Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Anastazja 88

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2548
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Anastazja 88 wygrał w ostatnim dniu 30 Marzec

Anastazja 88 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

336 Excellent

5 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

6735 wyświetleń profilu
 1. Co się dzieje takiego ? Bo nie rozumiem ? Żylaki wyjdą ? Raka się dobawisz ? Seks jest ważny gdy ludzie się rozumieją. Współgraja. Potrafia z sobą żyć ,mają wspólne pasje , zainteresowania. Żyją i się kochają fizycznie i psychicznie
 2. Anastazja 88

  Ale wstyd.

 3. Anastazja 88

  Ale wstyd.

  A ja pierwszy post napisałam w ironia ' my być Polska w Polska się urodzić. No ale taka prawda tak powinna powiedzieć - JA I MOJ FACET ZYJEMY W PL. Tutaj mamy inne prawo i zasady niż w Anglii. Rozumiemy że tam jest więcej swawoli ale to jest Pl i w niej Cie dziadku kochany ugoscimy ' z uśmiechem. Są różne Państwa i tradycje jak i prawa a wstydzić się normalnych zasad ? Czemu ? Nie robimy nic złego. Nie mamy to co inne kraje mają. I co z tego . Mieć każdy legal to czymś lepszym jest? Jak ktoś chce innego życia to wyjeżdża do Czech ,Anglii , Holandii. Chciał CZEGOŚ INNEGO OD ŻYCIA - Wyjechał tam gdzie może realizować to co ma w głowie pod własnym wzgledem - lepsze zarobki ! Okey wyjedzie niech wyjeżdża bo w Pl się nie dorobi. Zna j. Chce otworzyć firmę która w Pl z pewnością upadnie - niech bierze rodzinę i wyjeżdża proste czuję się źle w tożsamości własnej za granicą poczuje się kimś - niech wyjeżdża i jest szczęśliwy. Nikomu nie bronie prawa do szczescia .
 4. Anastazja 88

  Ale wstyd.

  Czemu ? Ja tutaj na Kafe od czasu do czasu jestem. Ciebie akurat nie znam. Pewnie z 2 MSC tutaj góra jesteś.
 5. Anastazja 88

  Ale wstyd.

  To wiem czytałam nie raz. chyba to Ty. Bo tutaj był taki chłopak co Go niestety okradli na aparat fotograficzny - dopki itp. Niestety ćpuny to ćpuny !
 6. Anastazja 88

  Ale wstyd.

  Tak jest. Dlatego trzeba nawet w życiu posłuchać każdej możliwej strony. Wysłuchać a nie beblać. Przespać się ,zakodować w głowie najważniejsze sprawy i dopiero wtedy dojść do jakiegoś wniosku. A nie jak ludzie ' słowo usłyszą ' a zdanie jedno zdanie głupie zmienia kontekst. Totalnie. Idzie powiedzieć np ' zrobiłam dziś dużo ' i człowiek myśli ? Yhm dużo spoko ja też dużo zrobiłem - byłem w pracy ,wrovilem i poszłam spać. Kwestia rozmowy. ( I to jest logicznie dużo 8 h ktoś pracował od 6 rano ,przyszedł przespał się + coś ) a inny podobne czynności + full innych w ciągu od 15 do 22 i to jest ' tylko ' pojęcie względne. Dlatego tak ważne jest rozmawiac szczerze. I otwarcie.
 7. Anastazja 88

  Ukrainka poderwala mojego kolege

  Czemu ? Ja korzystam z wycieczek aczkolwiek pieniądze mam. Lubię ludzi. Porozmawiać na różne tematy , człowiek coś zobaczy. Odchami się. Każdy do domu . Miło wspomina. Jak ktoś ,coś zaproponuje. Jest mi miło. O nie jestem dzikus. By robić jakieś głupie podchody. Spodoba mi się - jedne ,dzięki za zaproszenie na pewno będę '. Proste. Ludzie komplikuja życie - myśleniem. Myśleć trzeba w ważnych sprawach i tym co się mówi i robi.
 8. Anastazja 88

  Ale wstyd.

  Tak , dokładnie. Tacy oszuści że ja bym za gazetę 1,99 nawet nie dała neta każdy ma i często coś wyskoczy ale lepiej czytać słowa 'pi razy drzwi '. Bo zauważyłam np na pewnej stronie ,dziennikarze byk na byku walą - nie wiem czy to w pośpiechu. I takie bzdury i takie wałki co się potem okazuje. Kto im za to płaci. Społeczeństwo że durni ' niby wykształconych czytają ... Co w prostym zdaniu dwa te same słowa napiszę np : wiewiórki ,bizony i wiewiórki takiemu przygrzm / ocic za ścieme i za to co pisze to mało.
 9. Anastazja 88

  Ale wstyd.

