Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Skb

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2183
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

297 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. O negatywnych konsekwencjach nawet nie musisz mówić... Normalne - 1 na 10? Z relacją syna z nowym partnerem... To zawsze jest loteria... Mądrość nie zawsze idzie w parze z umiejętnością budowania relacji emocjonalnych...
 2. Ile znasz takich normalnych par? Tu niewiele, w realu niewiele... Ależ dzieci zawsze dają się we znaki. Ale nie raz słyszałem zdanie "nie jesteś moją mamą...", "nie jesteś moim tatą..." więc nie masz nic do gadania. Nie kojarzę, by w którejś ze znanych mi "posklejanych" rodzin dziecko zwracało się się do nowego partnera "mamo", "tato". Przeważnie to było zwracanie się po imieniu.
 3. W większości zgadzam się z Tobą. Elektra widzi tylko wąski pasek życia i na jego podstawie buduje podstawy swojej "nowej rodziny". Niestety ludzie się zmieniają i relacje się między ludźmi zmieniają. Wszystko jest dobrze jak dzieci są małe, słodkie i grzeczne. Gorzej jak zaczynają wchodzić w fazę dojrzewania i buntu... Jak powiedziałem, małe dziecko jestem w stanie urobić z "marszu", czy to będzie stan trwały... nawet bałbym się tak przypuszczać...
 4. "Tyle wiesz na ile Cię sprawdzono" - jak to ktoś ładnie powiedział na tym forum. Rodzice w pełnych rodzinach mają olbrzymie problemy z dziećmi, a tu zaczynamy mówić o rodzinie rodzinie patchworkowej, która jest jeszcze trudniejsza w ogarnięciu.
 5. Uważaj bo może być Ci trudno.
 6. Po tygodniu powiadasz? Nie wiem ile córka ma lat. Ale jeśli jest mała, to u mnie siedziałaby na kolanach po godzinie... w najgorszym przypadku po trzech... i też mówiła by mi wujku. Tylko co w związku z tym?
 7. Zatem twierdzisz, że jestem ociężały emocjonalnie i intelektualnie... Zatem trzymam Cię za słowo i oczekuję na odpowiedź.
 8. Świetnie. Zamiast siły argumentów wybierasz argument siły!
 9. Tyle teorii a teraz praktyka...
 10. Nie wiem co się dzieje w głowie Twoich dzieci, ale zarówno Ty i jak i ex robicie im wodę z mózgu. Wasze dzieci mają poważne problemy emocjonalne.
 11. Na razie same pobożne życzenia. Zatem twierdzisz, że ojczym będzie traktował lepiej Twoje dzieci jak ojciec, a dzieci będą traktowały swojego ojczyma lepiej jak ojca... I nigdy mu nie powiedzą, że nie ma nic do powiedzenia bo nie jest ich ojcem? Czy Ty żyjesz w świecie bajek czy w realnym życiu?
 12. Chyba jesteś po psychologii i socjologii. Skoro wszystko tak świetnie przewidujesz!
 13. Czy sądzisz, że jestem Duchem Świętym i znam Twoją sytuacje rodzinną i styl wychowywania dzieci przez oboje rodziców? nawet nie piszesz precyzyjnie... 4 dni w tygodniu, miesiącu czy roku? A może w dekadzie?
 14. Skb

  Mąż zachowuje się jak kawaler

  Ok. Rozumiem. Ale rzucać jako pierwsza kamień nie będąc bez winy... Nie uważasz, że to trochę nie jest w porządku? W czy jesteś lepsza od tego faceta?
 15. Dzieci mają dwa światy i w dwóch światach zupełnie odmiennych funkcjonują, bardzo dobrze funkcjonują. Szkoda, że nie wpadłaś na pomysł przecięcia dzieci na pół. Bez winy - obowiązek alimentacyjny względem byłych małżonków wygasa po 5 latach...
×