Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Machu Picchu

Zarejestrowani
 • Zawartość

  674
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Machu Picchu

 1. Machu Picchu

  Polecam zmianę podejścia

  też polecam zmianę podejścia, pozdrawiam
 2. Machu Picchu

  mieliście tak

  że nie zostaliście przyłapani na masturbacji?
 3. Machu Picchu

  mieliście tak

  zastanawiam się
 4. Machu Picchu

  Pytanie do Kobiet.

  są jeszcze inhumanity, efukt
 5. kobieta czasami patrzy wybiórczo, a podoba się całościowo
 6. Machu Picchu

  nagość na plażach

  tak się zastanawiam, bo chodzą różne słuchy, a człowiek niedoinformowany, od tego korona-świra się zaś nudzi, chociaż się nic nie zmieniło - jak to jest tak naprawdę z nagością na chorwackich, hiszpańskich, niemieckich i jeszcze jakichś innych plażach? może się ktoś podzielić wrażeniami, kto był tam powiedzmy na przestrzeni dwóch ostatnich lat? naprawdę jest tyle toplessów i nagość już nie jest tabu? (bo dawniej to było wyraźnie oddzielone i ciekawe głównie dla tekstylnych, dzisiaj chyba jest dozwolone przykładowo w usa, a tam plaże są rozległe i niektórzy z tego korzystają) - celebrytki wspominały, jak to fajnie jest nago i że nikt nie zwraca uwagi itp. to jest tak w końcu czy nie? no i tak przy okazji, polskie plaże nudystów to festiwal starości? jednak czasy się zmieniają... tam jest po kilka, kilkanaście osób czy jak na zwykłej plaży? i gdzie są te najbardziej znane, ale nie takie, o których wiecie ze słyszenia? (wiem, że to oklepany temat, ale zwykle wątki są sprzed parunastu lat)
 7. Machu Picchu

  nagość na plażach

  jedna z jego najlepszych książek
 8. Machu Picchu

  nagość na plażach

  polskie morze jest takie, że te plaże naturystów mogłyby być tak naprawdę za co drugą wioską. jest wiele kilometrów pustych plaż. tylko tak się przyjęło, że nagusy są na kilku i już. ale na żadnej nie byłem. podobno są jakieś znane, ale nie wiem.
 9. Machu Picchu

  nagość na plażach

  nie chodzi mi o podglądanie. co nie zmienia faktu, że funkcjonuje jakiś pogląd, że często za pięknie tam nie jest. tak samo jak że ludzi jest bardzo dużo albo bardzo mało. a jak ktoś był to może powiedzieć, jak to jest w różnych stronach. sam nigdy nie byłem, a może kiedyś pójdę. no i myślę, że jest naturalna ciekawość. poza tym fakt faktem po jakimś zamknięciu na świat chce się do niego wyjść
 10. Machu Picchu

  nagość na plażach

  może gdzieś są jakieś wdzięki :d
 11. Machu Picchu

  nagość na plażach

  fkk czyli?
 12. Machu Picchu

  Co się ze mną dzieje..

  raczej trudno mieć ochotę na seks z przypadkowym kolesiem w krzakach, dla którego mimo popędu jest to zaskakująca sytuacja. przy wysokim libido możesz wyżyć się seksualnie podczas masturbacji, tylko brakuje ci bodźca. pofantazjuj o czymś.
 13. kwestia dogadania się, choć to nie do końca to samo co spontaniczne zachowanie
 14. Machu Picchu