  Ludzie. Nie Jan Paweł II. Ludzie są tak zachłanni że ile by w dup / SKO nie włożyli siana to mało. Czemu ? Dziś np ma ktoś Wszystko a tacy ludzie są na świecie że nawet ich ubierają a dalej wybrzydzają. Można mieć ! Nikt nikomu nie zabrania po to się człowiek kształci , pozycję zdobywa by spełniać marzenia ale takiemu człowiekowi co w życiu nie skakał ręki ani mózgu to takiego kopa w ty/ łęk zasadzić. Na Jego imieniu nawet czyż to nie kasa ? Gdy gazeta wypuści plotkę w świat ? Oczywiście że kasa. Nagranie coś co będzie kontrowersyjne. A oczywiście że ludzi zaciekawi i tych religijnych i tych nie. Ponad to w wiadomościach coś puszcza co się dzieje - nowa kasa. I tak to działa. Same kłamstwa dla kasy. A nagłówek by przyciągną. Każdych spraw to dotyczy - aktorstwa ... Wszystkiego. Banda kłamców. Bo to jest biznes jak i dziś księża to robią. W tych czasach jaki młody człowiek pójdzie na księdza z powołania ? Jaki ma fundament i prawo by nie zbłądzić. ? Przecież logicznie - młodzi ludzie nie wierzą bo nie mają podstaw nawet do tego.
 10. Anastazja 88

  Ale wstyd.

  Bo ludzie to tworzą taką wizję wszystkiego ,wszystko potrafią zmrawic - naturę , rodzinę ,kłamać ... Totalnie Wszystko zmrawic. Plus choroby a kto jest winny raka ,i wszystkim epidemia ? Człowiek. Oczywiście i jak ktokolwiek ma pomyśleć w ramach kryzysu o Bogu ? Gdy czlowiek wymyśla leki co sam namrawil.. przecież Ci ludzie mózgu nie mają. Kasa nic więcej. Popyt. I ludzi robić jak robotów. Teraz też za tym co się dziś dzieje ,- stoi człowiek. Bo emeryt nie ma prawa po 30 latach budowania dróg , w kopalniach itp - opalać się na działce. Wiesz jak się czasem czlowiek przypatrzy i pomyśli to na pewno w tym zabieganiu - nie uwierzy w Boga. Nie zastanowi się bo Bóg dziś jest kimś - śmiesznym. Jak Jan Paweł II . Którego już nawet kilka lat nie minęło i mieszaja w niesnaski Watykanu. Mieszkam w górach ,jeżdżę w góry żaden góral nie jest takim popap / rańcem. Ten człowiek miał powołanie. To Nasz jedyny Polak Papierz - księża niech robią co chcą to inna bajka. Ten człowiek był i jest wyjątkowy.
 11. Anastazja 88

  Ale wstyd.

  Powiem Ci tak - nawet pisze jasno że księża i zakonnice dość odpokutuja. Chyba najbardziej żałośnie jak można bo ślubowali i przykład mieli dać ludzia. A w zamian tego - bogactwo ,biznes i krzywdzenie dzieci + hipokryzja. Zostaw ten temat - księży. Uwierz mi że jak Bóg serio istnieje to bardziej będą płakać niż my. Patrzmy się ludzi i Nas.
 12. Anastazja 88

  Ale wstyd.

  O tak. Spoko są ludzie co nie wierzą. Ja np wierzę jak inni ludzie i okey ! Tęcza mi się zawsze kojarzyła z porankiem po rosie i deszczu. Odrodzenie ,coś pięknego a te gnidy wybrali akurat kolory tęczy i z Panem Bogiem to porównują . Żałosne.
 13. Anastazja 88

  Ale wstyd.

  Mamy swoje za uszami. Pewna teraz aktualnie historia mnie poruszyła. Ale potrafimy się wspierać w trudnych czasach i nie mówię tu animowo - jak ludzie się gnoja np przez neta. O nie ! Na żywo potrafimy komuś pomóc. Ruszy Nam serce. W neta nie należy tyle patrzeć a przynajmniej wrogie teksty czasem kogoś zakompleksionego co z złości napiszę - brać do siebie. Bo w rzeczywistości jest inaczej. Nie wbijesz noża ,nie obrazisz a pomożesz. Normalne. ...
 14. Anastazja 88

  Ale wstyd.

  Oczywiście że oburza. Wszystkim odbiło. Na prawdę pod względem seksualności brak hamulców i człowieczeństwa. I nawet księża na ten beret odwaliło. Szatan nic więcej. Nie idzie tego jakoś inaczej wyjaśnić. Tak zmanipulować ludźmi różnymi. Tyle pokus świńskich. Mega dużo złośliwości ,zazdrości. Zawiści. Coś strasznego. Jeden ,drugiemu by z gęby wyjął.
 15. Anastazja 88

  Ale wstyd.

  Po za tym zawsze uważałam TĘCZE NA NIEBIE ZA COS PIEKNEGO. Od kad jest tęcza LGBT takie gnoje zbezcześcili takie zjawisko piękne na niebie. Wstyd. I przykro.
×