Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Fluer

Zarejestrowani
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

11 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Luzu to ty masz za dużo na synapsach mózgowych. Też znam Wojcia, mówił mi, że ciebie nie zna.
 2. A ja jestem kuzynką Adriana i mówię ci, że się nie znali przed programem. Tyle co są warte twoje rewelacje. Pociskasz takie głupoty, że to głowa mała. Już widzę, jak TVN podpisuje umowę, że za urodzenie dziecka dodatkowy bonus i za brak rozwodu też dodatkowe pieniądze. Serio - mniej oglądaj Trudnych spraw, więcej czytaj książek, bo po prostu żal dupę ściska, jak się czyta takie piramidalne wymysły.
 3. Wtedy właśnie powinni wkroczyć eksperci z koziej dupy, którzy powinni mu wytłumaczyć, że nie jest w typowym związku i że to nie jest czas na wywalanie kart na stół, kiedy już na wstępnie dziewczynie facet nie przypadł do gustu. Kobiety nie przywiązują aż tak wielkiej wagi do wyglądu. Ile z Was miało tak, że początkowo facet nie był w Waszym typie, ale w miarę poznawania go, kiedy odsłaniał swoje cechy, typu zaradność, pracowitość, uczciwość, opiekuńczość, poczucie humoru i dobre serce, to budziło się uczucie. Sama jestem w takim związku. Skoro więc na wstępie dali jej paszkwila (złośliwe, też tak uważam, że poświęcili ją dla kontrowersji i żeby coś się działo), to należało mu wytłumaczyć, że ma się ogarnąć i pokazać z najlepszej strony (o ile taką ma), a nie z najgorszej. Paradowanie w tym stroju to nie jedyne, przecież na jej oczach flirtował niby z ex, zajmował się nią na imprezie itd. Dziewczyna i tak miała ocean cierpliwości. Powiem tak - w tamtym momencie na imprezie powiedziałabym producentom, że żegnam i spotkamy się w sądzie, za upokorzenie i celowe wprowadzenie do programu człowieka totalnie niepoważnego, który nie wiadomo po co poszedł do programu. Samo to, że gość mieszkał w tym wieku w akademiku i żywił się żywnością w proszku, nie miał naczyń, ani żadnego planu na życie, świadczyło o tym, że nie nadaje się do żadnego związku. Twórcy programu zrobili świństwo. Serio - rozwód na koncie przed trzydziestką, to nie jest coś, czym można się chwalić i jest to takie "nic". Pomijam, że jakim cudem polskie prawo nie zabrania zawierania związków małżeńskich, w których narzeczeni spotkali się na minutę przed przyrzeczeniem. To w ogóle legalne?
 4. Fluer

  Kiedy wrócą goście?

  E tam. Ja na kafe spędzałam sporo czasu. Stronka wisiała w tle i w przerwach od pracy sobie coś tam pisałam. ruch był duży, ciągle coś się działo, ktoś dyskutował i był sens. Obecnie jak widzę, że ostatni ktoś napisał coś 6 godzin temu, to nawet nie wchodzę. I sądzę, że tak robi masa innych ludzi. Nie chce nam się i tyle. Jeśli chodzi o mnie, to mogę porównać swoją obecną aktywność jako około 2-3% poprzedniej. Inna sprawa to taka, że wiele razy cała kafeteria mi się nie ładuje. Jest błąd 502 i tyle. A że mam co robić w życiu, to macham ręką i się poddaję. Z takich yebniętych spamerek to mogły być góra 2-3 osoby. Myślę też, że jedna z nich jest normalnie zarejestrowana i wypowiada się nawet w tym wątku, przywołując temat odpowiadających sobie kr.e.tynek. Tak, lisiefarbowany, ciebie mam na myśli. Reszta była normalna. I ci normalni też się nie logują, nie rejestrują. Spora część robi to celowo, żeby zmalał ruch na stronie i żeby Kafe wróciła do poprzednich ustawień.
 5. Fluer

  Co to za cenzura na Kafe?

  Dokładnie. Poza tym - wiedząc to, że osób piszących będzie automatycznie mniej, to i pisać się nie chce. Przecież forum polega na dyskusji, a nie na tym, że ja piszę, a inni czytają. Jakby mi na tym zależało, to bym blogaska założyła. Tak więc pozostaje poczekać na powrót do "gości", jak sami zobaczą spadek kliknięć i ruchu na stronie, szybciuteńko wrócą do dawnych zasad. Reklamodawcy nie lubią płacić za nic.
 6. Fluer

  Co to za cenzura na Kafe?

  A dla mnie jest poyebane to, że założyłaś wątek, w którym gratulowałaś kafe podejścia i że skończy się szambo i hejtowanie. A kiedy zaśmiałam ci się w nos, że założyłam konto łudząco podobne do twojego w kilka sekund i że to nie nie przeszkodzi temu, to strzeliłaś focha i zgłosiłaś wątek do usunięcia. Następnie w innych wątkach zaczęłaś hejtować. Jesteś śmieszna.
×