Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Anastazja 88

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3053
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Anastazja 88 wygrał w ostatnim dniu 30 Marzec 2020

Anastazja 88 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

411 Excellent

11 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

10951 wyświetleń profilu
 1. Anastazja 88

  Pytanie o szanse

  To chyba tylko facet może zadac takie pytanie kobiecie . Bo w drugą stronę - nie bardzo.
 2. Anastazja 88

  Problemy z "dziewczyną"

  W związku. ( O ile w nim rzeczywiście są )
 3. Anastazja 88

  Problemy z "dziewczyną"

  To zależy czy faktycznie jesteście w związku. Jeśli tak - to w życiu Warszawy nie powinno mieć miejsca takie zachowanie. Jeśli Ona nie wie że Ją kochasz to miłość okazuje wszystkim. A jeśli wie że Ją kochasz to widocznie nie czuje tego w procentach do Ciebie.
 4. Wszystko zależy od tego czy : masz ambicje się kształcić bądź zmienić pracę by sobie ( komuś ) zapewnić lepszy byt. Czy to tylko kaprys ,by nie gnić w tym samym miejscu bo masz dość. I tak ! To drugie to znak na złe samopoczucie. Bądź chęć zmian.
 5. Anastazja 88

  "Majgnięty" problem z teściową

  Ja to widzę inaczej : bezwarunkowa miłość jest tylko : dziecko - rodzice. I gdy po tylu latach się wypaliło małżeństwo to mamusie pod piedestał uniósł. I nikt w tej sytuacji by mi innych racjonalnych związków nie narzucił jak: mąż mnie już nie kocha ,jestem bo jestem , drażnie Go własną egzystencja w wspólnym domu. Ja pewnie bym się kapła i odeszła w takiej sytuacji co Ty zrobisz ? To Twoja decyzja.
 6. Anastazja 88

  Co myśli kobieta, kiedy napisze do niej były

  Ja mam kontakt z byłym do dzisiaj. Nawet od czasu do czasu się widzimy. Zakonczony temat już dawno a zostaliśmy przyjaciółmi na zawsze. Także można mieć dobrą relacje.
 7. On musiał kilka lat nie szanować kobiety. I odpuściła.
 8. Możliwe. Bo gdy kasa jest z jednej i drugiej strony to wszystko można. Ogarnąć dom , pasje , rozrywka. I nikt nie ma do nikogo problemu gdy ludzie podzielają podobne pasje. Gdy jest na opak - brak kasy ,gry to finalnie rozwód. Bo kto wytrzyma.
 9. A to , to też popieram. Że Gdy facet pracuje to niech kupią lepszy sprzęt i pograją z całą rodziną. Dzieci / żona.
 10. Ale duże pieniądze a nie mieć nic i grać i cała rodzina pogrążyć to różnica. Różnica też by była gdyby grał a pracował to każdy ma prawo. Jedni ludzie idą na basen i tam spędza 2/3 godziny inni las ,siłownia itp. Ale nic nie robiącego faceta usprawiedliwiać to jak - łobuz który co drugi pali trawkę , gra i wpuść do siebie na swoje włości ? Gotuj ,sprzątaj ,miej dzieci ,ogródek i przy wszystkim rób za taki żywot to ja bym podziękowała Nic nie robić = kasa ,dzieci ,sprzątaczka ,wycieczki. Bądź żona która lubi sama z siebie posprzątać ,ugotować ale ! Żeby wszystko było do tego stopnia ograniczone ? Jak powyżej.
 11. Nie bierzesz tego pod uwagę że niektórzy gracze nie mają nic - pracy. Jakich kolwiek środków do życia i wyniszczają nałogiem cała rodzine tej kobiety facet to nie biznesmen , finansista. Tylko gamoń. Który nic z siebie nie da , nie dba + goło dopiec.
 12. Nie każdy ma kasę. By tak lekko żyć. I nie klòć się z ludźmi. Bo każdy w tych czasach dość się nayebie by małe masełko osełka kupić za 4 zł. Gdy chce zjeść coś lepszego. *Osełeczka mini górska 3,49. Uwaga ! Na gora 4 bułki. A co dalej
 13. Anastazja 88

  O co mu chodzi?

  Nie miałam nigdy od byłych bloka. I nie miałam epizodu w życiu by mieć pół roczny związek. Człowiek który Cię traktuje od samego początku poważnie - nie kończy związku po pół roku.
 14. Ja to bym nie brała w życiu ślubu. Wolała bym być z kimś szczęśliwa bez obrączki. Bądź ślub wsiąść w wieku 60 lat by to przypieczętować. Nasze wspólne życie.
 15. Ilonka tak. Ale ładna kobieta. Na prawdę. Sympatyczna ,pełna energii.
×