Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Anastazja 88

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3126
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Anastazja 88 wygrał w ostatnim dniu 30 Marzec 2020

Anastazja 88 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

440 Excellent

Ostatnio na profilu byli

15676 wyświetleń profilu
 1. Anastazja 88

  Mój chłopak jest nieco niezaradny

  Luiza jak by tak małżeństwa nie wyglądały to co tydzień by nie przyjeżdżały do Nas na domek w góry małżeństwa z dzieciakami ,przyjaciółmi i nie spędzali jak najczęściej razem wspólnych weekendów. Ostatnio było 12 osób z czego małżeństwa wiek 30/ 40 lat. I tak non stop. Wiesz jak się fajnie bawią ? Ja wiem bo mi rodzina mówi
 2. Anastazja 88

  Mój chłopak jest nieco niezaradny

  Przeważnie gdy ma się znajomych to ta więź z Nimi jest. Ma się wspólnych przyjaciół z którymi są wspólne ogniska , tematy ,wycieczki. Gdy się ma dzieci to w dzień się razem bawią. Wieczorem se można trzasnąć winko / drinka. Także my na pewno jesteśmy przeciwieństwem to wiem. Ale autorka może być podobna do mnie . I problem polega raczej jak powyżej ludzie różne wymienili : stres , introwertyk itp . Mam znajomego który ma prawko ! Też nie jeździ. Jest z natury introwertykiem. Ma znajomych ,pracę ,prawko ale gdy ma tylko okazję to stroni od ludzi. Podobny przypadek.
 3. Anastazja 88

  Telefon męża po zdradzie

  'W tym nowym telefonie ma hasło symbol. Twierdzi, że nie da się go skasowac bo jest ustawione fabrycznie. ' I jak może być hasło ustawione fabrycznie ?
 4. Anastazja 88

  Żona furiatka

  To też może się wiązać właśnie z tym że jest w gorącej wodzie kąpana - taki charakter mieć którego nie da się za dużo zmienić. Ale to Twojej żony nie usprawiedliwia do tego by Ci mówić ' gdzie miała oczy '. Bo to z jakiej rodziny pochodzisz to wiedziała a to że by wybudować dom trzeba mieć mnóstwo pieniędzy to nie trzeba mieć za dużej wyobraźni a wszędzie huczą jak wszystko poszło do góry także moim zdaniem Ona Cię nie kocha a kochać będzie tylko Twój portfel.
 5. Anastazja 88

  Żona furiatka

  Jak można się bać wracać do własnego domu ? A można ! Właśnie gdy wraca się nie mając przyjemności i mając toksycznych ludzi w nim. Ale znów pytanie ' jak można się bać wracać do własnego domu ? ' nie powinno tak być bo dom powinien być miejscem do odpoczynku i naładowania baterii. Dlatego sam ten fakt plus to że rośnie spirala kłamstw , strach ,nerwy to wystarczający powód by Jej nie głaskać ' chciałabyś bym był taki dla Ciebie ' jak w przedszkolu tylko dosadnie mówić że nie życzysz sobie by tak do Ciebie GADAŁA ! bo inaczej to załatwicie.
 6. Anastazja 88

  Żona furiatka

  Dlatego napisałam o terapii bo jak Ty napisałaś że tylko brakuje w tej historii rękoczynów do których może dojść To są takie typy ludzi którymi trzeba potrafić potrząsnąć by zrozumiały że takim zachowaniem nie budują nic a niszczą. Buduje się sprawnie tam gdzie jest w miarę zgoda i harmonia ,miłość , wyrozumiałość . Wtedy ludzie się nawzajem nie wyniszczają a gdy plan zrealizują to są szczęśliwi. Przy takiej osobie jak ta to trzeba już w takim stadium być stanowczym bo proszenie i głaskanie to sprowadzi się do kolejnego kop. niska że jest się nikim.
 7. Anastazja 88

  Żona furiatka

  I także mały procent że by Go poznała. Wyżywają się czasem kobiety strasznie na mężczyźnie psychicznie i szkoda człowieka i Jego życia. Bo wiem jak o tym że ludzie gdy wyzywają ,gnoją ,krzyczą po kimś to osoba nie potrafi się nawet zastanowić bądź skoncentrować nad tym co ma robić i było dobrze. Takie relacje do niczego dobrego nie doprowadzą bo to co uda im się zbudować z materialnych rzeczy okaże się nic nie warte z tego powodu że stosunków się naprawić nie da i będzie tyle z tego jak podział majątków ,dziecko ,alimenty i same straty.
 8. Anastazja 88

  Żona furiatka

  To na pewno bardzo boli. Musisz jak Tobie napisałam zrobić . Jezeli chcesz ocalić to małżeństwo to żonę przekonać na terapię. Powiedz Jej o swoich uczuciach dobitnie. Jeżeli powie Tobie że i tak żałuję że jest Twoja żona to odejdź stopniowo. Wycycka z Ciebie życie ,chęci by być szczęśliwym i zostaniesz na sam koniec zniszczony psychicznie z alimentami i innym bagażem doświadczeń.
 9. Anastazja 88

  Żona furiatka

  Pieniądze nie są ważniejsze od uczuć i relacji. Jeżeli od samego początku chciała mieć życie usłane tylko różami to mogła kogoś bogatego szukać a nie normalna osobę i 10 lat małżeństwa niszczyć zanim się dorobicie aż Ją znienawidzisz a Ona Ciebie.
 10. Anastazja 88

