Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Skb

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1524
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

210 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Coraz większy szacunek. Niestety dla wielu osób może to być spory problem... Mogę mieć udar i skończyć z poważnymi niepełnosprawnościami... Taki ciężar może być nie do udźwignięcia...
 2. Dziewczynka... I już zaczynają się robić schody... Jest jeszcze mała a już skutecznie eliminuje wszelką konkurencję... Znasz taką jedną... Gratuluję. Może jeszcze podniosę poziom trudności... Mam problemy z sercem, jeżeli w porę nie zauważę nieprawidłowości i nie rozpocznę leczenia to mam olbrzymią szansę na udar... Chyba wiesz jakie on ma skutki... I Tu dopiero zaczynają się schody. Nie sądzisz?
 3. Uwielbiam Twoje poczucie humoru. Rozumiem, że są kobiety chętne na pakowanie się w trudny związek z małym dzieckiem w tle... Już widzę cały las rączek uniesionych do góry... Ale dziękuję za poprawienie humoru. Ależ moje dziecko ma wybór i będzie miało wybór. Nie rozumiem Twojego pytania.
 4. Do niczego nie chcę przekonywać. Ale tak jak każdy mam swój punt widzenia, który ze względu na szereg czynników jest taki jaki jest. Co do narażania się to zaczyna klarować się sytuacja My i Oni. Kto się nie opowie za jest z automatu wrogiem. Co do naszej decyzji takiej a nie innej... Miało na nią wiele różnych czynników. Czy bez nich była by inna - jestem przekonany, że nie. P.S. Mimo różnic w wielu przypadkach mam co Ciebie wielki szacunek. Używasz siły argumentów, a nie argumentu siły. Pozdrawiam i dziękuję.
 5. Skb

  Prawdziwa równość byłaby wtedy

  Co do autora... masz zupełną rację... Jest tak rozchwiany emocjonalnie, że mimo szczerej chęci ogarnięcia tematu nie jestem w stanie nadążyć za jego tokiem myślenia. Każdy ma jakiś swój punt widzenia i go broni, ale z reguły myślenie jest ukierunkowane a nie zmienia się co parę minut. Co do reszty to niestety też masz rację... P.S. Przepraszam za zwrócenie uwagi na błąd ortograficzny.
 6. I co mam zrobić? Mam tylko jedno żyjące dziecko. Najprawdopodobniej nie będę już miał żadnego innego dziecka. Ani chorego ani zdrowego.
 7. Skb

  Prawdziwa równość byłaby wtedy

  Masz tyle lat, że jest to pesymizm!
 8. Skb

  Prawdziwa równość byłaby wtedy

  Ale pesymizm...
 9. Skb

  Prawdziwa równość byłaby wtedy

  To skąd masz wiedzę. Nie będziesz wiedział czy umiesz pływać dopóki nie wskoczysz do wody.
 10. Skb

  Prawdziwa równość byłaby wtedy

  Jeżeli już to "kobietą". Stosuj zasady ortografii z szacunku do własnej płci.
 11. Skb

  Prawdziwa równość byłaby wtedy

  A próbowałeś?
 12. Masz rację tyle wiemy ile nas sprawdzono...
 13. Wiem, ciężki dzień i bardzo ciężki temat...
 14. Skb

  Prawdziwa równość byłaby wtedy

  Skąd wiesz, że się nie nadajesz? Wystarczy tylko głośno krzyczeć, mogą to być same głupoty ale m być głośno. Sztukę mówienia masz opanowaną do perfekcji, a jak do tego dodasz fakt, że kłamstwo powtórzone sto razy staje się prawdą to masz sukces w rękach.
 15. Mam dwoje dzieci. Jedno nie żyje kilka lat a drugie jest zdrowe. Wiem, popełniłem straszą zbrodnię bo jedno dziecko mi umarło a drugie urodziło się zdrowe.
×