Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Aja

Zarejestrowani
 • Zawartość

  254
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

36 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Aja

  In vitro 2020

  Szczerze mówiąc nadal nie wiem co to się stało i jak. Bo ilość plemników ogółem bardzo podobna, tylko w jednej próbce wszystkie martwe. A w drogiej prawie wszystkie żywe. . . Ale tak. Nerwy niezapomniane... Emocji nie brak.
 2. Aja

  In vitro 2020

  Dziękuję. Zdam relacje jak tylko wrócimy.
 3. Aja

  In vitro 2020

  Hej dziewczyny. Zdecydowaliśmy się z partnerem powtórzyć badania nasienia jednak. Tylko te podstawowe, żeby zobaczyć o co chodzi z tym nagłym pogorszeniem i wiedzieć na pewno, że to nie jakiś błąd. I mamy wynik. 70% żywych i 5% prawidłowej morfologii. W badaniu tydzień temu - 0% i jedno i drugie. . .
 4. Aja

  In vitro 2020

  Dziękuję za miłe slowa. Jasne że dam znać. Nie ma sprawy. W której klinice masz zarodki?
 5. Aja

  In vitro 2020

  Z tego co czytam na forach i z tego co udalii się dowiedzieć w różnych klinikach, to większość klinik wstrzymała transfery. Odsylają mnie na początek maja. Że wtedy powinni już wiedzieć kiedy wznowią transfery. Z tymi zarodkami i ciążami to nie ma się co sugerować. Ja z 3 procedur miałam w sumie 8 zarodków, z czego 5 już podanych. Z tych 5 były dwie ciąże. Obie stracone w 7 i 5 tygodniu. 3 jeszcze manie czekają. A były tu dziewczyny które miały jeden jedyny zarodek. I są w ciąży, a nawet już po porodzie. Więc wogole nie patrz na to w ten sposób. Tego się nie da wykalkulować. Znam też historie dziewczyny która miała 11 zarodków z jednej procedury. Pierwszy transfer. Ciąża. Drugi transfer. Ciąża. Trzeci transfer. Ciąża. I teraz nie wie co zrobić, no nie chcą już więcej dzieci, ale nie chcą też porzucić swoich zarodków, a zostało im jeszcze 8... Więc wszystko możliwe.
 6. Aja

  In vitro 2020

  I jak? Udało się skontaktować z kliniką? W którym dniu po transferze robiłaś betę?
 7. Aja

  In vitro 2020

  Ja bym z chęcią skorzystala. Szczególnie z takim CH do których nie dodaje się cukru z zewnątrz. Tylko bazuje na naturalnym zawartym w owocach np. bo powiem że po roku diety marzy mi się cokolwiek o innym smaku.
 8. Aja

  In vitro 2020

  Ja zawsze po konsultacji z lekarzem odstawiłam, nie wcześniej, bo każda z nas jest inna. Zawsze miałam blaskti podawane i beta w 9 dpt. Może klinika już była zamknięta. Chyba lepiej dzień za długo brać niż odstawić za wcześnie. Takie moje zdanie. Ale i tak bez konsultacji z lekarzem nic bym sama nie odstawiła
 9. Aja

  In vitro 2020

  Rozumiem. Nie zamierzam. Dziękuję za wsparcie i informacje. Tylko to nie chodzi o to że jest problem z nasieniem. Tylko o to że do wszystkich innych doszedl teraz problem z nasieniem. Już bez tego byliśmy na straconej pozycji. I nagle po roku leczenia zamiast zmniejszyć ilość problemów to pojawił nam się nowy i do tego bardzo kluczowy... Ech... Odechciewa się wszystkiego.
 10. Aja

  In vitro 2020

  Tak. Pracuje w edukacji w zajęciach pozalekcyjnych ruchowych. Podpowiem nie da się on-line. A przynajmniej nie z sensem.
 11. Aja

  In vitro 2020

  Hej. Mi wszędzie gdzie dzwonię i pytam co dalej, to odpowiadają, zeby na początku maja pytać. Może coś będą wiedzieć. Ja osobiście sądzę, że wszystko powoli zacznie ruszac w czerwcu bądź lipcu. Chyba że sprawdzi się czarny scenariusz i będzie druga fala. Wtedy zapraszam na wiosnę 2021. Jak rusza szczepionki. Co do badań i invicty to co nie pomogę. Co prawda miałam już 2 poronienia, ale żadnych z tych badań mi nie zlecano. Dopiero teraz immunolog kazał zrobić trombofilie. Co do trudności. To jest różnie. Są tacy którym idzie wszystko magicznie łatwo. Nawet dużo jest takich. Obyś była w tej grupie. Ja odkąd się leczę, przeszły 4 grupy par. Po około 10 par. Zostałam tylko ja bez ciąży z hapyyemdem. Więc większości się udaje. Trzymam kciuki. Ten miejski program działa bardzo sprawnie więc może warto na niego poczekać skoro i tak czekamy. Na prawdę dużo oszczędza. A wydatki Brda się mnożyć, szybciej niż .
 12. Aja

  In vitro 2020

  Tia... Jak ja marzę żeby wpaść... I se mogę pomarzyć... Za to poczucie chumoru mi się wyostrzyło. Sex ze mną jest zawsze bezpieczny... Nawet faceta na dziecko nie byłabym w stanie złapać. . . Aaaaa..... Niestety, ludzie przy staraniach dzielą się na 2 grupy. Ci którzy po każdej porażce potrzebują ochlonac. Złapać dystans. Odciąć się od tego, i potem wróci. Że zdwojoną siłą. I tych którzy potrzebują działać, dążyć do celu, bo każdy dzień zwłoki tylko robi gorzej. I ja zdecydowanie należę do tych drugich.
 13. Aja

  In vitro 2020

  Oki. To ja już nic z tego ch danych nie rozumiem. Widać co laboratorium to inne pomiary. Bo u nas informacja że żywych powyżej 2% to norma. A powyżej 4% to rewelacja. Dobra. W... to wszystko. Mam dość.
 14. Aja

  In vitro 2020

  Epidemia minie. Kwestia za ile czasu. Dużo osób umrze, ale dużo więcej przeżyje. Taka okrutna prawda. Dobrze że masz pracę. Ja straciłam.
×