Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Srebrna

Zarejestrowani
  • Zawartość

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
  1. Dziewczyny proszę o pomoc. Szukam włosów clip in do zagęszczenia fryzury ślubnej, niestety nie wiem z jakiej firmy je kupić? Doczepiane. pl, Luxy czy może Cosmoshop? Które będą lepszej jakości?
  2. Podbijam temat, może ktoś się wypowie?
  3. Tylko, że u mojej córeczki wygląda to inaczej. Uszka ma przyległe do główki tylko ich płatki są zagiete ku górze, tak jak widać na zdjęciu : https://iv.pl/image/GrICFAr
  4. Dzień dobry, moja pięciomiesięczna córeczka ma zagięte ku górze płatki uszu. Urodziła się z takimi uszkami, chociaż na zdjęciu usg 3d ma normalne uszka. Nie wiem co robić, czy istnieje jakaś niechirurgiczna możliwość korekty takiego defektu, teraz, póki uszka są bardzo plastyczne? Dodam, że nie jest to wada genetyczna, nikt z rodziny nie ma takich uszu, nawet nigdy u nikogo takowych nie widziałam. Córkę kocham nad życie i akceptuje jednak boję się, że w przyszłości może być z tego powodu szykanowana albo mieć żal do mnie, że nie zrobiłam wszystkiego aby jej pomóc. A może któraś z mam również miała taki problem z dzieckiem i z czasem to minęło?
×