla siebie wsparciem na przyszłość. Spokojny , uczciwy , dobry facet , zaradny także Reszta powinna nie mieć znaczenia. A córa w takim razie niech ograniczy obcasy do minimum i powinno być okey ! Pozdrawiam
 15. A co się takiego wydarzyło jak byś mógł opisać ? No i pamiętaj że nigdy nie ma przeszkody do nie przeskoczenia. Może akurat mieliście się spotkać / poznać. Może warto się zaprzyjaźnić Czasem warto zaryzykować i zobaczyć czy przyniesie jakiś " owoc " . Pozdrawiam
×