Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość12345678

Zarejestrowani
 • Zawartość

  76
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

15 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Gość12345678

  Gooosia w Ameryce

  Ja w ogóle nie wiem , co się tak posrałyście z tą Gosią, kontent dla 6 latek i tyle
 2. A jakież On miał cudne laczki przy obieraniu Marchewki
 3. Można zablokować i nie istniejesz, pffff
 4. Alko musiało srogo wejść, no niech się bawią, ciekawa jestem czy potem był sex, czy poszedł na dół na porno kanapę
 5. No mały w tym kombinezonie do spania to hit
 6. loga Kleina,Bossa, to żenada,sama mam Kleina to się wstydzę nosić( kupiłam w zaćmieniu umysłowym, chciałam sprawdzić czy lepsza jakośc, nie, tak samo jak bluzka za 12 zł niestety, za to okulary korekcyjne Chanel,Dior, Dolce&Gabbana są super, nie widać logo , a kto wie ten wie co to za marka),kojarzy to się z podróbami z bazaru,żeby miał chociaż loga, Hermes, Balenciaga, Fendi, itp. to jeszcze, ale wiadomo że klasa jest wtedy kiedy masz koszulkę ,bluzę za 15 tys. i loga nie widać to jest ok,wtedy wiadomo że się ma kasę i nie zwraca się uwagi na oczojebny napis.
 7. Powinna sobie kupić takie atrapy książek, ładnie wygląda, więcej im nie trzeba, tak sądzę
 8. Siwa jest jak woda,gdzie ją wlejesz, taki przyjmie kształt, widać po relacjach z małym ,On ją ukształtował od początku, na niekorzyść niestety.Nie wiemy czy czyta kafe, może przegląda od wielkiego dzwonu, może codziennie tu wpada, moze nawet udaję tutaj jakąś hejterkę i piszę ,ale damessa , jeśli to czytasz,ogarnij się , bo młodość przemija,a ty głupia jak but jesteś, ciekawe czy jedno zdanie po francusku wydukasz, nie sądzę...
 9. Ale napruta na story, bełkocze na tym grilu
 10. O jeżu kolczasty... jak się posunęła,opuchnięcie, syfy, miazga jednym słowem,Siwaaa, przestań pić,ja też miałam taką twarz, ale się ludziom nie pokazywałam,musi mieć zajebiste poczucie własnej wartości, albo ma to gdzieś,nie wiem.
 11. Nie oglądam często jej produkcji, ale wlazłam na story, matko , jaka Ona opuchniętaNo i oczywiście grill nocny z alko🥳Siwa, serio idź na terapię, jest źle, sobie robisz na złość, nie nam.
 12. Do czasu...z 2 lata temu? Wyniki na cholesterol miał złe, a wątroba? Na bank otłuszczenie przy tym co jedzą i piją, niestety po 30 tce siada wszystko, a tu jest zaoranie spore, zdjęcia ze ślubu pokazują jak przytyli przez te 3 lata?
 13. Te vlogi to dobry materiał dla terapeuty, psychologa i psychiatry, schemat uzależnienia jest zawsze taki sam, zaczyna się od małej ilości alko, tylko dla przyjemności, rozluźnienia, potem szuka się okazji, jakiejkolwiek, równia pochyła, na jej miejscu , nie kręciła bym tych alko wyskoków, nie dodawała zdjęć na story, to widać gołym okiem, że problem istnieje i wzrasta, jak była sama, nie było to widoczne, Mały bardzo ją wciągnął w alkoholizowanie się
 14. Siwa jest alkoholiczką, powinna sobie z tego zdać sprawę, to napisałam ja, trzeźwa alkoholiczka
×