Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Susanna

Zarejestrowani
 • Zawartość

  118
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Susanna

 1. Ja przez kilka dni Mel b ale straciłam motywację
 2. Zawsze mogę ją zablokować i napisać samo a "s z końcówką j", ale nie wiem na serio jak to zrobić. Ma przyjechać w połowie czerwca do naszej wspólne miejscowości. Na codzień mieszka 500km ode mnie. Nie mam pomysłu jak to zrobić.. Nie chcę więcej jej widzieć i słyszeć..
 3. 22. Wiem, wiem. Po prostu chyba za bardzo się zamknęłam w sobie.. Muszę być silna.
 4. Oczerniala mnie przy swoim chłopaku i kolegach. Zawsze mnie ppznawala z najgorszym towarzystwem a w konsekwencji miałam z tymi ludźmi problemy, nagaduje na mnie dziwne historie trzeciej znajomej. Zawsze jak przyjedzie do naszego miasta to musi zrobić jakąś aferę, ma problem z alkoholem.. To wszystko źle wygląda, po prostu mam tylko ja i twkie w tym. Ciocia mi powiedziała kiedyś, że jest jaki człowiek to jest ale ważne że chociaż taki jest ktoś w życiu, bo nie warto być samotnym
 5. Jakiś wypadek, jakaś straszna sytuacja do której wracacie wspomnieniami z gęsią skórka i potem na czole? Np. Zadławienie, wypadek samochodowy lub inne nieprzyjemne wydarzenia?
 6. Masakra, jak to można wytłumaczyć racjonalnie? jak dobrze, że żyjesz..
 7. Jak ja bym chciała wrócić do 2015..
 8. Przeciwbólowa? Nie już to tak mocny ból jak na początku ale nadal boli a na opakowaniu pisze, żeby następna tabletkę wziąć po dwóch godzinach. Co silniejsze od ketonalu?
 9. Dla mnie to interesujące. Miałeś ciekawe przeżycie
 10. Proszę, napisz. Jestem zdania, że takie historie mogą kogoś w jakiś sposób czegoś nauczyć i przestrzec w życiowych sytuacjach.
 11. No bo jest to najsilniejszy lek bez recepty a i tak mnie po nim boli brzuch tylko nie bardzo mocno tylko średnio nie mam jak iść do lekarza
 12. Jak wyżej problem pojawił się 2 lutym. Były to z początku małe pryszcze które sweezialy później zaczęły się robić większe i zaczęłam to zdrqpywac a później wyciskac. Głupia ja.. Nigdy nie miałam trądziku a tu teraz takie coś z dwóch pryszczy mam dwie dziury z których się Sączy jakąś wydzielina posnwrowalam ocenieeptemm. Wcześniej smarowalam mascia ifhtiolowwa i tormentiolen i nic nie pomagało. Czy ja będę mieć blizny? Mam obrzydliwe plecy aż się popłakałam..
 13. Znamy się od 1 klasy podstawówki. Po prostu muszę zerwać z nią kontakt. Zbyt wiele złych rzeczy się pomiędzy nami wydarzyło. Wiem, że byłby to dla niej cios. Ona mieszka w innym mieście, wyprowadziła się do chłopaka. Mam od niej spokój, w rodzinnej miejscowości jest kilka razy w roku, ale pomimo to nie chce dłużej tego ciągnąć.. Ona zawsze chciała mojego potknięcia, wyprowadziła mnie w nałogi a później zostawiła z problemem. Do teraz się ciągną za mną demony przeszłości. z jednej strony chce zerwać kontakt bardzo a z drugiej nie mam odwagi. M
 14. Ktoś z was korzystał z usług wróżek i czy się sprawdziło? Ostatnio ten temat mnie zaciekawil gdy oglądałam kanał na YouTube 7 metrów pod ziemią gdzie występowała wróżka, która niemal wszystko czyta z kart i przewiduje przyszlosc
 15. Ja już oglądam drugi tutorial i xa Chiny nie mogą narysować ładnych kresek
 16. U mnie to samo odpuszczę sobie. Chciałam się czegoś nauczyć na kwarantannie
 17. W sumie racja, nie każdej pasują
 18. Susanna

  Zdrada, kobieta, która zniszczyła mi życie.

  Oby było dobrze. Może zrozumiał jaki wielki popełnił błąd. Człowiek się uczy całe życie.
 19. Susanna

  Zdrada, kobieta, która zniszczyła mi życie.

  Młoda jesteś bardzo. Nie uważam, że seks to tylko chwila przyjemności. Zależy też kto jaką ma moralność. Ja bym nie potrafiła wybaczyć zdrady, ciągle bym się poeownywala co by mnie w ostateczności zniszczylo.
×