Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Skb

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3965
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

486 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. To w czym problem??? Zatem wiedzę o wychowaniu dzieci i o nich czerpiesz z fascynujących opowieści... które mają się nijak do rzeczywistości.
 2. Oczywiście był dorosły... A kwestie wychowawcze dziecka to sprawa rodziców. I nikomu nic do tego, jak dziecku nie dzieje się krzywda.
 3. Poważnie to takie proste? A może dostosowało się do trybu życia rodziców?
 4. Myślisz, że jak dziecko będzie kładło się wcześniej spać to problemy znikną? Problem jest o wiele głębszy. Moje dziecko też chodziło późno spać, bo czekało na mnie jak wrócę z drugiej zmiany.
 5. Mając ślub trzeba się rozwodzić... a tak jest prościej...
 6. Ślub? Świetny pomysł! A do tego niech jeszcze spłodzą kolejne dziecko... To jest jedyna recepta na związek, który ma poważne problemy.
 7. Czyli tylko słyszałaś... nawet nie widziałaś. Gratuluję doświadczenia.
 8. To, że ludzie nie potrafią się normalnie rozstać to nie problem. Ale najczęściej dopieka się byłemu dowalajac dzieciom. To jest dramat.
 9. Są ludzie którzy zawsze będą piękni i młodzi...
 10. To nie OZSS będzie decydował a Sąd. Może wziąć on opinię OZSS pod uwagę lub nie. Czy młodsze będzie badanie - nie wiem - moje dziecko miło miało 4,5 roku jak było badane. A na jakiej podstawie Sąd ma wydać wyrok - na podstawie słów matki? Które są przeważnie głupotami wymierzonymi w ojca, by w ten sposób mu dowalić. To co napisałaś u góry to standard w Sądzie - podobne zarzuty ex Sąd posłał w kosz w ciągu pięciu minut!
 11. Jak się nie dogadacie to jeszcze długo obcy ludzie będą decydować o waszych dzieciach. OZUS - rozwiazecie testy, rozmowa z psychologiem, obserwacja dzieci raz z jednym raz z drugim rodzicem. Rozmowa z dziećmi. Badanie trwa znacznie dłużej niż godzinę.
 12. Pewnie stanęło na standardowym stwierdzeniu... "jakoś to będzie"... jedno i drugie pewnie liczy, że się partnerowi odmieni.
 13. Skb

  Związek

  Może facet lubi takie układy, może jest mu tak wygodnie.
 14. Skb

  Związek

  Oj tam, oj tam. ... są dziewczyny które potrzebują "tatusia"...jej wiek nie ma znaczenia.
×