Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ONA83

Zarejestrowani
 • Zawartość

  837
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

271 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

2107 wyświetleń profilu
 1. ONA83

  dlaczego nie ma oralu?

  Coś w tym jest, że z odpowiednią osobą wszystko wychodzi zaskakująco dobrze. Nie trzeba się zastanawiać, planować, stresować. Samo się dzieje i jest cudownie.
 2. ONA83

  dlaczego nie ma oralu?

  Dokładnie, jakieś granice jednak są.
 3. ONA83

  dlaczego nie ma oralu?

  Zgadza się, ja miałam podobną reakcję na widok lodzika po analu.
 4. ONA83

  dlaczego nie ma oralu?

  Całowanie to pewnie jeszcze przejdzie, gorzej chyba z oralnym po wytrysku.
 5. ONA83

  dlaczego nie ma oralu?

  Haha, raczej ciśnienia, zdarza się
 6. ONA83

  dlaczego nie ma oralu?

  Chyba też trochę zależy czyja jest to sperma. Jeśli ukochanego mężczyzny to naprawdę nie widzę problemu. Ale jeśli chodzi o przypadkowe znajomości, albo układy jak w temacie to faktycznie obrzydliwe. Tak samo w drugą stronę, chyba mężczyzna nie wyliże cip/ki lasce, co do której nie ma pewności, czy tam nie ma spermy innego.
 7. ONA83

  dlaczego nie ma oralu?

  Ale w seksie chyba chodzi właśnie o to żeby zrobić przyjemnie drugiej osobie, zwłaszcza jeśli do tej osoby się coś czuje. Jeśli dbamy tylko o swoją przyjemność i tylko oczekujemy aby ktoś nam zrobił dobrze to trochę słabo.
 8. ONA83

  dlaczego nie ma oralu?

  Dla mnie seks oralny jest jakby wyższym poziomem, robi się to z kimś naprawdę bliskim zaufanym. A skoro to jest tylko jakiś układ bez głębszych uczuć no to i tak intymnych pieszczot nie ma.
 9. Eee, we śnie to by chociaż jeszcze cycki pomacał
 10. 3 miesiące i wczesny etap? To ile Ty masz lat, bo jak 16 to ok rozumiem, ale jak więcej to dziewczyna pewnie się zaczyna zastanawiać czy z Tobą wszystko jest w porządku.
 11. Mi podczas snu zdarza się, ale tak od samych fantazji, bezdotykowo to nie ma szans(przynajmniej mi się nie zdarzyło) Swoją drogą to nie wiem czy to porządane u faceta, bo jak już dotknie prawdziwej kobiety to będzie pewnie koniec zabawy.
 12. ONA83

  Stan wyjątkowy

  Po prostu mam się zgłosić 'natychmiast' , czyli do 5 godzin po ogłoszeniu mobilizacji, dlatego zaczęłam się zastanawiać, czy ew.ogłoszenie stanu wyjątkowego wiąże się z mobilizacją wojsk, czy to będą jakieś oddzielne rozporządzenia.
 13. ONA83

  Po ilu latach nudzi się mąż?

  15 lat po ślubie i ogólnie 21 lat razem, nic mi się jeszcze nie znudziło i raczej tak już zostanie
 14. Mam nadzieję, że nigdy jeśli to jest prawdziwa miłość. Jestem z mężem 15 lat po ślubie (21 w ogóle razem) i nic mi się nie znudziło, nadal go kocham i pragnę.
 15. ONA83

  Stan wyjątkowy

  Ja tą kartę już mam i w razie nie stawienia się w terminie grozi kara od dwóch lat, a przy stałym uchylaniu się od pięciu. Z resztą nieważne, nie ma co gdybać, tak tylko mi to dzisiaj do głowy przyszło.czy możliwe, że będzie aż tak źle, że ściągnął ludzi z rezerwy?
×