Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

blada doopa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  978
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

76 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. blada doopa

  Doradzcie co byście zrobili

  nie możliwe abyś nie mogła z nikim żyć w zgodzie pod jednym dachem, jak nie z facetem to z kobietą, obojętnie, coś na spółke aby mniej wydawać i wszybciej spłacić te długi. Albo zwijaj żagle i za granice daleko gdzie nikt cie nie znajdzie. Faceta taki problem dziś poznać?
 2. baby są durne, zawsze szukają dziury w całym, jakaś wada genetyczna?
 3. to powodzenia życze wynajmować całe życie
 4. blada doopa

  Zalamama

  popatrz naokoło na plage samotnych matek..... jakieś pytania?
 5. Po co wam znajomi? do porównywania osiągnięć i obrabiania nawzajem doopy? Bo tak teraz jest. Każdy chwile pogada, co tam robisz, co tam masz, pokaż zdjęcia, zaraz porównywanie, jak masz gorzej to cie wyśmieją, jak masz lepiej to cie potem ignorują i przestają się odzywać, no bo jak to kur'wa może być. Większość ludzi to niemiłosierne, wredne, podstępne, zazdrosne kur'wy. Jak nie potrzebują cię do chlania albo do plotek i porównywania to się nie odezwą. Tępe bydło. Ludzi na poziomie którzy mają wywalone na to co masz i co robisz, którzy chcą się kontaktować tylko bezinteresownie, ot tak bo, jest niewiele. Tępe bydło nikomu nie potrzebne. Niech się dalej lansują, porównują, skaczą po palmach czy co tam potrzebuje ich chora psychika. Większość ludzi to zyeby. Jak traficie na te 2-5% równych to gratulacje, ale to jak wygrana w loterie. Niestety trzeba do tego przywyknąć.
 6. blada doopa

  Jestem po 30-stce i nadal nie mam męża

  ogólnie to jesteś połowe drogi w czarnej doopie, jesteś już 3cia kategoria jako 30stka, zaraz 40stka i 4ta kategoria, ewentualnie jakiś młody poćwiczy na MILFie i na tyle możesz liczyć, niestety czas nie jest dla was kobiet łaskawy
 7. niech gniją, zmarnują najlepsze lata i potem wielki żal
 8. po czym takie stwierdzenie? przestań w patologii się obracać to normalnych zobaczysz
 9. jak nie masz kredytu i wynajmujesz i stracisz prace to co wtedy? ta sama czarna doopa, kasy nie ma i kop w doope pod most
 10. to wynajmuj przez 30+ lat, w sumie do końca życia, a ceny wynajmu tylko idą w góre co roku. Kredty kiedyś spłacisz i koniec a wynajem to dożywotnie płacenie.
 11. nie zapłacisz za wynajem to też wylecisz, więc jaka różnica? Spłacasz komuś mieszkanie które wynajmujesz, bo szansa duża że też kupił na kredyt. Druga sprawa, jak nie kupisz na szczycie to zawsze możesz sprzedać mieszkanie i może nawet odzyskać to co wpłacone albo i mieć zysk. Pałe masz z matematyki sieroto.
×