  skok w bok

  trójkąt lub wymiana to ohyda.
 15. Machu Picchu

  Rozgryźć faceta

  myślę, że się rozgląda. ty poszukujesz partnera, ale skupiłaś się na nim, on ma ciebie, ale ogląda się też za innymi. właściwie to czysty układ, chociaż w kobiecie budzą się specyficzne hormony związane z pieszczotami - z reguły kobieta się wtedy angażuje. faceta zatrzymasz, jak weźmiesz go do łóżka - ale i tak najdłużej do rana. to co widać powierzchownie ma odzwierciedlenie w naszych emocjach. i to naturalna cecha płci, że facet się rozgląda, a kobieta dysponuje tym, co jej się nawinęło. xD dystans fizyczny traktujemy z reguły jako formę odrzucenia - i de facto również jest to zgodne z prawdą, wszakże masz odnośnie niego mieszane uczucia i nie jesteś co do niego pewna. a chłopy to prości ludzie - jeśli nie przekonałaś się do niego po takim czasie, co miałoby sprawić, że później się do niego przekonasz? jest jaki jest, mówi ci to co mówi, zachowuje się tak jak się zachowuje. co jeszcze ma zrobić, wybudować ci dom z ogrodem, przynieść białą suknię czy stanąć na ...u i zatańczyć breka?
 16. po pierwsze, nie mówiłem do ciebie, tylko do niego. ale w porządku. muszę jednak stwierdzić, że jeśli ona chce, a on nie liże, to nie musi być palant - tak samo, jakby dziewczyna nie chciała połykać albo zawsze brać do buzi - to ...ka? po trzecie, z tego co wiem to nie było pokazane publicznie. po prostu się krępujesz, tak samo jak żona mogłaby się obawiać, gdybyś nagrał ją bez jej wiedzy. ale zapewne nie było to do chwalenia się tylko na własne potrzeby. poproś ją, żeby to przy tobie wywaliła (jest opcja wyrzucenia plików także z chmury). jeśli będzie chciała takie nagrania, uzgodnij, że ma nie być cię widać albo żeby nikomu tego nie wysyłała. to kwestia zaufania, które oczywiście bywa zgubne. z drugiej strony, czy twoja żona jest taką ekshibicjonistką, że chciałby, aby ktoś postronny oglądał jej narządy intymne?
 17. jeśli lizanie psiochy własnej żonie jest dla ciebie kompromitujące, dlaczego zgadzasz się na takie poniżenie i wykonujesz cunnilingus?
 18. Machu Picchu

  Gry erotyczne

  leisure suit larry czyli o niskiej klasie średniej przebranej za bogacza
 19. Machu Picchu

  Nie podnieca mnie seks

  seks jest nudny jak flaki z olejem, liczy się uderzyć z dyśki
 20. ja ..., ale masz czlowieku problemy. i to czytanie w podtekstach.
 21. Machu Picchu

  Ciągle ktoś do niej pisze

  to jest normalne, jak się jest nastoletnią singielką , ogólnie to durna wymówka, a trudny związek = nie chce się do ciebie przyznać xd to tak, jakby tkwiła w konkubinacie ze względu na dziecko, a kasy od ciebie chce, bo jest nieudolna
 22. Machu Picchu

  problem w łóżku co robić

  generalnie to zażyj sildenafil i będzie git. jak masz zdrowe plecy itp. to możesz też zrobić parę pompek, brzuszków i przysiadów, bo to działa dobrze na krążenie i pompuje testosteron. nie wiem co jeszcze. jakieś witaminy się podobno bierze, ale nie wiem, czy to rzeczywiście coś daje. selen, a+e, d a tak w ogóle to buraczki wpieprzaj stary dziadu a nie kręć się za dupami
 23. Machu Picchu

  problem w łóżku co robić

  musisz się przekonać
 24. Machu Picchu

  przygodny seks-co potem?

  dla mnie on się zbytnio nakręcił, emocje go poniosły a później mu minęły. generalnie jakby był bardziej stonowany to bym powiedział, że spoko, a w takiej sytuacji przegięcie. no ale ostatecznie może by się to ułożyło :d no ale widać bóg chciał inaczej pozdrawiam
 25. nie byłem, nie kręci mnie to i wątpię w atrakcyjność przebywających tam kobiet
×