Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Susanna

Zarejestrowani
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Susanna

 1. Susanna

  Czy palicie papierosy?

  Ja dwa lata temu wyszłam z technikum i 3/4 paliło fajki niestety mówiłam przyjaciółce żeby rzuciła sle niestety nie dało się ale osobiście w sumie niech każdy robi co chce xd
 2. No taak. Snieszkuje sobie
 3. Nooo prawo do eutanazji mi się podoba xD od razu bym skorzystała.
 4. Jakie postulaty głównie popierasz
 5. Czy wy też to przechodzicie? Mam okres tak co 40-50 dni, ale ginekolog powiedział, że taka moja natura.. Dodatkowo wyszło mi sporo pryszcze ;_;
 6. Nie biorę tabletek od pol roku. Jak brałam to właśnie miałam regularny okres..
 7. Oo fajnie pamiętam go z must be the music. Sympatyczny facet.
 8. Susanna

  Omg ale ona piękna

  Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę "Lola Chuil"
 9. Co sądzicie? Chcę w ten sposób pożegnać się z przeszłością i zacząć od nowa.. czy znacie jakąś kobietę której lepiej jest w krótszych włosach aniżeli długich?
 10. Susanna

  Sciecie włosów na chłopaka

  No mi lepiej było w ciemniejszych, ale te czarne włosy już miałam dwa lata i chciałam zmiany.
 11. Susanna

  Sciecie włosów na chłopaka

  No jestem po drugim rozjasnianiu i czekam na kolejne. Mam włosy tak na poziomie piersi. Z czarnych rozjaśniam, ale myślę że zrobię się na jasna blondi i po jakimś czasie przyciemnie na naturalny brązowy kolor i je zetne w sumie te włosy już mi się mega kuszą pomimo zastosowania olaplexu.
 12. Mam 22 lat i nie widzę dla siebie żadnych perspektyw jeżeli chodzi o sferę uczuciowe. Mężczyźni widzą we mnie tylko ładna dziewczyne. Ja się już nie staram bo raz zostałam zraniona bardzo mocno..
 13. Także mój nowy cel to zbieranie hajsu na powiększenie piersi. Mam teraz jędrne i takie średnie ale ja wolę duże. Chciałabym się wyróżniać. Mama ma naprawdę duży biust a ja taki marny
 14. Id cichej wielbicielki. Myślicie że się ucieszy?
 15. Wolałam sama coś ugotować aniżeli co roku zamawiać pizze
 16. Studiuję. Nie jest głupi. Działa lokalnie w samorządzie. Inteligentny, z poczuciem humoru, ale.. Odrzuca mnie jego wygląd. Ma aktualnie ten chłopak 24 lata i już cały wylysial. Gruby jest, ma brzuch, wygląda na 40 lat. Nogi mu się układają do środka. Nosi wielkie okulary. No nie nie. Zupełnie nie mój typ. Ale przynajmniej gdyby był średni z wyglądu to byłoby super. Ciągle daje mu kosza, gdy się ostatnio spytałam dlaczego naciska to odpowiedział że desperacja xD np ogólnie on zakochany we mnie mocno, ale no nie będę siebie i jego oszukiwać.
 17. Muszę się wyprowadzić jak skończę szkole xD przyjaciółka miała to szczęście że znalazła sobie chłopaka z miejscowości która leży 500km od naszego obecnego. W sumie ona też nie ma tam kolorowo. U nas w mieście to większość alkoholicy i cluneria. Albo z wyglądu nie wydarzeni. No masakra.
 18. Od miłości do nienawiści mały krok
×