  Żona furiatka

  Musisz z Nią porozmawiać inaczej. Nie bać się Jej i tak nie stresować. Nie pokazywać słabości bo jak na razie bez urazy tą swoją depresję niech se w t.yłek wsadzi. Ty przy Niej prędzej się nabawisz bo to jest toksyczna kobieta. Toksyk wredny z którym jak nie zrobisz porządku to Cię psychicznie wykończy przede wszystkim Ona musi zrozumieć że ma problem z sobą. Jeżeli nie pójdzie na terapię to się będzie pogłębiać. Manipuluje ,szantażuje , straszy Cię. Ty się musisz zastanowić czy warto z Nią dłużej być w małżeństwie i nie daj Jej myśleć że to Ona stawia warunki. Rozumiem tłumaczenie kogoś wieczne , usprawiedliwianie bliskich osób ,myślenie że to tylko chwilowe sytuację ale NIE ! to jest bardzo duża wada która trzeba eliminować a nie pozwalać komuś by Ci wchodził na głowę
 11. Anastazja 88

  Zauroczenie?

  Jeżeli jesteś zajęta i szczęśliwa to po co się zastanawiać nad kimś czy jestem obojętna czy nie ? To jest normalne że będąc w związku można się nawet setce ludziom podobać co nie znaczy że nad każdym mam się głowić. To jest kogoś problem a porozmawiać ,wypić kawę , pogadać , pożartować z każdym można tak właśnie się zaczyna zazdrość u faceta. Bo kobiety się głowią nad jednym ,kolejnym. Nikt głupi nie jest i człowiek zaczyna się zastanawiać co wiąże się że własny związek się sypie. Także to przemyśl i zmądrzej.
 12. Anastazja 88

  Czy to już ten moment żeby odejść

  Przynajmniej jak nie widzisz problemu i nie potrzebujesz pomocy to się tym nie chwal bo czas idzie do przodu ,medycyna ,technologia,wszystko ale zdrada zawsze będzie traktowana równo z g.òw.nem. Z tego powodu że to jest najgorsze nieszczęście mieć poczucie że zostało się zdradzonym ,oszukanym a to przeważnie do adresata wraca. Nic w tym nie ma nadzwyczajnego że Kochanek nie chcę z Tobą nic budować a pobzykać. Normalne.
 13. Anastazja 88

  Kłamca i zdrajca

  Dlatego bo masz miękkie serce. A On czerpie satysfakcję z tego że Ciebie rani. Dlatego najlepiej poukładać sobie w głowie . Punkt nr1 - odchodzę definitywnie i nie ma powrotów ( nie ma powrotu z tego powodu że to nie ma prawa bytu ,zasługuje - ja i moje dziecko miało lepsze życie ) Punkt nr 2 -. Nic co Jego nie jest moje a więc nie mam obowiązku pilnować podstawowych spraw i nie powinno mnie obchodzić czy nawet w ciągu dnia coś zjadł. ( W tym przypadku obiad podsunąć mu pod nos to będzie sygnał że wymiękniesz i jest nienajgorzej. Punkt nr 3 : realizacja planu i sposób by załatwić sprawę dotycząca mieszkania. A każda histerię z Jego strony traktować w sposób- zlania i jak cz.ubka który nie ma nic do roboty tylko Cię zaczepiać.
 14. Anastazja 88

  Kłamca i zdrajca

  Jeśli dzisiejszego dnia zaprosisz Go do rozmowy i mu powieszpowiesz tak : 'Jeszcze trochę niestety musimy z sobą pomieszkać ale : od dziś zobaczymy jakim Ty jesteś brudasem bo to mieszkanie z moich rąk nie będzie sprzątane jak minimum tego co muszę . Czyli piorę ,myje , odkurzam ZA SOBĄ. Nie jestem Twoją niewolnica ,służącą ,pazia to se znajdź i odbij chłopie ode mnie bo do mnie już nie masz prawa się tak zwracać . Znajdź sobie obiekt na którym możesz się wyżyć bo ja już mam na Ciebie wyebane . ' stanowczo z GRUBEJ RURY Z NIM Odkochać się natychmiastowo i pomyśleć jak możesz być szczęśliwa w przyszłości u boku innego faceta. Plus dziecko Ci podziękuję w przyszłości że od takiego toksyka odeszłaś. Bo problem polega na tym że Tobie Go żal ,wymiękasz. Dlatego nie ma do Ciebie szacunku.
 15. Anastazja 88

  Kłamca i zdrajca

  To przynajmniej minimum zrób - odłóż uczucia wszystkie na bok. Po co Ci facet który całe życie Cię nie będzie szanował? Jak Cię wyzywa to zlewaj Go dobitnie z klasą ,powiedz że nie interesuje Ciebie Jego opinia na Twój temat że kiedyś miał swoje 5 min ,między Wami jest wszystko skończone . ' jeszcze troszkę ( imię ) i się już widzieć na oczy nie będziemy także sobie poszczekaj ' zobaczysz że gdy uodpornisz się na to wszystko to mu się odwidzi Ciebie gnoić. Jeśli pozwalasz na takie zachowanie to On widzi że Ciebie to boli i się rozpędził. Wbij sobie w głowę że tego już było za dużo i niech przestanie Ci na Nim zależeć. Zobaczysz jak On zacznie wariować. ' wyebane ' to słowo w tym przypadku jest receptą.
×