Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ONA83

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3271
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1375 Excellent

9 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

15017 wyświetleń profilu
 1. ONA83

  pas cnoty dla niego

  Po ślubie pas cnoty też może się przydać, jeśli obrączka nie jest wystarczająca, żeby facet nie zdradzał.
 2. ONA83

  Kto będzie ojcem ??

  Jeśli komórka jajowa już jest i czeka to odp. nr1 bo jego plemniki pierwsze do niej dotrą. A jeśli jest przed owulacją to te, które są bardziej żywotne i w ogóle doczekają, czyli odp.2 Jak nie na biologi to na przystosowaniu do życia w rodzinie było kiedy może dojść do zapłodnienia
 3. Uprawiałaś seks w dni niepłodne, bo owulacja jest 14 dni przed miesiączką, więc nie ma możliwości żebyś w ciążę zaszła.
 4. ONA83

  Sex a życie?

  Nie ma sensu męczyć się z kimś na siłę. Nie z każdym da się stworzyć udany związek mimo, że się bardzo chce.
 5. ONA83

  Problem z początkami seksu w związku

  Wyluzuj seks to nie egzamin, to przyjemność
 6. ONA83

  Pomocy

  Zastanów się dlaczego pije. Zabawa w dom go przerosła, może już zachowujesz się jak żona mimo, że jeszcze nią nie jesteś(wymagania , obowiązki). Może stres zmęczenie w pracy....depresja, czy inne problemy ze zdrowiem.Najpierw trzeba wyjaśnić dlaczego sięga po alko, tylko nie robienie awantury, że dzisiaj znowu pije, tylko spokojna rozmowa o problemach na trzeźwo.....ale generalnie nie wróży to dobrze na przyszłość.
 7. Czepiasz się, mąż i tak już dużo robi, taki podział obowiązków to mógły być jak Ty byś chodziła do pracy i wtedy moglibyście ustalić, że co drugi tydzień to on w weekend wstaje rano. Kobiety co wy macie z tym pomaganiem? A czy wy pomagacie facetom w ich obowiązkach typu koszenie trawy, czy odśnieżanie w zimie?
 8. ONA83

  Boje się seksu

  Najpierw musisz mieć faceta, a potem możesz się zastanawiać nad seksem. Skoro nie masz z kim tego robić to w zasadzie problem cię nie dotyczy. To jakieś durne prowo i durne rozważania. Jak ktoś uważa, że seks jest bee to jest sam i tego nie robi.
 9. ONA83

  Pulsowanie ...

  Hmmm fajne fajne, ale raczej po stosunku, bo tylko pulsowanie to trochę za mało
 10. ONA83

  Choroby weneryczne

  Kurde a jak wg. jego teorii dochodzi do zakażenia kobiet? Od drugiej kobiety?
 11. ONA83

  Choroby weneryczne

  Uświadom go, że mimo iż nie ma objawów może być nosicielem.
 12. ONA83

  Seks i zdrada ???!!!

  Widocznie jak do Ciebie w ten sposób zagadywał to Ty miałaś wtedy jakieś fochy i zapewne umyśliłaś sobie, że o Ciebie musi ciągle zabiegać i adorować , a Ty łaskawie w zamian dasz mu się bzyknąć.Z jakiegoś powodu ze swoimi potrzebami nie zgłosił się do Ciebie tylko do innej bardziej chętnej. Seks w związku raz w miesiącu???i to pewnie jak zasłużył..,. Porażka
 13. ONA83

  Brak orgazmu

  Czasami wystarczy odpowiedni mężczyzna(zrobi coś inaczej) i dużo uczucia, wtedy samo się dzieje naturalnie. Jak się tak robi to mechanicznie wg. jakichś wyczytanych w necie czy poradnikach technik to nic z tego nie wyjdzie.
 14. ONA83

  Waginoplastyka

  Chwila ....nacina się krocze, nie pochwę, więc nie bardzo widzę związek. Jak uważasz, że jest Ci to potrzebne to nic mi do tego, ale są jeszcze ćwiczenia na mięśnie Kegla i to w zasadzie może wystarczyć.
 15. ONA83

  Czy sa tu panie z lubelskiego ?;)

  Nie, ale co nieco słyszałam.
×